Tadilat Videolarımız

Bir önceki sayfamızın devamı olarak tadilat videoları adı altında yapmış olduğumuz bazı çalışma tanıtım videolarımıza bu sayfamızda da devam ediyoruz.

Tadilat Videolarımızı sık sık yayınlayacağız ve bu sayfamızı her zaman güncelleyeceğiz. Bunu yapmamız bizi tanımak isteyen ziyaretçilerimiz ve değerli müşterilerimiz için faydalı olacak. Tadilat videolarımızı isledikçe farklı dekorasyon fikirleri edinebilir, hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çalışmalarımız & Videolarımız

Sanal alev ledli ve ısı veren dekoratif elektrikli şömine yapılışı

Elektrikli şöminemizi sevgili patronumuz Cüneyt Bey kendisi yapıyor ve çalıştırıyor. Eski günlerini hatırlayıp şu sözleri söyleyerek elektrikli şömineyi kurdu; ”Vay bee… Eskiden ne uğraşırdık alçıyla, mermer tozuyla, mozaikle böyle şömineler yapmak için. Şimdi iki vida, iki tahta, bide hazır ledli şömine efekti tamamdır. Al sana dekoratif şömine. 🙂 Ustalık eskidenmiş azizim…

Dekoratif Elektrikli Şömine Kurulumunu bitirdik

Anahtar teslim komple tadilat işimize ait olan elektrikli şömine yapım işimizi bitirdik ve sanal alev dekoratif şöminemizi kurduk. Gözde büyütmeye hiç gerek yok. Aslında kurulumu çok basit. Usta olmanıza hiç gerek yok. İzleyin ve görün.

Gergi Tavan İşimizi Teslim Ettik

Asma tavan uygulamalarımız içerisinde var olan gergi tavan sistemlerinde de profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Aşağıdaki videomuzda teslim ettiğimiz gergi tavan işimizi inceleyebilirsiniz.

Mamak’ta Tadilat İşimiz Bitti

Ankara Mamak‘ta yapmış oluğumuz ev tadilat işimize ait videomuzu izleyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm işler malzeme ve işçilik olarak bize aittir. Değerli müşterimiz Şerife hanıma bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Yapmış Olduğumuz Bazı Gergi Tavanlar

2018 yılı içerisinde yaptığımız bir kaç germe tavan çalışmamızı aşağıdaki videomuzda inceleyebilirsiniz. Siz isteyin biz yapalım. Dilediğiniz resmi, dairenizde, iş yerinizde veya dilediğiniz tüm mekanlarda tavan veya duvarlarınıza gergi tavan olarak giydirelim. Hemde çok uygun fiyatlarımızla.

Biten Banyo Tadilat İşimiz

Anahtar teslim banyo tadilat ve dekorasyon işimizin hemen hemen sonuna geldik. Tüm banyoyu yeniledik ve değerli müşterimizin tadilat ihtiyacını hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümlerimizle karşıladık. Halil bey veailesine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Daire Panel Kapı İmalatımız ve Montajları Sonrası

Bessam beye tadilat işleri için bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Daire iç kapılarımızı imal etmeden önce müşterimiz Bessam beyin tüm isteklerini dinledik ve tasarımlarımızı, renk ve modellerimizi müşterimizin dilediği şekilde yaptık. Montaj bittiğinde muhteşem bir çalışma oldu.

Bizi izlemeye devam edin

Tadilat videoları izle, tadilat video seyret, tadilat dekorasyon video izle, inşaat videoları izle seyret,ev tadilat fiyatları,

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.