Serap hanımın mutfak tadilat işleri 2 (Gölbaşı)

Mutfak Tadilat Çalışmalarımız 3

Yapmış olduğumuz mutfak dolapları ve mutfak tadilatları sayfalarımıza devam ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz 3 üncü mutfak tadilat çalışmalarımız sayfalarımıza ait detaylı bilgiler ve görselleri aşağıda ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Mutfak Tadilat Çalışmalarımız 3 – Önceki sayfalarımızda yine mutfak dolabı çalışmalarımızı incelediniz. Bu sayfamızda da yine Ankara’nın farklı semtlerinde yapmış olduğumuz mutfak tadilatlarını incelemeye devam edin. Farklı mutfak tasarımları üretmek konusunda sizlere faydalı olduğumuzu düşünüyoruz.

Mutfak Tadilat Çalışmalarımız 3

Sait Beyin Mutfak Tadilat İşi ( Çankaya )

Ankara Çankaya’ da bulunan dairesinin komple mutfak tadilat işlerini yapmak için bizimle anlaşan Sait beye teşekkür ederiz. Tüm renkler, tasarım ve malzemeleri müşterimize onaylattıktan sonra özenli bir şekilde imalat ve montajımızı kısa sürede yaparak, değerli müşterimizi memnun etmeyi yine başardık.

Eski mutfak dolaplarını, zemin ve tezgah arası fayanslarını da söktük. Yerlerine yeni malzemeleri profesyonel olarak uyguladık ve ortaya kaliteli bir mutfak çıkardık. Hayırlı ve iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Serap hanımın mutfak tadilat işleri (Gölbaşı)

Serap hanımın mutfak tadilat işleri 3 (Gölbaşı)
Serap hanımın mutfak tadilat işleri 3 (Gölbaşı)

Üst görselde imalathanemizde yapmış olduğumuz mutfak dolaplarımızı gördünüz. Adrese götürerek montaj sonrasını ise aşağıdaki görsellerde inceleyebilirsiniz. Dış kaplama jelatini mavi renk. Tüm montaj bittikten sonra jelatinler sökülerek lake kapak beyaz renk mutfak dolaplarımızın tüm aksesuar, renk ve tasarımını müşterimiz seçti ve beğendi.

Serap hanımın Ankara Gölbaşı’ da bulunan dairesinin mutfak tadilat işlerini toplamda 25 günde bitirdik. Tüm mutfak tavan ve duvarlarına alçı sıva yaptık ve boyadık. Zemin ve tezgah arası fayanslarını söktük ve yeniledik. Eski mutfak dolabını söktüm ve yerine yukarıda yayınladığımız yeni mutfak dolaplarını yaptık. Bittiğinde modern ve kullanışlı bir mutfak dekorasyonu ortaya çıktı. İyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Netice hanımın mutfak tadilat işi (Çayyolu)

Ankara Çayyolu’ daki bu mutfak tadilat işimizde tüm tavan ve duvarlara alçı sıva yaparak boya badanasını yaptık. Mutfak zeminlerine 60×60 ölçülerinde granit döşedik ve tezgah arası fayanslarını değiştirdik. Eski mutfak dolabını sökerek yerine müşterimizin beğenip onayladığı mutfak dolabı tasarımımızı yaptık. Bittiğinde modern ve kaliteli bir mutfak ortaya çıktı. Netice hanıma iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Netice hanımın mutfak tadilat işi (Çayyolu)
Netice hanımın mutfak tadilat işi (Çayyolu)

Mesrur beyin mutfak tadilat işi (Bilkent)

Ankara Bilkent‘ te bulunan dubleks villasının komple anahtar teslim mutfak tadilat işleri için bizi tercih eden Mesrur beye teşekkür ederiz. Tüm tavan ve duvarlara alçı sıva yaptık. Led ışıklı asma tavan yaparak avize göbeği taktık. Zemin ve tezgah arası fayanslarını değiştirdik. Tüm elektrik ve su tesisatlarını tamamen yeniledik. Komple boya badana yaptık. Mesrur beyin seçtiği renk, model ve tasarımda mutfak dolabı imalatımızı yaparak yerine özenle montaj yaptık. İşimizi gününde ve ekonomik fiyatlarımızla teslim ettik. Mesrur beye iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Mesrur beyin mutfak tadilat işi (Bilkent)
Mesrur beyin mutfak tadilat işi (Bilkent)

Sergül Hanımın mutfak tadilat işi (Cebeci)

Ankara Cebeci’ de bulunan dairesinin mutfak dolapları yenileme işi için bizi tercih eden Sergül Hanıma teşekkür ederiz. Beyaz ve mürdüm renk lake kapak mutfak dolaplarımızı imal ederek yerinde özenle montaj yaptık. Tezgah olarak ise granit kullandık. Sergül hanıma iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Sergül Hanımın mutfak tadilat işi (Cebeci)
Sergül Hanımın mutfak tadilat işi (Cebeci)

Murat beyin mutfak tadilat işi (Mamak)

Ankara Mamak’ ta yeni almış olduğu dairesinin mutfak tadilat işlerini yapmamız için bizi tercih eden murat beye teşekkür ederiz. Komple anahtar teslim olarak yapmış olduğumuz bu mutfak tadilat işimizde led aydınlatmalı asma tavan, tüm tavan duvarlara alçı sıva ve boya badana yaptık. Elektrik ve su tesisatlarını yeniledik. Zemin ve tezgah arası fayanslarını değiştirdik. Müşterimizin istediği renk ve tasarımda mutfak dolabımızı yaptık ve montajını özenli bir şekilde tamamladık. Bittiğinde kullanışlı ve kaliteli bir mutfak ortaya çıktı. Murat beye iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Murat beyin mutfak tadilat işi (Mamak)
Murat beyin mutfak tadilat işi (Mamak)

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edrek diğer mutfak tadilat çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mutfak dolabı çalışmalarımız 1
Mutfak dolabı çalışmalarımız 2
Mutfak dolabı çalışmalarımız 4
Mutfak dolabı çalışmalarımız 5
Mutfak dolap fiyatları

mutfak tadilatları, mutfak tadilat çalışmaları, mutfak tadilat ve dekorasyon çalışması, mutfak tadilatları resimli, mutfak tadilatı yaptırmak istiyorum, tadilat yapan firmalar ankara, bilkent, çankaya, çayyolu, keklikpınarı, cebeci, mamak,

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.