Natamam-villa-tamamlama

Natamam Villa Genel Tadilat İşleri

Kaba inşaatı bitmiş bir villanın, tüm genel tadilat eksiklerine ait sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi burada inceleyin. Neler nasıl yapılıyor? Hangi malzeme ve markalar kullanılıyor? İş günü süresi ne kadar? Natamam villa genel tadilat işleri masrafı nedir? Tüm merak ettiklerinize faydalı cevapları burada!

Natamam Villa Genel Tadilat İşleri – Yeni almış olduğu tripleks villasına ait tüm eksikleri bizim tamamlamamız için fiyat teklifi isteyen Medet beye teşekkür ediyoruz. Bizde hızlı bir şekilde yer keşfi yaparak tüm ölçülerimizi ve planlarımızı yaptık. Bu fiyat teklifimizi de hazırlayarak kendilerine hızlı bir şekilde sunduk. Sizlerle paylaşarak, araştırmasını yaptığınız bu tip konuların cevaplarına çok hızlı ulaşmanıza vesile olmak istiyoruz. Şimdi Natamam Villa Genel Tadilat İşleri teklifimizi, yapılacakları ve görselleri birlikte inceleyelim.

İlgili Güncel Görseller (Dış)

Kıyaslama yaparak kendi hesaplamalarınızı yapabilmeniz için sizlerle tadilat teklifini sunduğumuz villaya ait gerçek resimleri burada paylaştık. İç görselleri de yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Natamam Villa Genel Tadilat İşleri Fiyat Teklifi

…/GÖLBAŞI – ANKARA adresinde bulunan bodrum + dubleks bağımsız konuta ait tadilat dekorasyon malzeme + işçilik anahtar teslim fiyat teklifidir.

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işveren den ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Tüm malzeme, model, renk ve tasarımlar işveren tarafından beğenilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici, tüm mobilya imalatlarını 3D modelleme olarak işverene sunum yapacak ve onay alındıktan sonra imalatlara başlayacaktır.

İMALATLAR / UYGULAMALAR

SIRA NOYAPILACAK İŞLER
1Elektrik tesisat işleri.
2Su tesisat (mekanik) işleri.
3Asma tavan ve stropiyer işleri.
4Alçı sıva, tamirat ve boya badana işleri.
5Mutfak dolabı, vestiyer, banyo dolapları imalat ve montaj işleri.
6Banyo asma tavan, duşakabin, klozet montaj işleri.
7Radyatör petek, havlupan montaj işleri.
8Paslanmaz korkuluklar.
9Laminat parke
10Dış bahçe beton duvarları ve yürüyüş yolu.
12İç kapılar.
13Teklif bedeli ve ödeme şekilleri.
14Teklif dışında bırakılan muhtemel yapılacak işler.

1- Elektrik Tesisatı ve Montaj İşleri

Yapılı bulunan tüm elektrik tesisatların, sigortaların ve panoların testinin ve kontrollerinin yapılması. Varsa kusurların ve eksiklerin giderilmesi. İşveren ihtiyaç ve isteklerine göre priz, anteni enterneth data eklemelerinin yapılması. İstenilen renkte VİKO marka priz, düğme ve anahtarların montajlarının yapılması. Bahçe perde duvarlarına gereken aydınlatma alt ve üst tesisatlarının döşenmesi. Tüm avize, iç dış aydınlatmalar, aplikler işveren tarafından temin edilip yüklenici tarafından eksiksiz montajları yapılacaktır. Tüm bina içi ve dışı elektrik tesisatlarının çalışır halde işverene teslim edilmesi.

2- Su Tesisatı (Mekanik) ve Montaj İşleri

Yapılı bulunan tesisatların testlerinin yapılması. Varsa kusur ve arızaların giderilmesi. Tüm sayaç, kollektör, vana, mekanik aparat bağlantılarının eksiksiz yapılması. İşveren tarafından temin edilecek olan tüm mutfak, banyo, duş ve duş konsol, wc, bahçe vs bataryaların eksiksiz olarak montajlarının yapılması. Tüm bina içi ve dışı su tesisatlarının çalışır halde işverene teslim edilmesi.

3- Asma Tavan – Stropiyer İşleri

Salon, mutfak, koridorlar ve merdiven kovası tavanına led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan yapılması. Tüm alçıpan asma tavanların alçı sıvalarının yapılması, köşebentlerinin ve file bantlarının çekilmesi. 6 Watt beyaz renk slim spotlarının takılması. İstenilen renklerde şerit ledlerin ve motorlarının takılması çalıştırılması. Kullanılacak olan led ve spotların markaları CATA olacaktır. Tüm odalar tavanlarına stropiyer ve perdeliklerinin yapılması.

4- Alçı Sıva ve Boya Badana İşleri

Bodrum kat ham duvar imalatının mastarlı alçı sıvasının yapılması. Bodrum kat iniş kiriş bozukluğunun giderilmesi ve eğriliğin düzeltilmesi. Tüm bina içi tavan ve duvarlarında bulunan hasarlı, kusurlu yüzeylerin alçı sıva tamiratlarının yapılarak boyaya uygun hale getirilmesi. Komple zımparalarının ve boya astarlarının uygulanması. Tavanlar ve duvarlar en az iki kat olmak üzere DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile istenilen renklerde boya badana yapılması.

5- Mutfak Dolabı, Vestiyer, Banyo Dolapları

Mutfağa giriş sol duvar, pencere duvarına Lake veya Akrilik kapak dış aksam, mdflam gövde olmak üzere mutfak dolabı imalat ve montajlarının yapılması. Mutfak giriş sağ duvara tavan boy yaşam ünitesinin (elektrik mutfak eşyalar için özel tasarım boy dolap) yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli pistonlu bas sistemli olacaktır. (Şişelik, fasulyelik, aventus kapak sistemleri, kiler sepeti, yağdanlık vs) gibi özel aksesurlar işverene ait olup montajları yükleniciye aittir. Tezgah taşının istenilen renkte Çimstone tezgah olarak yapılması. Tezhag arası fayanslarının yapılması. Paslanmaz çelik eviyenin takılması. Çelik kapı arkası giriş sol vestiyer duvarına sürgülü raylı kapaklı MDFLAM iç ve dış aksam  vestiyerin yapılması. Vestiyer içine ayrıca müdahele kapaklı ikinci gizli kollektör dolabının yapılması. Banyolara mevcut ölçülere uygun MDFLAM iç aksam, lake kapak veya akrilik kapak banyo dolaplarının yapılması. Çanak lavaboların ve led aydınlatmalı aynaların takılması.

6- Banyo Asma Tavan, Duşakabin, Klozetler

Banyolara 30×30 metal clip-in banyo asma tavan yapılması ve aydınlatma armatürlerinin takılması. Banyolara (3 adet) mevcut ölçülerinde 6 mm demperli secury cam alimünyum profil pervaz (teknesiz) duşakabin yapılması. Varolan gömme rezervuarlı klozetlerin montajlarının yapılması.

7- Radyatör Petek, Havlupan Montaj İşleri.

Bina içinde tüm odalar, salon, bodrum alanları, banyolar, koridorlarda belirlenmiş yerlere ve ölçülerinde; DemirDöküm Panel Plus radyatörlerin (25 mm hatveli) montajlarının yapılarak termostatik vanalarının takılması. Kollektör bağlantılarının çalışır vaziyette yapılarak kollektör vanalarının, sayaçlarının ve aparatlarının takılarak çalışır hale getirilmeleri. 50×110 ölçülerinde banyolarda belirlenmiş yerlere krom havlupanların montajlarının yapılması ve vanalarının takılması.

8- Korkuluklar

Tüm iç merdivenler ve sahanlıkları, balkonlar, teras, bina giriş dış merdiven sağ ve sol bitişlerine; 95 cm yükseklik, 3 adet Q16mmx1,5mm yatay emniyet şeritli, Q51mmx1,5mm paslanmaz çelik küpeşte profilli, Q32mmx1,5mm paslanmaz çelik dikmeli paslanmaz krom korkulukların yapılması.

9- Laminat Parke

Tüm odalar ve salon zeminlerine 10 mm derzli ÇAMSAN marka istenilen renk ve modelde laminat parke yapılması. 3mm şiltenin serilmesi. 10cm süpürgeliklerin yapılarak tüm parke geçiş metal profillerinin takılması.

10- İç Kapılar

9 adet lake boya mobilya iç panel kapı imalat ve montajlarının yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin takılması.

11- Hazır Beton Perde Bahçe Duvar İmalatı – Yürüyüş Yolu

(34 m.tül + 42 m.tül + 30 m.tül + 42 m.tül = 148 m.tül) toplam çevre olmak üzere; 35cm x 60cm toprak altı papuç, 120 cm küpeşte dahil üst deseni seçilecek beton perde, her 4,5 m’de bir beton babalar, araç giriş sağ sol beton babalar, perde çevre boyunca aydınlatma elektrik tesisat borulama ve kablolamalarının yapılması. Arsa an’dan dış giriş merdivenine kadar, uygun ölçüde hasır çelikli alt kat betonun terazisinde dökülmesi. Beton üstü sağ sol andezit kaldırım taşı, orta andezit kaplama taş olmak üzere yürüyüş yolunun yapılması. Perforje şifreli oto kilitli bahçe giriş kapısının yapılması.

12- Diğer İmalatlar & Uygulamalar

Bina dış cephe bodrum kat pencere dış perde sıva tamiratlarının yapılması. Üst profil çerçevesinin yapılarak cam tuğla ile üstten kapatılması.Tüm izolasyonlarının yapılması.

Bina komple çevresi ve zemin kat balkon altı komple 60 cm en 8-10 cm kalınlık olmak üzere çelik hasırlı beton tretuvar dökülmesi. Yalıtım etek 3cm mebranın duvar tretuvar ek yerine yapıştırma yapılması ve su yalıtımın sağlanması. Tretuvar üstü yürüyüş yolu andezit taş kaplamasının yapılması.

13- Teklif Bedeli – Ödeme Şekli

İŞİN SÜRESİ40 iş günü
TEKLİF BEDELİ195.000 TL (İkiyüzbeşbeşbin TL) KDV hariç.
İŞİN ÖDEMESİHakediş usulü.
TEKLİF TARİHİ203.08.2021
TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ3 İş günü

14- Teklif Dışında Bırakılan İmalat ve Uygulamalar

  • Yapılması muhtemel gardroplar ve bilimum özel mobilya imalatları.
  • Kamera ve güvenlik sistemleri.
  • Güneş Enerjisi (Panelleri)
  • Bahçe düzenleme ve peyzaj + kameliye.
  • Kombi – Kazan.
  • Su tankı ve iç-dış bağlantıları.
  • Bodrum kat merdiven iniş bitimine Pvc cam kapı sisteminin yapılması.
  • Balkonlar cam balkon sistemleri.
  • Üst kat teras kapama, şömine.

Saygılar…

TEKLİFİ VEREN

Dekordelisi İnş.Mim.Tic.Ltd.Şti
Adres:
Neyzen Tevfik Sk. No:5/5 MALTEPE – ANKARA
TEL:
(0850) 495 0 552 – (0532) 654 35 80


Güncel İç Görseller

Natamam Villa Genel Tadilat İşleri Fiyat Teklifimizi İncelediniz.

Daha fazla bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon konularında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Dekordelisi ailesi olarak, daima yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Anahtar teslim ev, villa, işyeri ve bina tadilat hizmetlerimize devam ediyoruz.

Dekordelisi Fırsatlar

Ev Tadilat Fiyatları

Dekorasyon Fiyatları

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Bizden Teklif Alın, Kârlı Çıkın

Talep formlarınıza en geç 1 saat içerisinde cevap veriyoruz.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: natamam villa genel tadilat, eski villanın komple tadilat bakım işleri, vilanın anahtar teslim bakım işleri, ev içi bakım inşaat villa,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0