Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başladık

Ofis dekorasyon ve tasarım projemize ait olan tüm detayları burada inceleyebilirsiniz. Bu projemizde bir ofisin nasıl dekore edildiği hakkında araştırma yapanlar için eşsiz bilgiler var. Dekordelisi sizlere, profesyonel, kendine özgün tasarımlar ve çok uygun fiyatlarla gelir. Daha fazlası için bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydanın. Ofis dekorasyonları ve tadilatı bizim işimiz.

Eski Hali

Dekordelisi Ekibi Öğlen Yemeği Molasında 🙂

Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başladık. Sayfamızı sıklıkla güncelleyeceğiz. Ofis tadilat ve dekorasyon projemiz ilerledikçe, bu sayfamızda büyüyecek. İmalat ve uygulamalarımızı yapıldıkça buraya ekleyeceğiz. Böylelikle siz değerli ziyaretçilerimiz de tüm yapım aşamalarımıza anlık olarak ulaşacaksınız. Eski hali ve yeni hali arasındaki tüm olup bitenleri, imalatları, montajları, kullanılan malzemeleri ve detaylı bilgileri burada görseller eşliğinde keyifle inceleyecebileceksiniz. Bizi takip edin!

Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başladık – 140 m2 lik natamam işyerini anahtar teslim olarak lüks bir ofise çeviriyoruz. Tüm tasarımlar, malzemeler ve uygulamalar bize ait. Projelendiriyoruz, imalatlarımızı yapıyoruz, uygulamalarını ve montajlarını da yerinde profesyonel olarak uygulayarak sizlere eksiksiz olarak anahtarını teslim ediyoruz. Bu projemizde daha önceki projelerimiz gibi muhteşem olacak. Mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekleyeceğimizin garantisini şimdiden verebiliyoruz.

Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemizde Neler Var?

İMALAT – UYGULAMADETAYLAR
TavanlarHareketli, Led ve Spot Aydınlatmalı Alçıpan Asma Tavan Sistemleri. Alçı Sıva, Duvar Kâğıtları ve Boya Badana.
DuvarlarAlçıpan Bölme Duvarlar. Alçı Sıva, Boya Badana.
Zeminler8-10 cm Şap Tefsiye, 60×60 Granit.
Elektrik Tesisat0’dan Komple Elektrik Tesisat Alt ve Üst Döşemeleri. Tüm Montajlar. Zayıf Akım, Klima Tesisatları, Enthernet Data, Kamera Sistem Alt Yapısı Kablolama ve Borulama İşleri.
Su Tesisat (Mekanik)0’dan Komple Elektrik Tesisat Alt ve Üst Döşemeleri. Tüm Montajlar. 2 Adet Wc, 1 Mutfak, Pis ve Temiz Su Alt ve Üst Döşemeleri. Klozetler, Süzgeçler, Lavabolar.
MobilyaMutfak Dolapları, Wc Dolapları, İç Camlar ve Panel Kapılar.

Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başladık

Aşağıda listelediğimiz, ofis tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm imalatları anahtar teslim olarak yapıyoruz. Projemiz tamamlandığında müşterimize ofisinin anahtarını eksiksiz olarak vereceğiz.

Projemize ait olan imalatlara atölyelerimizde ve çalışma alanında başladık. Bizim el herşey yolunda. Tüm hızımızla devam ediyoruz. Elektrik tesisat, su tesisat, alçı sıva, asma tavan ve hafriyat çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projemizi planladığımız gibi ilerletiyoruz.

Projemize Ait Yapım Aşamalarımız

Bu bölümde Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize ait yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Farklı fikirler ve dekorasyon alternatifleri için bu güzel bir fırsat. İnceledikçe büyük zevk alacağınızı düşünüyoruz. Tüm elektrik ve su tesisat işlerimizi tamamlıyoruz. Alçıpan bölme duvarlarımızı tamamladık. Alçıpan asma tavan uygulamalarımız hemen hemen bitti. Tasarım ve uygulamalar tamamen bize ait. Dışarı bağımlı çalışmıyoruz. Bu sebeple hem daha hızlı, hemde daha kaliteli projelere imza atıyoruz. Tüm alçı sıva işlerimizi de tamamladık. Güncel olarak Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize ait detayları sizlerle burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Tüm imalat ve uygulamaları Dekordelisi yapıyor. Yerinde tasarlıyoruz, imalathanelerimizde üretiyoruz, çalışma alanımıza getirerek montajlarını eksiksiz olarak yapıyoruz. Hızlı, ekonomik ve profesyonel bir ofis olarak değerli müşterimize teslim ediyoruz. Tüm bunları yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Projemize Devam Ediyoruz

Belli aralıklarla ofis dekorasyon ve tadilat projemize ait yapım aşamaları görsellerimizi bu sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Aşağıda projemizin ilerleşini inceleyebilirsiniz.

Dekordelisi ailesi olarak büyümeye, yükselmeye ve bir marka olmaya devam ediyoruz. Ev, işyeri, ofis, tek katlı ve çok katlı yapı iç ve duş dekorasyonları ile temelden çatıya imalatları konusunda 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Farkımızı, kalitemizi ve ekonomik fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.

Çalışmalarımız esnasında bazı kareleri sizlerle paylaşıyoruz. Biz işimize ve sizlere değer veriyoruz.

Farklı Ofis Tasarımları ve Görselleri

Ofis Dekorasyonları >>Dekorasyon Fiyatları >>

Evet, Ofis Tadilat ve Dekorasyon Projemize Başladık. Bu projemizi incelediğiniz için teşekkür ederiz. Biz başka ofis tadilat ve dekorasyon projemizde buluşmak dileği ile…

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Ofis tadilat. ofis tasarımlarımız. ofis tadilat dekorasyon işleri. ofis tasarımcıları ankara. 2021 ofis tasarım trendleri,