Gergi Tavan Çalışmalarımız

Bugüne kadar bir çok gergi tavan çalışması yaptık. Bunların arasından bazılarını sizlerle paylaşarak bizim hakkımızda bilgi sahibi olmanızı ve gergi tavanlar konusunda farklı fikirler edinmenizi istiyoruz.

Gergi Tavanlar

Gergi tavan, evinizin her yerinde benzersiz ve kişisel bir hava yaratmaya yarayan önemli bir iç tasarım öğesidir. En cesur tasarım fikirlerini hayata geçirmeyi mümkün kılan gergi tavan uygulama yelpazesi sınırsızdır. Gergi tavan çeşitleri olarak değerlendirilen bu yöntem kendi içinde birçok farklı uygulamaya sahiptir. Şekilden tasarıma veya renge kadar sonsuz seçeneklerle – yalnızca kendi hayal gücünüzün sınırlarıyla sınırlısınız. Bir tasarım seçin ve hayal gücünüzün canlı bir şekilde hayata geçirilmesini izleyin. Kusursuz tasarımlarımız ile evinizin, ofisinizin, mağazanızın iç mekanıyla herkesi büyüleyeceksiniz.

 Neden Gergi Tavan Yaptırmalıyım?

 • Hem tasarım, hem de kolay montajı ile tavan dekorasyonunda en çok tercih edilen ve en çok uygulanan bu dekorasyon ürününün birçok avantajı vardır;
 • Yeni inşaatlar, yenileme, yeniden tasarım ve iç tasarım dekorasyonu için uygundur.
 • Gergi tavanların en büyük avantajlarından biri, büzülme durumunda görünümleri değişmez.
 • Germe tavanların montajı basit, temiz ve hızlıdır, kurulum sırasında kir olmaz.
 • Yenilikçi malzeme ve kaliteli kurulum imkanı sunan gergi tavanlar, çok fazla yüzey hazırlığı gerektirmezler.
 • Gergi tavanlar nemden etkilenmediğinden ve yoğuşmadan korkmadığından, yüksek nemli alanlara ideal olarak uygundur.
 • Kurulumdan sonra mükemmel düz ve pürüzsüz bir yüzey oluşturan bu sistemler yanıcı değildir.
 • Çevre dostu malzemeler, benzersiz çok yönlülük ve sıra dışı aydınlatma ve akustik efektler ile yaratma gücünüzü sonsuz kılar.
 • Darbeye dayanıklıdır, çatlamaz, solmaz ve zamanla rengi değişmez.
 • Gergi tavan, çok katlı tavanları dekore etmek veya duvara montaj panoları oluşturmak isteyen tasarımcılar için çok yönlü bir malzemedir.
 • Bir odanın akustiğini ve aydınlatmasını geliştirirken uzun ömürlü bir tavan estetiği oluşturmak için ideal bir sistemdir.
 • Özel profilleri sayesinde özelliğini kaybetmeden uzun yıllar dayanabildiğinden, diğer tavan maliyetlerine göre uygun ve ekonomik bir sistemdir.
 • Anti bakteriyel yapısı sayesinde bakteri taşımaz ve bakteri oluşturmaz.
 • Antistatik yapısı ile kesinlikle toz tutmaz, temizlenmesi çok kolaydır.
 • Diğer tavan sistemlerine göre boya ve badana gerektirmez.

Gergi Tavan Uygulamaları

Yenilikçi tasarım öğeleri arayan ve alanın görselliğini değiştirmek isteyenler için ideal çözümler sunan gergi tavanlar, yeniden modelleme projenizi hızlı ve sorunsuz hale getirir. Kalifiye uzmanlarımız tarafından yapılan kurulum, cesur şekil, renk, doku ve stil fikirlerinizi hayata geçirmenizi sağlar.

Bir tavanı dekore etmenin basit ama güzel bir yolunu arayanlar için biz buradayız, tavanınız için etkili çözümler üretiyoruz. Tasarımcılarımız; Çeşitli renk ve doku çeşitlerini her boyutta ve türde resim basma seçeneğini kullanarak, tavanınızın görünümünü, iç mekanınızın mevcut veya planlanan dekoruyla uyumlu hale getirebilir.

Gergi Tavanın Dekorasyona Etkisi

Teknoloji ilerledikçe, insanların düşünceleri ve istekleri değişiyor, çoğalıyor ve amansız bir şekilde büyüyor. Bizler aklımızdan geçen her şeyi görüp özel yaşam alanlarımıza taşımak istiyoruz. Duvar ve duvar tasarımı, sahibinin karakterini, hayallerini, duygu ve düşüncelerini yansıtır. Özellikle ortak yaşam alanlarında ve özel yaşam alanlarında gergi tavan sistemlerinin öne çıkmasının en önemli sebebi budur. Tavana kadar her şeyin çok güzel tasarlanmış olduğu bir yer hayal edin ama tavanı dekore etmek çok zor olduğunda burada ne yapılmalı?

Burada devreye giren, iç mimarlar tarafından kullanılan bu tavan dekorasyon ürünü, hem aydınlatma hem de dekor açısından kolaylık ve tasarım özgürlüğü sunuyor. Bu konuda oldukça büyük öneme sahip olan gergi tavan uygulamaları, müşterilerimizin taleplerini ve mimarlarımızın beklentilerini karşılar. Oldukça ekonomik fiyatı ve esnek yapısı ile hayallerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar. Yetenekli bir yaklaşıma sahip olan bu sistemler, klasik, modern, etnik, vintage gibi her tarza uygulanabilir.

Tasarım tercihleri kişi üzerindeki renk etkisi de dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır. Rahatlatıcı bir atmosfer yaratılması nedeniyle, renk paletinin hassas ve açık tonlarını kullanmak gelenekseldir. Çocuklar için uyku alanı, tasarıma yönelik neşeli yaklaşımlardan farklı olabilir. Yatak odasındaki gergi tavanlar için en iyi tonlar beyaz, bej, krem, sütlü, fildişi tonu, soluk pembe, leylak, şeftali rengidir.

Fikirler daha yaratıcıysa, bu malzeme veya desenin rengine yansır, mesela etnik tasarımlar için açık, bir arka plan üzerinde koyu renklerle yapılabilecek karakteristik desen veya süslemelerin gösterilmesi önemlidir. Küçük bir yatak odasının tavanının düzenlenmesi için, hafif belirgin bir dokuya sahip parlak beyaz bir malzeme seçin. Böylece odanın alanını görsel olarak artırabilirsiniz. Hangi malzemeyi tercih edeceğinizden emin değilseniz tasarımcılarımızdan görüşlerini alabilirsiniz.

Gergi Tavan Çalışmalarımız – Aşağıdaki videomuzda yapmış olduğumuz bazı gergi tavan çalışmalarımızı izleyebilirsiniz. Gergi tavan fiyatlarımız, germe tavan modellerimiz ve detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.

Gergi Tavan Çalışmalarımız

Gergi Tavan Çalışmalarımızdan Bir Kaç Örnek

Gergi tavan çalışmalarımızı izleyerek farklı modeller ve tasarımlar edinebilirsiniz. Modern ve farklı mekanlar yaratmak istiyorsanız gergi tavan sistemlerini tavsiye ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek gergi tavanlar hakkında çok daha farklı bilgiler ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Uygulandığı mekanlara değer katan gergi tavan sistemleri, hem fiyat olarak hemde yapılış hız ve kolaylığı olarak modern mimarinin bir vazgeçilmezi olarak günümüzde yerini almıştır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak, dilediğiniz mekanlara çok uygun fiyatlarımız ve profesyonel işçiliğimizle gergi tavan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gergi tavan çalışmaları, gergi tavan videoları, gergi tavan izle, gergi tavan seyret, gergi tavan nasıl yapılır izle, germe tavan model ve fiyatları,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)