MUTFAK TADİLAT

Eski Mutfağı Yeniliyoruz

Bize internetten ulaşarak eski mutfağını tamamen yenilememiz için fiyat teklifi isteyen müşterimize teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde adrese giderek trend mutfak çalışmalarımızı ve modellerimizi kendilerine sunum yaptık. Gereken ölçülerimizi aldık ve müşterimizin isteklerini dikkatle dinledik. Zevkine ve tarzına en uygun olan modern mutfak fikirlerimizi kendilerine ilettik ve istişare ettik. Hemen yerinde fiyat teklifimizi sunduk.

Eski mutfağı yeniliyoruz. Vermiş olduğumuz ekonomik fiyat teklifimizi ve kalitemizi gören değerli müşterimiz bizi tercih etti. Kendilerine bu güven ve tercihi karşılığında her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini şimdiden veriyoruz. Burada eski mutfağı yeniliyoruz. Baştan aşağı bir mutfak nasıl yenilenir sorusuna cevap arayan siz değerli misafirlerimize de yardımcı olmak istiyoruz.

Eski Mutfağı Yeniliyoruz – Batıkent komple ev yenileme projemize ait olan bölümleri ayrı ayrı paylaşacağız. Mutfağı nasıl yenileyeceğiz, banyoyu nasıl tamamen değiştrireceğiz, salon ve odaları nasıl modern ve kullanışlı hale getireceğiz hepsini ayrı ayrı sayfalarımızda bu şekilde sizlerle paylaşacağız. Sonrasında bütün olarak inceleyip birleştirdiğimizde çok detaylı bir bilgi paylaşımı elde etmiş olacağız ev tadilatları konusunda.

Eski mutfağı yeniliyoruz projemize ait tüm yapım aşamalarımızı bu sayfamızda sık sık güncelleyeceğiz. Böylelikle sizlerde bizi takip edebilirsiniz. Daha fazlası için, teklif almak için ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Eski Mutfağı Yeniliyoruz (Eski Hali)

Eski mutfağı tamamen sökeceğiz. Tüm elektrik ve su tesisat alt ve üst borulamalarını sökerek yeni mutfak tasarımına uygun olarak tekrar yapacağız. Zemin ve duvarlardaki tüm fayansları sökeceğiz. Salon ile birleşik olan ara duvarın bir kısmını yıkarak Amerikan mutfak tarzı yaratacağız. İç aksam suntalam, dış kapak aksamları akrilik kapak olacak şekilde yeni mutfak dolaplarını imal edeceğiz. Çimstone mutfak tezgahını yapacağız. Mutfak adası yaparak yemek masası derdini ortadan kaldıracağız. Tüm duvar ve tavanlara alçı sıva yaparak boya badanasını tamamlayacağız. Tezgah arası fayanslarını değiştirerek bataryaları monte edeceğiz. Tüm modelleri renkleri ve tasarımları işverenimize beğendirdik. Herşeyin en güzelinin olacağının garantisini şimdiden veriyoruz.

Eski Mutfağı Yeniliyoruz Projemize devam ediyoruz.

Tüm mutfak dolaplarımızı söktük. Bacamızı kırdık. Hafriyatlarımızı temizledik. Eski tesisatları, yeni mutfak tadilatı tasarımımıza göre değiştirdik. Cam önüne eviyemizi ve tesisatımızı taşıdık. Bulaşık makinemizin elektrik ve su tesisat değişiklikleri için tesisatımızı ayarladık. Ankastre fırın yeri 60 cm sola kayacağı için doğalgaz borumuzu uzattık ve kontrolümüzü yaptık. Öncesinde pvc penceremiz ter dönmeli. Çünkü eviye konulduğunda pencere kanatı açılamayacak. Onunda imalatına hemen başladık.

Eski mutfak kapısını kapatıyoruz. Daha büyük ve ferah bir mutfak elde edeceğiz. Bunun için alçıpan kapatma sistemi uygulayacağım. Aynı şekilde buzdolabı sırt kısmına yine alçıpan bölme duvar yapacağım. Sonrasında fayanslarımızı tamamen kırıp artık sıva tamiratlarımıza başlayabiliriz.

Eski Mutfağı Yeniledik (Son Hali)

Projemizin sonuna geldik. Sizlerle paylaşıyoruz. Farkımızı farkedin. Dekordelisi ile çalışmanız için bir çok sebep var. Kâr etmek ve daimi bir dostluk kazanarak iş yapmak istiyorsunuz değil mi? Biz buradayız. Daima yanınızdayız.

Bütün kırım ve hafriyat işlerimizi bitirdik. Tüm elektrik ve su tesisat çalışmalarımızı tamamladık. Tüm duvarlara alçı sıvamızı yaptık. Kartonpiyerlerimizi yaptık. Mutfak pvc penceremizi yeniledik. Tüm mutfak zeminlerine 60×120 granitlerimizi döşedik. Tezgah arası fayanslarımızı döşedik. Mutfak dolabımızı kusursuz şekilde yaptık. Tüm renkleri ve modelleri değerli müşterimiz beğendi bizlerde bu isteklerinin hepsini eksiksiz yerine getirdik. Tezgah granit taşımızı da yaptık. Eviye ve bataryamızı da taktıktan sonra genel kaba temizliklerimizi bitirdik. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz. Mutlu müşterilerimiz listesine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Yine yeni yeniden  mutfak tadilatı

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Eski mutfağı yenilemek, eski mutfak nasıl yenilenir, eski mutfak yenilemek istiyorum, eski mutfağı yenileyen firmalar,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir