Ev Tadilatı Örnek Fiyat Teklifi

Bizden keşif talep ederek fiyat teklifi isteyen müşterimize teşekkür ederiz. Evini komple tadilat yaptırmak için ne kadar maliyet gerektiğini soran müşterimize hızlı bir teklif hazırladık. Burada komple tadilat fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz.

Ev Tadilatı Örnek Fiyat Teklifi – Ankara Keçiören’de bulunan dubleks dairenin komple tadilatı için keşif yaptık. Gerekli tüm ölçülerimizi aldık. Markaları ve tasarımları belirledik. Müşterimizin tüm isteklerini dikkatle dinledik. Bizde 30 yıllık ev dekorasyon tecrübemizi kullanarak kendilerine tavsiyelerde bulunarak fikirlerimizi sunduk. Yapmış olduğumuz keşif sonrasında hazırladığımız teklifimizi inceleyerek tadilat işleri hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Teklif

Yüklenici: Dekordelisi

İşveren:

Teklifin konusu: İşveren olarak anılan ………………….‘e ait olan ………………/Ankara adresinde bulunan daireye ait komple tadilat ve dekorasyon işleri için hazırlanan teklif metnidir.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları yüklenici taşeron tarafından yapılacaktır.

YAPILACAK İŞLER

Mutfak: Balkon çıkış kapı duvarı komple yıkılarak, balkon ve mutfak zemini tefsiye şap ile eşit seviyeye getirilecek. Kombi ve tüm kombi tesisatı balkon sağ duvarına uygun ölçülerde taşınacak. Balkon korkuluğu uygun ölçüde geriye taşınarak sürgülü pvc pervaz cam balkon sistemi yapılacak. Tüm balkon iç tavan ve duvar yüzeylerine alçı sıva yapılacak. Mutfak duvarlarında yapılı bulunan fayansların üzerine geçiş astarı vurularak komple alçı sıva yapılacak. Mutfak ve balkon zeminleri granit yapılacak. Mutfak tezgah arası fayanslar sökülerek yenisi yapılacak. Yapılı bulunan mutfak dolabının yerine, balon kapak mutfak dolabı yıkılan balkon tarafıda dahil olmak üzere boydan yenisi yapılacak. Tüm renk, model ve tasarım işveren tarafından seçilecek. Kombi dolabıda ayrıca yapılacak. Mutfak tezgah taşı granit olarak yapılacak. Eviyesi ve bataryası takılacak. Tüm su ve elektrik tesisat alt ve üst döşemeleri eksiksiz yapılacak.

Banyolar: Her iki banyonunda tüm vitrifiyeleri, duşakabinleri, lavaboları, klozetleri ve aksesuarları sökülecek. Gereken pi ve temiz su tesisatları döşenecek. Tüm zemin ve duvar seramiklerinin üzerine yeni seramikler söşenecek. Gömme rezervuarlı klozetler monte edilecek. Yeni banyo dolapları belirlenen ölçülerde imalatı yapılacak ve montajlanacak. Lavabolar ve bataryalar takılacak. Yeni duşakabinler yapılacak. Banyo pencereleri sökülerek yerlerine pvc banyo menfezleri takılacak.

Cam Balkon: Katlanır sürgülü 6 mm demperli yeni cam balkonun yapılması.

Yüklük / Vestiyer: Belirlenen yerlere yüklük ve vestiyerin yapılması. İç aksamlar suntalam, dış kapak aksamları ise 18 mm MDFLAM olarak imalat ve montajları yapılacaktır. Tüm renkler ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır.

Boya Badana: Tüm dairenin tavan ve duvar olmak üzere tamamen boyanması. Hasarlı veya kırık tüm yüzeyler alçı sıva ile tamir edilecek. Silikonlu silinebilen boya kullanılacaktır. Tüm renkleri iş veren seçecektir.

Alt kat v Üst kat koridorlar: Koridor zeminlerine granit yapılacak.

Laminat Parke: Tüm salon ve oda zeminlerine Çamsan Marka 8 mm derzsiz laminat parke yapılması. Süpürgelikler 8 mm pvc beyaz renk olacak.

Teras: Teras katta bulunan seramiklerin üzerine izolasyon/yalıtım uygulanacak. Üzerine geçiş astarı sürülerek yeni dış cephe seramikleri gidere uygun şekilde döşenecek.

İŞİN SÜRESİ: 30 iş günü

İŞİN FİYATI: 68.500 TL

İŞİN ÖDEMESİ: %30 peşin + %40 Banyolar ve tüm fayanslar bittiğinde + %30 iş tesliminde.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ:

İŞ TESLİM TARİHİ:

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek birbirinden çok farklı tadilat ve dekorasyon fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon Tekliflerimiz

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Teklif al, fiyat teklifleri dekorasyon, dekordelisi teklifler,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.