tavan tasarımları

Tavan Tasarımları

Tavan Tasarımları – En yeni gergi tavan ve asma tavan tasarımları..

Tavan Tasarımları – Farklı desenler, kartonpiyerler, tavan kağıtları ve renk kullanımlarıyla oldukça çekici salonlar tasarlayabilirsiniz.

tavan tasarımları
tavan tasarımları

Tavan Tasarımları – En yeni, en çekici tavan tasarım tavsiyeleriyle salonlarınızı rahatlıkla monotonluktan kurtarabilirsiniz. Vaktimizin en çoğunu geçirdiğimiz yaşam alanlarında en çok dikkat ettiğimiz uygulamaların başında mobilya tasarımları, kapı-pencere, duvar uygulamaları ve zeminler gelmektedir. Kim demiş ki tavanlar sıradandır, beyazdır diye.. Çekici bir tavan tasarımı yapmak istiyorsanız tavanlarınızda yapacağınız muhteşem ve eşsiz bir uygulamayla herkesten farklı bir salon tasarlayabilirsiniz. Tabii bizlerde sizlere yardımcı olabilmek için birkaç ilham verici fikirler hazırladık. Alçı malzemelerle artık günümüzde özgün ve yaratıcı pek çok dekoratif uygulamalar yapılabilmektedir.

tavan modeli-1
tavan modeli-1
tavan modeli-2
tavan modeli-2
tavan modeli-3
tavan modeli-3

Çekici Tavan Tasarımları..

Salonlarınızda monotonluktan kurtulmanın önemli yollarından birisi de tavan uygulamalarından geçmektedir. Hepimizin bildiği gibi tavanlar, adeta evlerimizin gökyüzüdür… Mekanlarımızın hakimiyetini sağlamakla beraber aydınlatmalarımız  için de oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Maalesef beyaz olması yeterli görüldüğünden tavanlara gereken önemi vermeyiz. Tavan tasarımı için farklı ve akıllı bir tasarımla biraz dekoratif alçı uygulamaları veya son dönemde piyasaya sürülmüş olan strafor tavan kaplamalarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında çekici tavan tasarımı için alçı, ahşap, duvar kağıdı, PVC gibi pek çok malzemeyi kullanarak yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Burada önemli olan esas nokta ise, aynı malzemeleri kullanarak farklı sonuçlar elde edebilmektir. Birbirinden farklı renk ve farklı malzemeleri bir araya getirerek harikalar yaratabilirsiniz.

tavan modeli-4
tavan modeli-4
tavan modeli-5
tavan modeli-5
tavan modeli-6
tavan modeli-6

tavan tasarımları, tavan tasarımı, tavan tasarım, tavan dizayn örnekleri, alçıpan tavan modelleri, alçı tavan fiyatları, asma tavan modelleri, güzel asma tavanlar, yeni asma tavan modelleri, gergi tavan, asma tavan tasarım, tavan modelleri, çekici tavan tasarımı, ev için asma tavan modelleri

 

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)