Antalya ve yakın çevresinde ekonomik, popüler ve ultra lüks villa inşaatı yapım fiyatlarını burada inceleyebilirsiniz. Temelden çatıya betonarme bir villa inşaatının ne kadara mal edildiği konusunda fiyat tablomuzda detaylı bilgiler ve fiyatlar mevcut. İncelediğinizde, Antalya’da bir villa inşaatını ne kadara yaptırabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Antalya Villa Yapım Fiyatları – İnşaat sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir teslimat süreçleri önemsenmesi gereken konulardan biridir. Modern ve kaliteli yapıların inşası sırasında deneyim sahibi firmalardan danışmanlık alınması iş süreçlerini hızlandıracak bir yaklaşımdır.Bu yüzden Dekordelisi İnşaat Mimarlık sizlere bir telefon kadar yakın.

Antalya Villa Yapım Fiyatları (Betonarme)

M2 ÖLÇÜLERTOPLAM ÖLÇÜTOPLAM FİYAT
70 m2 alt + 70 m2 üst140 m22.800.000 TL
100 m2 alt + 100 m2 üst200 m23.200.000 TL
125 m2 alt + 125 m2 üst250 m23.650.000 TL
150 m2 alt + 150 m2 üst300 m24.350.000 TL
  • Antalya’da anahtar teslim betonarme villa inşaatı fiyatlarıdır.
  • Bu fiyatlara projeler dahil mi değil mi konusu anlaşma yaptığınız firmaya göre değişebilir.
  • Resmi harçlar, abonelikler, ruhsat ve iskân fiyatlara dahil değildir.
  • KDV hariç fiyatlardır.
  • Bahçe, peyzaj, havuz ve bahçe duvarları dahil değildir.

Devam eden projelerimizi incelemek için ziyaret ediniz;

Antalya Ultra Lüks Villa İnşaat Projemiz

Devam-eden-projeler-Antalya-Ultralüks-villa-inşaat

Uzun süreli bir müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri yönetimi açısından profesyonellik önem taşır. Dekordelisi İnşaat bu konulara hakimiyeti ile öne çıkan bir firmadır. Profesyonel nitelikteki hizmetlerinin merkezine koşulsuz müşteri memnuniyetini yerleştiren Dekordelisi İnşaat anahtar teslimi projelerde yenilikçi bir bakış açısına sahiptir.

Uygun maliyetli projelerin yanı sıra yüksek kalite standardını kendisine ilke edinen Dekordelisi İnşaat alanında uzmanlığı ile bilinir. Villa yapım süreçleri profesyonel firmalardan alınacak kaliteli hizmetle kolay hale getirilebilir. Bunun için inşaat sektöründe hizmetleri ile kendisini ispat etmiş firmalara danışmak her zaman avantaj yaratır.

Villa yapım fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında kullanılacak malzeme kalitesi ve miktarı, kaç metrekare alana inşaatın oturtulacağı, havuz ya da farklı bir sosyal donatı istenip istenmediği önemli olur. Bu sebeple villa sahibi olmak isteyenler öncelikle yapıyı projelendirmelidir.

Villa Yapım Süreçleri

Villa yapım süreçleri deneyimli firmalarca takip edildiğinde kısa sürede ve profesyonel anlamda hizmet almak kolaylaşır. Arsa satın alma işlemlerini tamamlamış olan müşterilerin öncelikle doğru inşaat firması ile iletişime geçmesi gerekir.

Bu konuda yapılacak araştırmalar sırasında firmaların ortaya koyduğu çalışmalar kendileri için referans teşkil eder. Dekordelisi İnşaat bu alanda yaptığı başarılı çalışmalarla sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllara varan iş deneyimi ve kaliteli hizmet sunumu firmanın öne çıkmasında etkili olan önemli bir unsurdur.

Yüklenici adı verilen inşaat firmaları ile yapılan sözleşmelerin ardından villa yapım süreçlerine geçilebilir. Yüklenici ile yapılacak inşaat sözleşmeleri sayesinde belirlenen koşullarda villanın teslim edilmesi de kolaylaşacaktır.

İnşaat ruhsatının alınması, kazı işlemleri, hafriyatın atılması gibi villa yapım sürecini ilgilendiren çok sayıda işlem bulunur. Öncelikle villa sahibi olmak isteyenler açısından projelerin çizilmiş olması da önemli bir süreçtir. Bu aşamada mimar, iç mimar, inşaat mühendisi gibi uzman kişilere ihtiyaç duyulur.

Villa Yapım Sürecinde Firma Seçimi ve Dikkat Edilecekler

Villa yapım sürecinde firma seçimi ve dikkat edilecekler arasında projelerin tamamlanmış olması konusu ilk sırada yer almaktadır. Bunun yanı sıra teknik şartnamelerin hazırlanmış olması da ayrıca önemlidir. Villa sahibi olmak isteyen bireylerin bu konuda çalışmaları olan firmaların hizmetlerini incelemesi önerilir. Bu sayede yapılan örnek işler üzerinden inşaat firması hakkında genel bir kanı oluşturulabilir.

Villa yapımına geçilmeden önce villanın tasarlanmış olması ve bazı izinlerin alınmış olması süreçlerden biridir. Bu aşamaları inşaat firması aracılığı ile takip etmek mümkündür. Dekordelisi İnşaat villa yapım süreçlerini yönetebilme kapasitesine sahip olan büyük ve güvenilir bir adrestir.

Malzeme listelerinin yanı sıra birim fiyat ve metraj listeleri önemlidir. Bu sebeple listelerin hazırlanmış olması gerekir. Villanın yapılacağı bölgedeki benzer yapıları oluşturan yükleniciler hakkında araştırma yapılması ve birkaç firmadan teklif alınması da villa yaptırmayı isteyenlerin menfaatine olan bir davranış şeklidir.

Dekordelisi İnşaat olarak uzun yıllara varan iş tecrübesi ve güvenilir hizmetlerin müşterilere sunulması söz konusudur. Güvenilir bir firma olmanın yanı sıra avantajlı fiyat seçenekleri ve cazip imkanlar sunması nedeni ile Dekordelisi İnşaat bilinirliği olan bir firmadır.

Villa yapım süreçlerinde inşaat firması ile imzalanacak olan müteahhitlik sözleşmesi önemli bir belgedir. Tarafların menfaatlerini güvence altına alan bu tür sözleşmeler aynı zamanda işin teslimatının nasıl olacağı hakkında da bilgilendiricidir.

Villanın tasarlanması, bir inşaat firması ile anlaşılması, inşa süreci villa yapım sürecinin önemli aşamaları arasında yer almaktadır. Bu sayede hayal edilen villaya kavuşulması kısa sürede ve güvenilir yöntemlerle sağlanabilir. Dekordelisi İnşaat bu alanda yaptığı çalışmalarla öne çıkarken koşulsuz müşteri memnuniyeti ve nitelikli hizmetler sunma gayreti sayesinde uzun yıllardır sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

7/24 İLETİŞİM: 0850 495 0 552