Prefabrik Ev Dekoru

Bu yıla damgasını vurmuş Prefabrik ev dekorunu burada inceleyin! Bu makalemizde Pratik ev dekorasyonu fikirlerinden tutun, geniş pencereler ve aynalara kadar her şey var. Prefabrik ev dekorasyonu hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz! DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Prefabrik Ev Dekoru – Hayallerinizdeki evde yaşamak için aslında çok büyük bütçelere ihtiyaç yok.  Kentleşmenin artmasıyla birlikte müstakil ve bahçeli eve sahip olma isteği insanları prefabrik evlere yöneltti. Son derece işlevsel kullanım alanlarına sahip prefabrik evlerin kurulumu epeyce kolaydır. Biraz zaman biraz da yaratıcılıkla başarılamayacak hiçbir şey yoktur. Sizin ve aileniz için daima en uygun maliyetlere en iyi yaşam alanlarını üreten prefabrik ev modelleri oldukça dayanıklı ve güvenlidir. Modern yaşama hızla ayak uyduran prefabrik evler, pek çok kişi tarafından yuva olarak kullanılır.

Tek veya daha çok katlı olarak tasarlanan prefabrik evlerin dekorasyonu tamamen kişisel olarak dizayn edilir. Kendinize özel prefabrik ev iç dekorasyonu ile keyifli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. İç dizaynı tamamen kişisel istekler yönünde oluşturulan bu evler, yaşam alanınızı ailenize göre değiştirebilme imkanı sunar. Henüz plan aşamasındayken oda, kat, pencere, kapı sayısı hatta evin büyüklüğüne bile siz karar verebilirsiniz. Bu doğrultuda sadece birkaç basit dokunuşla hayal ettiğiniz gibi bir eve sahip olabilmenizi sağlayacak pratik ev dekorasyon fikirleri için önerilerimizi göz atmaya ne dersiniz.

prefabrik-ev-dekorasyonu1

Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Bugün sizler için kendinizi çok fazla yormadan, belki birkaç saatte ortaya çıkarabileceğiniz pratik ev dekorasyon fikirleri vereceğiz. Öyle ki! evinizin yeni dekorasyonundan son derece memnun kalacaksınız. Ayrıca bu dekorasyon önerileriyle kendi becerilerinizi geliştirebilir ve çok daha farklı kullanım alanlarına sahip nesneler oluşturabilirsiniz. Bu fikirleri aile üyelerinizle veya arkadaşlarınızla birlikte uygulayarak gününüzü daha kaliteli geçirebilirsiniz. O halde evinizi daha yaratıcı ve keyifli hale getirecek pratik dekorasyon önerilerine birlikte göz atalım.

Demlik Saksı İçinde Çiçekler

İnanıyorum ki! hemen her evde bir veya birkaç çeşit çaydanlık vardır. Atalarımızın sakla samanı gelir zamanı atasözünden yola çıkacak olursak, kimi evlerde artık kullanılmadığı halde atmaya kıyılamamış demlikler de mevcuttur. Artık bu demlikleri değerlendirmenin tam da zamanı olduğunu söylesek yanlış olmaz. Böylece geri dönüşüme katkıda bulunma fırsatı da yakalamış olursunuz. Bunun yanı sıra güzel hatıralar taşıyan bir demliği farklı bir şekilde değerlendirerek, evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Bu dekorasyon fikrini hayata geçirmek için yapmanız gereken tek şey, demliğinizi yıkayıp kurulamak ve içine yeteri kadar çiçek toprağı koyarak istediğiniz bir çiçeği yerleştirmek. Fakat ben toprakla uğraşmayı sevmiyorum diyorsanız, demliğin içine bir miktar su doldurup canlı çiçekler yerleştirebilirsiniz. Gördünüz mü hepsi bu kadar! Hiçbir dekorasyon mağazasında benzerine rastlayamayacağınız bu ürünü artık evinizin bir köşesine yerleştirebilirsiniz.

prefabrik-ev-dekorasyonu2

Mobilyaların Tarzları ve Renkleri

Mobilyaların büyük önem taşıdığı prefabrik ev dekorasyonda, mobilya ölçülerini  odaların ebatına göre belirlemek kullanım kolaylığı sağlar.Kısıtlı alanlarda minimal boyutlarda ve açık renk mobilyaları tercih etmeniz daha aydınlık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Ferah ve kullanışlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız duvar rengini soft, pastel tonlardan seçebilirsiniz. Mobilyaların birbirini tamamlayan stilde olması prefabrik ev dekorları için kusursuz sonuçlar doğurur.

Renkli Kapılar

Evinizin boyadınız. Elinizde boya-badana işlerinden arta kalan boyalarınız var. Öyleyse gelin şimdi bu boyaları değerlendirelim ne dersiniz? Bizce aklınıza gelen ilk soru tüm kapılara yetecek kadar boyayı nerden bulacağız sorusudur. Oysa ki! biz size elinizdeki boyaların yeteceği bir öneriyle geldik. Buna göre, her bir kapınızı farklı renge boyayabilirsiniz. Bu öneri sayesinde evinizde sıra dışı ve hayranlık uyandıracak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

prefabrik-ev-dekorasyonu3

Açık Mutfakla Yerden Tasarruf

Açık mutfak prefabrik ev modelleri dekorasyonu için dikkat çeken bir diğer mimarı plandır. Evinize modern ve samimi bir hava katacak olan açık mutfak sayesinde, sahip olduğunuz alanı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta salonla bir bütünlük oluşturmanızdır. Eğer salonun tarzından farklı bir mutfak dizayn ederseniz, evinizin atmosferinde dengesiz bir görünüme neden olur.

Tezgahın konumunu, muftak dolaplarının sayısına ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde oluşturmalısınız. Yemek masası ihtiyacınızı gidermek adına salon ve mutfak arasında yer alan tezgahı kullanabilirsiniz. Dengeleyici olmak adına mutfak tezgahını açık tonlar veya ahşap dokulardan tercih edebilirsiniz.

Koltuk Şalı

Pratik ev dekorasyon fikirleri arasında yer alan koltuk şalı yeni bir fikir değil. Fakat modası asla geçmeyen bir dekorasyon objesi. Sizde kendi maharetinizle emeğinizi ve zevkinizi birleştirebilirsiniz. Evinizi kusursuz bir şekilde tamamlayacağından emin olduğumuz koltuk şallarını dilediğiniz motifte ve modelde örebilirsiniz. İsterseniz son yılların en popüler battaniye tarzı olan dev iplerden koltuk şalı yapabilir veya daha klasik bir stil uygulayabilirsiniz. Sizin için ideal uzunluktaki koltuk şalınızı koltuğunuzun kenarına veya ortasına koyarak oturma grubunuza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

prefabrik-ev-dekorasyonu4

Alternatif Kullanımlı Aksesuarlar

Prefabrik ev dekorasyonu için destekleyici diğer unsur seçilen aksesuarlardır. Kullanışlı bir alan oluşturmak adına özenle seçilmesi gereken nokta, farklı özellikleri bünyesinde barındıran ürünlerin kullanılmasıdır. Dar alanlarda asma katlar, raflar ile hem depolama alanını hem de evin şıklığını artırabilirsiniz. Prefabrik ev fikirleri için doğal veya yapay bitkileri aksesuar olarak kullanarak doğal bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Palet Yatak

Pek çok sektörde kullanım alanına sahip olan ahşap paletlerden yatak yapmanızı öneriyoruz. Yanlış duymadınız. Göreceksiniz! bu oldukça sofistike dekorasyon unsuru ile yatak odanızda benzersiz bir ortam oluşturacaksınız. Hem de yapımı son derece kolay. Peki paletleri nerden bulacaksınız? İnşaatlarda kullanım süresini doldurmuş paletler bulabilir veya yapı marketlerden gayet uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Basit bir yatak yapmak için dört adet palet kullanabilirsiniz. Yatak başlığı da yapacaksanız bu sayıyı artırmanız gerekir. Öncelikle elinizdeki paletleri zımparalayıp pürüzleri giderdikten sonra paletleri boyayabilir veya doğal renginin üzerine koruyucu vernik uygulayabilirsiniz. Son adımda, kuruyan paletleri birleştirip üzerine yatağınızı yerleştirebilirsiniz.

prefabrik-ev-dekorasyonu5

Geniş Pencereler ve Aynalar

Prefabrik ev içi tasarımlarında yaşam alanlarının işlevselliğini arttıran ve dikkat çeken detayların başında geniş pencereler gelir. Geniş pencereleri tercih etmeniz aydınlık ve ferah bir atmosfer oluşturmanıza imkan verir. Daha fazla güneş ışının eve girmesine katkıda bulunan geniş ve yüksek pencereler,  prefabrik ev dekorasyonu yelpazesinin renk kullanımı açısından genişlemesini sağlar. Ev dekorasyonunda koyu tonların kullanılması ve klasik tarzın başarılı bir şekilde yansıtabilmesi için pencereler, aynalar büyük rol oynar. Geniş pencereler ve aynalar ile kullanışlı bir ev oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: prefabrik ev,prefabrik ev modelleri,prefabrik ev iç dekorasyonu,pratik ev dekorasyon fikirleri,özel tasrım prefabrik evler,modern tasarım prefabrikler,prefabrik ev fiyatları,prefabrik ev projeleri,prefabrik villa,