Yalı Baskı ve Villa Tadilat Projemiz

Ankara Gölbaşı’da tripleks villasının iç ve dış komple tadilat işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Hızlı ve ekonomik bir sonuca her zamanki gibi yine ulaşacağız. Bu projemizde dış cepheye ayrıca komple yalı baskı yapacağız. Anahtar teslim olarak anlaşmasını yaptığımız bu villa komple tadilat ve yalı baskı projemizi hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde sonlandıracağımız konusunda kendimize güvenimiz tam. Böylelikle mutlu müşterilerimizi çoğaltmaya devam edeceğiz.

Yalı baskı ve villa tadilat projemiz hayırlı olsun. Bize yine internet üzerinden ulaşarak keşif ve tasarım hizmetlerimizden faydalanmak isteyen değerli müşterimizin bu isteğini hemen yerine getirdik. Keşif hizmetimiz sonrası hemen yerinde fiyat teklifimizi kendilerine sunduk. Fiyat teklifimizi makul bularakhemen orada anlaşmamızı yaptık. Ekip ve ekipmanlarımız, alt yapımız ve tecrübemizle hızlı bir şekilde yalı baskı ve komple villa tadilat projemize başlayacağız. Amacımız yine, yeni ve yeniden bir mutlu müşteri daha kazanmak.

Yalı Baskı ve Villa Tadilat Projemiz

(Video Eski Hali)

Güncel olarak eski haline dair videomuzu burada izleyebilirsiniz. Son halini ise güncel olarak sayfalarımızda yine sizler için paylaşacağız.

Yapacağımız tüm imalatları, uygulamaları ve montajları sayfamızın devamında inceleyebilirsiniz.

Yalı baskı ve villa tadilat projemizde yapacağımız tüm imalatlar ve uygulamalar değerli müşterimiz tarafından seçilecek ve beğenilecektir.

Tüm dış cephenin yalı baskı yapılması.

Tüm çatı ve saçaklar tamir edilerek sorunsuz şekilde yalıtımlarının yapılması.

Tüm bina etrafı andezit taş kaplama ve döşemelerinin eksiklerinin tamamlanarak gereken tamiratlarının yapılması.

Villa içi tavan ve duvarlarında bulunan tüm nem alınması kaynaklı kabarmaların ve hasarların tamiratlarının tamamlanması.

Tüm tavan ve duvarların istenilen renklerde boyanması.

Balkon imalatlarında yarım bırakılmış eksik imalatların tamamlanması. Asma tavanlarının yalıtımları dahil yapılması. Kapatılmış olan balkonların yer döşeme laminat parkelerinin yapılması.

Yalı Baskı ve Villa Tadilat Projemiz

(Resim Galeri Eski Hali)

Galerimizde görüldüğü üzere villa hasar görmüş ve yıpranmış. Biz Dekordelisi olarak yine başarılı bir sonuç elde ederek bu projemizi de eksiksiz bir şekilde tamamlayacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinize ait detay bilgi ve fiyatları güncel olarak bizden alabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı’da bulunan tripleks villanın anahtar teslim tüm tadilat işlerini yapacağız. Tüm dış cephe yalı baskı kaplamalarını, andezit kaplama ve döşemelerini, çatı onarımları ve oluk saçak imalatlarını tamamlayacağız. Tüm iç duvarlarda bulunan nem kabarmalarını kalıcı olarak tamir ettikten sonra tüm tavan ve duvarları renklendirecegiz. Projemiz gününde ve eksiksiz bitecek. Tüm projelerimizde olduğu gibi. Böylelikle mutlu müşteriler listemize bir yenisini daha ekleyeceğiz.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edebilirsiniz. Farklı projeler, bilgiler ve görseller için sayfalarımız sizleri bekliyor.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: Villa tadilat, villa yalı baskı, yalı baskı tadilat, villa tadilatı izle, villanın tadilat ve bakım işleri, villa tadilat ve dekorasyon, yalı baskı, çatı ve saçak, andezit taş yapımı,

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.