Yapracık Toki Dekorasyon Projemiz

Ankara Yapracık Toki Bloklarında yeni bir ev dekorasyon projemize başlıyoruz. Komple asma tavan, duvar kağıdı, mutfak dolap, vestiyer ve cam balkon çalışmamız. Bu projemizle Toki Yapracık’ta yapmış olduğumuz 10’un üzerindeki ev dekorasyon projemiz oldu. Mutlu müşterilerimizi arttırıyoruz. Daha fazla detay ve maliyetler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapracık Toki Dekorasyon Projemiz hayırlı olsun. Bize internet web sitemiz üzerinden ulaşarak evinin komple tadilat ve dekorasyon işleri için keşif hizmeti sunmamızı istedi değerli müşterimiz. Bizde bu isteğini hemen yerine getirdik. Yerinde fiyat teklifimizi sunduk. Ekonomik fiyatlarımızı ve kalitemizi gören değerli müşterimiz teklifimizi kabul etti ve çalışmalarımıza hemen başladık. En iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Sayfamızın sonunda projemizin son halini inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Yapracık Toki Dekorasyon Projemiz Detaylar

Yapılacak İşDetaylarFiyat
Asma TavanSalon, odalar, mutfak ve koridora led ışıklı asma tavan yapacağız. 9.000,00 TL
Boya BadanaYapılan tüm alçıpan asma tavanlar, tavanlar, banyo ve wc tavanları boyanacak. Tüm iç kapılar sentetik beyaz boya ile boyanacak.3.000,00 TL
Duvar KağıdıTüm duvarlar duvar kâğıdı ile kaplanacak. Duvar kâğıtlarını değerli müşterimiz temin edecek, işçilik bize ait.1.500,00 TL
Mutfak DolabıMutfak dolabı ve tezgah yenilenecek.3.500,00 TL
Cam BalkonMutfak balkonuna cam balkon yapılacak. Mutfak balkona giriş kapısındaki kırık cam değişecek. Pencere kanat tamiratı yapılacak.1.500,00 TL
Elektrik TesisatSalona yeni elektrik tesisatları çekilecek. Ledler çalışır halde takılacak. 500,00 TL
Genel Toplam19.000,00 TL

İŞİN FİYATI: 24.000,00 TL

İŞİN ÖDEMESİ: %50 peşin + %50 teslimde.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ: 20.01.2021

İŞ TESLİM TARİHİ: 05.02.2021

Yapracık Toki Dekorasyon Projemize Başladık

Alçıpan asma tavan imalatlarımıza hızla başladık. LED ışıklı asma tavan imalatımız daha modern ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturuyor. Üstelik değer katıyor.

Asma tavan imalatlarımızı hızlı bir şekilde bitirdikten sonra, alçı sıva çalışmalarımıza başladık. Tüm ekyerlerine derz bant çekerek hatasız ve pürüzsüz yüzeyler yaratıyoruz. Tüm alınlara alçı köşebentleri takarak düz ve simetri köşeler oluşturuyoruz.

Vaadettiğimiz modern yaşam alanı için tüm çalışmalarımız devam ediyor. Adım adım yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Devam Ediyoruz

Tüm asma tavanlar, alçı sıvaları, boya badanaları, elektrik tesisatları bitti. Komple tavanlara alçı sıvalarınıda yaparak pürüzsüz yüzeyler oluşturduk. Değerli müşterimizin istemiş olduğu elektrik tesisat değişikliklerini de yaptık. Balkon kapısında bulunan kırık cam değişti. Salon pencere kanatındaki arıza giderildi. Duvar kağıtlarını da komple bitirdik. Mermerit, vestiyer ve cam balkon kaldı. Onlarında imalatları bitmek üzere. Bu ana kadar ki tüm görsellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Yapracık Toki Dekorasyon Projemize devam ediyoruz.

Sizleri bekliyoruz. Doğru seçimiz. Sizde evlerinizi daha modern ve kaliteli bir yaşam alanı haline getirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Ekonomik fiyatlarımız, modern tasarımlarımız ve profesyonel uygulamalarımızla tanışın. 4 adımda muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Projemizi Bitirdik! Hayırlı Olsun

Sözümüzde ve günümüzde değerli müşterimize anahtarını telim ettik. Yapracık tokide yapmış olduğumuz bu dekorasyon projemizinde sonuna geldik. Değerli müşterimize hayırlı olsun diyoruz. Mutlu müşteri listemize bir yenisini daha eklemenin vermiş olduğu gururu yaşıyoruz.

Yapracık Toki Dekorasyon Projemiz devam ediyor. Güncel olarak tüm çalışmalarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Böylelikle adım adım tüm yapım aşamalarımızı sizlerde göreceksiniz. Dekorasyon böyle yapılır.

Yapracık Toki Dekorasyon Projemizde hızlı ve profesyonel olarak çalışıyoruz. Dekorasyon bizim işimiz. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçin. Kaliteli, ekonomik ve kurumsal hizmetlerimizden sizde faydalanın.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek Toki Yapracık’ta yapmış olduğumuz bazı ev dekorasyon projelerimizi ve tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

Ev tadilat ve dekorasyon fiyatlarımızı inceleyin >>Ev Tadilat Fiyatları
Asma tavan fiyatlarımızı ve modellerimizi inceleyin >>Asma Tavan Fiyatları
Yapracık Toki Yeni Tadilat Projemizi İnceleyin >>Yapracık Toki Tadilat
Yapracık Tokide Boya Badana ve Kartonpiyer İşimiz >>Yapracık Tokide Boya Badana

Yapracık Toki Konutları hızla tanınmakta ve gözde yerleşim yerlerinden birisi olmaya başlamıştır Ankara’da. Ev fiyatları ise yüksek değerde prim yapmaktadır. Ev almayı düşünenlerin değerlendirmesi gereken yatırımlar arasındadır. Her geçen gün daha da elit ve değerli mir yerleşim merkezi halini almaktadır.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Yapracıkta tadilat, yapracıkta dekorasyon, toki yapracık konutları, Ankara Toki Yapracık,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)