tarzlara-göre-dekorasyon-fikirleri4

Tarzlara Göre Dekorasyon Fikirleri

Tarzlarına göre en güzel ev dekorasyon fikirlerini burada inceleyin! Bu makalemizde Dekorasyon çeşitlerinden tutun, Country Tarz ev dekorasyon örneklerine kadar her şey var. Görenleri hayran bırakacak ev dekorasyon önerileri hakkındaki geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

Tarzlara Göre Dekorasyon Fikirleri Günlük hayatın koşturmacası içinde sorumluluklarımızı yerine getirirken her birimiz farklı telaşlara kapılırız. Gündelik rutinlerimizi sorunsuzca halledebilmek için zaman harcarız. Bu da ister istemez üstümüzde stres oluşturur. Hal böyle olunca da yaşam alanımız bizim için adeta hem tazelenme hem stresten arınma hem de kendimizi yeniden bulma mekânına dönüşür. Günün yorgunluğunu atarak, ailemizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğimiz tek özel alanımız evimizdir. Bu nedenle evimizin dekorasyonu birçok detay düşünülerek hayata geçirilir. Söz konusu ev dekorasyonu ise kimisi olabildiğince sade bir stili benimsiyor.

Kimisi sadeliği bir yana bırakıp gösterişli dekorasyon anlayışına yöneliyor. Öyle ya da böyle, her koşulda ev dekorasyonu her şeyden daha fazla önemseniyor. Peki ev dekorasyonundan beklentilerimiz nelerdir? Hemen hemen herkesin konfor, şıklık ve kullanışlılık dediğini duyar gibiyim. 😊 Haklısınız. Evet başlıca beklentilerimiz bu saydıklarımız olsa da, kabul etmek gerekir ki tüm bunlarla beraber beğenilmek de isteriz. Görenler tarafından yaptığımız dekorasyonun hayranlık uyandırmasını arzu ederiz. Bu yüzden ev dekorasyonu fikirleri arasında değerlendirmeler yaparız. İnce eleyip sık dokuruz. Bizlerde Dekordelisi ailesi olarak bu konuyu sizler için araştırıp derledik. Dilerseniz, şimdi farklı ev dekorasyon tarzlarına birlikte göz atalım. Ne dersiniz?

Dekorasyon Çeşitleri

Ev dekorasyon stilleri, çeşit çeşittir. Klasik anlayıştan daha modern dokunuşa, country mobilyadan, pop-art stilinin renkli dünyasına, avangard veya barok tarzının görkemli duruşuna kadar çeşitlenir. Her biri kendi içinde sahip olduğu farklı etkinliklerle dikkat çeker. Hepsi kendine has cezbedici bir kimliğe bürünür. Dikkatleri üzerine toplamaya çalışır. Tabi kullanıcılar açısından da geriye sadece kendi zevklerine ve tarzlarına en uygun olan anlayışı benimsemek kalır.

Barok Tarz

Yaşam alanlarında görkemli, iddialı ve heybetli tasarımları görmek isteyenlerin ilk tercihleri, barok tarzdan yana oluyor. Listenin başında yer alan bu klasik tarz, dekorasyon fikirleri arasında klasik lüks mobilyaların tüm ışıltısını evlerinize taşıyor. Varaklar, oymalar ve büyük, lüks avize modelleri, bu tarzın olmazsa olmazları arasında!

Minimalist Tarz

Ben gösterişten hoşlanmıyorum diyorsanız, minimalist dekorasyon tam size göre! Minimalist tarz, ev dekorasyonu için pratik çözümleri beraberinde getirir. Yaşam alanlarında az eşyayla, ferah mekanlar oluşturmayı öngörür. Evinizde, eşya ve aksesuarlara ayıracağınız alanları size bırakır. Öyle ki! düzenli eve sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği dekorasyon stilidir.

Eklektik Tarz

Hareketli, canlı ve farklı bir dekorasyon stili arıyorsanız, eklektik tarz tam size göre! Ev dekorasyon tarzları arasında, belki de gerçekleştirmesi en keyifli olanı. Çünkü bu tarz, klasikle moderni, fütüristik olanlarla nostaljik çizgileri bir araya getirmenize imkan tanıyor. Sizde özgün tasarım şıklığını evinize taşımak istiyorsanız, kapınızı eklektik tarzın çekici dünyasına aralayın!

Mindfull Tarz

Evlerinde sakinlik ve huzur arayanların önceliği, Uzak Doğu’nun gizemli dünyasından olan mindfull dekorasyon anlayışı. Tercih haklarını, bu tarzdan yana kullanıyorlar. Mindfull dekorasyon, ilham veren sloganlı tablolarla dikkat çekiyor. Renkli aksesuarlarla bir araya gelerek, adeta kişisel gelişim rehberi işlevini yerine getiriyor.

Ruhsal dengesini korumak isteyenler ve gün içinde karşılaştıkları yazılı objelerle kendilerini ateşlemek isteyenler, evlerine bu anlayışın çizgilerini taşıyor. Unutmayın! Hangi dekorasyon anlayışını benimserseniz benimseyin, önemli olan en mahrem alanınız evinizde kendinizi iyi hissetmenizdir.

Country Tarz

Dekorasyonu fikirleri arasında dolaşırken, ailesinin konforunu düşünenlerin karşısına çoğunlukla country dekorasyon anlayışı çıkıyor. Doğal ahşabın sıcaklığının yanı sıra, sıcak renklerin etraflarını sarmasıyla daha da alımlı hale geliyor. Country dekorasyon özellikle samimi atmosfer kurmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

NOT: Ev dekorasyonu yapmak zor bir iş zor bir süreçtir. Her ne kadar zorlu olsa da, dikkat ederek ve titiz davranarak evinizde harika işler yapabilirsiniz. Dekorasyon sırasında dikkat edilmesi gereken püf noktaları, özel noktaları ve tercihleri göz önünde bulundurun. Böylece oldukça zarif ve etkileyici dekorasyonlar yapabilirsiniz. Görenlerin hayranlığını kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: modern ev dekorasyon fikirleri,ev dekorasyonu,country dekorasyon,ev dekorasyon örnekleri,minimalist dekorasyon,dekorasyon fikirleri,ev dekorasyon stilleri,ev iç dekorasyon modelleri,ev dekorasyon tarzları,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0