Oteliniz Sezona Hazır

Otelinizi Sezona Dekor Delisi Mimarlık farkıyla hazırlamak için gerekli ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Farklı sıra dışı ve dikkat çekici dekor önerilerini sizlere sunmak için çok çalışıyoruz.

Oteliniz Sezona Hazır – Otelinizi sezona hazırlarken öncelikle mekanı gösteren mobilyaların farklıkları ve kullanılacak renkler çok önemlidir. Günümüz otel dekorasyonları birbirini takip şekildedir. Biz sizlere farklılık yaratabileceğiniz bir otel konsepti için nelere dikkat etmeniz gerektiğinin ipuçları paylaşacağız. Sıra dışı farklı konforlu olarak dekore edilmiş bir otel her şeyden önce merak uyandırır.

Öncelikle Otel lobisi en dikkat çeken yerlerden biridir. Albenisi yüksek farklı bir tarzda dekore edilmiş lobi odalar, restaurant gibi bölümlerin gezilmesi ile ilgili merak uyandırmaktadır. Büyük bir lobi için iri mobilyalar tercih edilebilir. İri ve gösterişli mobilyaları öne çıkartmak için şık avizeler kullanabilir. Lobide kullanılan avize ve koltuklara uygun seçilen aksesuarlar şık bir görüntü sağlar. Klasik  ve şık bir tarz yakalamak için koyu renk ile döşenmiş bir lobiye sarı ışık ve ona uygun aksesuarlar kullanabilir. Modern bir tarz yakalamak için soft renklerde döşenmiş bir lobi için de beyaz ışık kullanılabilir.

 Otelinizi sezona hazırlarken restaurantlar da yapacağınız değişiklikler de çok önemlidir. Bunların başında gelen steril bir ortam yakalamak için  toz tutmayan mobilyalar mümkün olduğunca masa ve sandalye dizaynında silinebilir ve dezenfekte edilebilir tercih sebebi olabilir. Zemin silinebilir olası gerekmektedir ve mümkün olduğunca halı kullanılmamalıdır. Perde ve tül seçimleri aydınlığı sağlamak için mümkün olduğunca açık renk tercih edilebilir. Müşterinin hijyeni en çok aradığı restaurant bölümünde hijyeni kolay yapılabilir eşyalar tercih edilmelidir.

Ziyaretçilerin ev konforu aradığı ve kendini rahat hissettiği uyuyacağı alanın huzurlu bir otel odası olabilmesi için ferah hijyenik bir mekan sağlanmalıdır. Otel odasının daha ferah bir ortam olması için kullanılacak mobilyaların minimalist stilde döşenmesi uyuyacak alanın nefes alınabilecek nitelikte olması gerekmektedir. Bunlara uygun olarak komodin,  tv sehpası,etejer gibi sehpa seçimleri de minimalist seçilmelidir. Duvarlar  da kullanılacak açık renk ve sakin duvar kağıdına uygun  perde seçimleri koyu tonlarda tercih edilebilir.

Otelinizi sezona hazırlarken size sunmuş olduğumuz ipuçlarını kullanabilirsiniz. Dekor Delisi Mimarlık olarak sizler için tüm ekiplerimizle farklı dizaynlar uygulamak için bir telefon kadar yakınız.

oteliniz sezona hazır, otel şıklığı, otel dekoru, otel,