Karopan Tavan

Karopan Tavan – Bu sistem uygulama hızı ve kolay montaj imkanı sağlar.

Karopan Tavan – Karopan asma tavanlar T-15, T-24 ve T-24 kanallı taşıyıcı sistemleri ile dekoratif asma tavan görünümü elde edilebilir.

Karopan Tavan – Mutfaklar, yemekhaneler gibi nemli, buharlı ortamların ve hatta banyo, wc gibi ıslak mekan asma tavanları için özel olarak tasarlanan Karopan ve Karopanwet bu mekanlar için en iyi çözümü sunar. Vinil kaplama olan Karopan ve Karopanwet ile ıslak mekan asma tavanlarında sorunsuz bir dönem başladı. Taşyünü panel görünümü ile metal tavana yakın bir dayanıklılık sunan Karopan ve Karopanwet’in önemli özelliklerinden biriside ekonomik bir çözüm olmasıdır.

karopan asma tavan
karopan asma tavan

Çeşitli yüzey kaplama seçenekleri sunan ürünlerden yeni Karopanwet 30×60 ebatıyla daha az fire ve daha kolay uygulama olanağı ile öne çıkmaktadır. Karopanwet ve FVP kanallı taşıyıcılarla yapılan kombinasyonlar da tavanlara ayrı bir şıklık ve estetik katmaktadır. Karopan ve Karopanwet hem ekonomik hem şık hem de uzun ömürlü seçeneklerdir. Karopan ve Karopanwet ıslak mekanların asma tavanlarının yanında hijyenik ortamların asma tavanlarında da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir.

karopan modeli
karopan modeli

Karopan Sisteminin Genel Özelikleri

1- Karopan asma tavanlarda T-24 ve T-24 kanallı taşıyıcı sistemleri ile dekoratif asma tavan görünümü elde edilebilir.

2- Bu sistem uygulama hızı ve kolay montaj imkanı sağlar.

3- Karopan panellerimiz yüzeyindeki PVC kaplama sayesinde kolay temizlenebilir, arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplaması ve kenar bantları ile suya ve neme karşı dirençlidir.

4- Demonte edilebilir olması sayesinde mekanik ve elektrik tesisatlarının bakım ve onarımı önemli ölçüde kolaylaşır.

5- Karopan paneller özellikle FVP T-24 kanallı taşıyıcı sistemlerle farklı mimari tasarımlara nitelik ve estetik katar.

6- Karopan paneller asma tavan sektöründeki projelerde, yüzey kaplamalarında ki çeşitlilik ve desen alternatifleriyle projelere görsel zenginlik katar.

7- Havalandırma, sprink, hoparlör, aydınlatma armatürleri vb. uygulamaların rahat ve kolay yapılmasına olanak tanıyan bir sistemdir.

Karopanwet Sisteminin Genel Özellikleri

1- 30 x 60’ lık ebatlara sahip Karopanwet arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplaması ve kenar bantları ile suya ve neme karşı dayanımlıdır.

2- Banyo, wc gibi mekanların tavanlarında yeni çözüm alternatifi sunar.

3- Karopanwet 30 x 60’ lık ebatıyla daha az fire, daha kolay uygulama ve kanallı taşıyıcı ile daha şık görünüm sağlar.

4- Karopanwet panellerimiz yüzeyindeki PVC kaplama sayesinde kolay temizlenebilir.

5- Demonte edilebilir olması sayesinde mekanik, elektrik ve su tesisatlarının bakım ve onarımı önemli ölçüde kolaylaşır.

6- Karopanwet paneller asma tavan sektöründeki projelerde, yüzey kaplamalarında ki çeşitlilik ve desen alternatifleriyle projelere görsel zenginlik katar.

7- Havalandırma, sprink, hoparlör, aydınlatma armatürleri vb uygulamaların rahat ve kolay yapılmasına olanak tanıyan bir sistemdir.


Karopan tavan, karopan ve karopanwet, karopan asma tavan modelleri, karopan asma tavan, karopan modelleri, karopan asma tavan fiyatları, karopan fiyatları, karopan nedir, karopan asma tavan nasıl yapılır, karopan çeşitleri