mutfak tavan

Mutfak Tavan

Mutfak Tavan – Modellerin hem tarzı hem dokusu birbiriyle uyumlu olmalıdır

Mutfak Tavan – Mutfak asma tavanı ve gergi tavanı konusunda tüm ayrıntılar dikkate alınmalıdır. Hayallerinizde olan her türlü detayı size yansıtmalıdır.

Mutfak Tavan – Evinizi yenilemeye karar vermişseniz ilk yapacağınız bölüm mutfak dekorasyonu olmalı. Ev hanımlarının en fazla zaman geçirdiği bölüm olan mutfağın onların isteği doğrultusunda dekore edilmesi, mutfak dekorasyonu yapacağınız zaman tasarımda ev hanımlarının da fikrinin alınması oldukça önemlidir. Bir mutfakta neyin nereye konulacağını bize göre ev hanımları, bir mimardan daha iyi bilir. Çünkü yaşayarak öğreniyorlar ve ne istediklerini biliyorlar. Mutfak dekorasyonu asma tavansız olmaz.

mutfak asma tavan modeli1
mutfak asma tavan modeli1

Mutfağınıza nasıl bir asma tavan ve nasıl bir ışık sistemi konulacağına mimar ve o işin ehli bir insan karar versin. Mutfak için tasarlayacağınız asma tavanlardan alçıpan asma tavanlar en fazla tercih edilen asma tavan çeşidi olmasının yanı sıra ahşap asma tavan ve taş yünü asma tavan da kullanılıyor. Özellikle asma tavan ve gergi tavan konusunda tasarımcılar küçük olan iç mekanları genişletmek adına tasarım yapmaktadır. Bu konuda başarılı renkler, doğru mobilya kombinasyonları ve doğru tavan modelleri kullanılmalıdır.

mutfak asma tavan modeli2
mutfak asma tavan modeli2

Mutfak Tavan Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

1- Mutfak tavan dekorasyonu konusunda iç mekan büyüklüğü uygunsa yapılar katmanlı ve koyu renkli uygulamalar ile dekore edilebilir. Sofistike tasarım olan kumaşlar, bol renkli tasarımlar ve oldukça karmaşık olan geçişler bu tarz mekanlarda oldukça sık sunumlar sergileyecektir.

2- Modern mutfaklar, modern mobilyalar ve stilinize uygun olan iç tasarım ürünleri tam anlamı ile vurgulamak adına kesinlikle tavan tasarımının şık ve aydınlatmasının en üst düzeyde olması gerekmektedir.

mutfak asma tavan modeli3
mutfak asma tavan modeli3

3- Klasik olan mutfaklarda mutfak asma tavan ve mutfak gergi tavan modellerinin renkleri dikkatli şekilde yapılmalıdır. Bu tarz mekanlarda beyaz önemli olan bir renktir. Ayrıca tasarımları vurgulamak adına saten ve mat olan kumaşların kullanımı da yapılabilir.

4- Mutfaklarda dekorasyonu dengelemek ve tamamlamak adına mobilya ve aksesuar ile zıt tonlu tavan tasarımları yapmak gerekebilir. Mutfakta kullanılan spot lambaların desteklenmesi amacı ile tavan dekorasyonu yapılmalıdır. Spot lambalar ile birlikte yarı saydam olan gergi tavan modelleri kullanılabilir.

mutfak asma tavan modeli4
mutfak asma tavan modeli4

5- Asma tavan konusunda kullanılan ahşap ve kumaşlar mutfaklara derinlik duygusunun yansıtılmasını sağlar.

6- Modern mutfaklarda kullanılacak olan gergi tavan ve mutfak asma tavan modellerinin temizliğinin kolay ve pratik olması önemlidir.

mutfak asma tavan modeli5
mutfak asma tavan modeli5

7- Mutfak asma tavanları desenli şekilde tam olarak tavan orta kısmında dekore edilebilir. Bu sayede daha şık, zarif ve farklı mekanlar elde edilebilir. Ayrıca asma tavanın kullanılacağı bölgede avize kullanımı yapmak da hoş bir görüntü yakalanmasına olanak sağlar ama avizenin çok şaşalı olmamasına dikkat edilmelidir.


mutfak tavan, mutfak asma tavan, mutfak gergi tavan, mutfak tavan dekorasyonu nasıl olmalıdır, mutfak tavan dekorasyonu, mutfak asma tavan fiyatları, mutfak tavan modelleri, mutfak asma tavan modelleri, asma tavanli mutfaklar, mutfak tavanları, mutfak tavan kaplama, mutfak tavanı

Related Posts

lambader-modelleri

Aydınlatma Nasıl Seçilir

Hangi Oda da Ne Tür Aydınlatma Kullanmalıyız? Aydınlatmanın Sağlığınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz? Aydınlatma nasıl seçilir?Devamını oku

alçıpan-asma-tavan-ve-kartonpiyer-fiyat-teklifi

Alçıpan Asma Tavan ve Kartonpiyer Fiyat Teklifi

Güncel olarak 3 katlı bir işyeri için sunmuş olduğumuz alçıpan asma tavan ve kartonpiyer fiyatDevamını oku

Dekorasyonda alçıpan kolaylığı

Dekorasyonda Alçıpan Kolaylığı

İç dekorasyonda alçıpan uygulamaları sınır tanımıyor. Dekorasyonda alçıpan kolaylığı saymakla bitmez. Bölme duvarlar, asma tavanlar,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *