mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum1

Mutfağımı Tamamen Yenilemek İstiyorum

Mutfağını tamamen yenilemek isteyenler, bilgileri burada inceleyin! Bu makalemizde Mutfak yenilemenin maliyetlerinden tutun, Mutfak yenileme aşamalarına kadar her şey var. Mutfak tadilatı konusunda geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

Mutfağımı Tamamen Yenilemek İstiyorum – Mutfak, muhtemelen banyo ile birlikte evin en çok kullanılan odalarından biridir. Mutfaklar, iç mekanların karakterine büyük katkı sağlayarak, bir daireyi canlı ve konforlu hale getirmekte. Ancak mobilyadan ocağa, buzdolabından zemine kadar mutfağın her unsuru ısı kaynakları ve yağ nedeniyle sürekli strese maruz kalır. Son yıllarda geliştirilen teknolojiler, daha dayanıklı ve performanslı malzemeler sayesinde bu ortamların kalitesini ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırmıştır.

mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum2

Mutfak Yenileme Aşamaları

Genellikle mutfağı sadece mobilya veya boya olarak düşünürüz. Ancak genel olarak en büyük masraf, zemin ve duvarları yeniden yapma ihtiyacı ile ilgilidir. Yeni mutfağı kurmadan önce ayrıca elektrik ve su sistemlerinin kusursuz çalıştığını kontrol etmek gerekir. Mevcut fayansların sökülmesinin ek bir maliyeti olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Mutfağı ve banyoyu yenilemek, tadilatlar içinde en büyük bütçeyi emer. Bu önemli adımı atmayı düşünenleri caydıran hususlar, işin süresi ve maliyetlerdir. Bugün mutfağın yenilenmesini daha bilinçli bir şekilde planlayıp, tüm adımları belirlemeye çalışalım. Döşeme teklifini de içermesi gereken mutfak yenileme projesinden başlayalım.

 • Mutfak Tadilat Aşamaları  
 • Eski mobilyaların çıkarılması.
 • Eski elektrik sisteminin devre dışı bırakılması.
 • Zemin ve duvar kaplamalarının yıkımı.
 • Sıhhi tesisat borularının ve drenajların çıkarılması.
 • Yeni sistemlerin montajı.
 • Yeni zemin ve duvarların montajı.
 • Hidrolik sistemin bağlanması ve elektrik sisteminin yeniden etkinleştirilmesi.
 • Duvarların ve tavanın boyanması.
 • Son temizlik.
 • Yeni mobilya ve cihazların konumlandırılması.
mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum3

Mutfağı Yenilemenin Maliyeti Nedir    

Her tadilat başlı başına bir hikayedir ve farklı maliyetler içerir. Mutfak yenileme maliyeti, seçilen malzemeler, cihazlar ve eşyaların kalitesi esasına bağlıdır. Mutfağı yenilemek için yapılması gereken harcamaları hemen anlamak önemlidir. Sektördeki profesyoneller tarafından yapılan birden fazla fiyatı karşılaştırmak gerekir. Malzemeler, mutfak tadilatının genel fiyatını önemli ölçüde etkiler. Lüks yüzeyler ve tasarım parçaları, fiyatı büyük ölçüde artıracaktır. Bu nedenle, her bir öğede maliyet, değer ve kalite arasında doğru uzlaşmayı aramak daha iyidir. Neyse ki, eski bir mutfağı modern bir mutfağa dönüştürmek bütçeyi zorlamadan da mümkündür. Gerçekten de günümüz pazarı, güzelliği ve işlevselliği uygun fiyata birleştiren yenilikçi malzemeler sunmaktadır.

mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum4

Mutfak Tadilatında Zaman ve Maliyetler

Mutfak, evlerimizde hayati bir hizmet yeridir. Bu nedenle tadilatın olabildiğince hızlı olması için müşterilerimize kendimizi adadık. Malzemelerin gelişini önceden organize etmekteyiz. İşe başlamadan önce aletlerin ve mobilyaların işlevsel düzenini önceden netleştiririz. Tasarımcılarımızdan biri, tasarım ve seçimlerinizde size eşlik etmektedir. Teslimat sürelerini optimize etmek için, şantiyenin başlangıcını ve süresini sizinle birlikte planlayacaktır. Bu sayede, mümkün olan en kısa sürede yeni mutfağınızı hayata geçirmekteyiz.

Mutfağınızı Yenileme Hizmeti

Salon ve mutfak arasında tek bir açık alan oluşturarak yaşam alanını genişletmek mi istiyorsunuz? Yoksa yemek yiyebileceğiniz bir açık mutfak mı yaratmak istiyorsunuz? Mutfağınızdan bıktınız ve ona yeni bir görünüm ya da daha işlevsel bir dağılım kazandırmak istiyorsunuz. Tasarım çözümünün, stilin ve seçilen renklerin dayanıklı ve temiz bir ortamı garanti edebildiğinden emin olmanız gerekir. Uzun ömürlü malzemeler ve manevra alanlarının kullanım için iyi kalibre edilmiş olması idealdir. DekorDelisi olarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri seçmenizde size eşlik edebiliriz.

mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum5
Tasarımcı ekibimizin profesyonelliğini ve deneyimini, kalifiye ve uzman çalışanlarımızın ciddiyetini bir araya getirerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tam emrinizdeyiz.

Mutfağınızdaki Yenileme Çalışmaları Şunları İçerir;

 • Çalışmaya başlamadan önce geçiş alanlarının naylon levha ya da karton ile korunması.
 • Mutfak elektrik sisteminin kısmen devre dışı bırakılması.
 • Mevcut kanalizasyon ve muslukların çıkarılması.
 • Mevcut zemin ve kaplamaların yıkımı.
 • Yükleme ve boşaltma için eski tesisat sistemlerinin kaldırılması.
 • Yeni hidrolik yükleme ve boşaltma sistemlerinin yapımı.
 • Ocak bağlantısı için gaz sisteminin yapısı veya modifikasyonu.
 • Duvardaki izlerin kapatılması ve döşemenin yeni temelinin oluşturulması.
 • Yeni zemin ve duvarların montajı.
 • Sıhhi tesisat sistemlerinin ve muslukların bağlantısı.
 • Yeterli hazırlıktan sonra kaplanmamış tavan ve duvarların boyanması.
 • Elektrik sisteminin yeniden etkinleştirilmesi.
 • Ocağın gaz sistemi bağlantısı.
 • Atıkların birikmesi ve atık malzemelerin düzenli depolama sahasına taşınması.
 • Son temizlik.

… Ve hepsi tamamen ücretsiz bir inceleme ve fiyat teklifi ile başlar.

mutfağımı-tamamen-yenilemek-istiyorum6

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: mutfak tadilatı,mutfak tadilat fiyatları,mutfak tadilatı nasıl yapılır,mutfağınızı yenileyin,ankara mutfak tadilat firmaları,en iyi mutfak tadilat firması,komple mutfak dekorasyonu,mutfak banyo yenileme,mutfak tadilatı ne kadara mal olur,küçük mutfak dekorasyonu,ankara mutfak dekorasyon,mutfak tadilat aşamaları,

Related Posts

Mutfağımı Ne Kadara Yenilerim

Burada, eski mutfağını yenilemek isteyenler için güncel, 2023 yılına ait tüm malzeme ve işçilik maliyetleriniDevamını oku

dar-mutfak-fikirleri4

Dar Mutfak Fikirleri

Dar mutfağı daha geniş gösterme önerilerini burada inceleyin! Bu makalemizde Uzun ve dar mutfaklar içinDevamını oku

Mutfak-tasarım-örneği5

Mutfak Tasarlamak

Mutfak tasarlama ipuçlarını burada inceleyin! Bu makalemizde Mutfak tasarımının temel unsurlarından tutun, mutfak adası planlamasınaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *