Ferah Salon – Daha rahat, sıkıntı vermeyen, salon dekorasyon fikirleri

Ferah Salon – Oldukça kasvetli, sıkıcı ve karanlık salonların daha aydınlık, sıcak ve rahat dekorasyonu hakkında öneriler.

Ferah Salon –  Siz değerli müşterilerimiz için bu kez karşınıza aydınlık salon tasarısını getiriyoruz. Epeyce kasvetli, karanlık, sıkıcı ve renksiz görünen salon, akıllı dekorasyon önerileri ile mükemmel bir yaşam alanına dönüşebilir.

Ferah Salon

Ferah Salon

Aydınlık Salon

Aydınlık Salon

Aydınlık salon dekorasyon önerileri :

1- Sıkıcı, kasvetli ve karanlık bir salonun öncelikle duvarları beyaza boyanarak işe başlanmalıdır. Böylece küçük ve fazla gün ışığı almayan yaşam alanınız beyaz renkle birlikte olduğundan daha büyük, geniş ve aydınlık görünür.

2- Koyu renk perdeler yerine beyaz stor perdeler kullanabilirsiniz.

3- Radyatörünüzün olduğu duvarı son derece akıllı bir yöntemle harika bir TV ünitesi olarak kullanabilirsiniz.

4- Mesela varsa ailenizle tatilde toplamış olduğunuz istiridye kabuklarını çerçeveletip salonunuzun duvarına asabilirsiniz. Böylece yaşam alanınıza küçük bir dokunuş yapmış olursunuz.

Daha aydınlık salon dekorasyon fikirleri sunan tasarının, en dikkat çekici unsuruysa insanın içini bunaltmayan rahat ve aydınlık bir görünüm sunmasıdır.Kullanılan mobilyaların gerek aydınlatma gerekse renk açısından oldukça rahat ve aydınlık bir his uyandırması ön planda yer almıştır.

Aydınlık Salon Modeli

Aydınlık Salon Modeliferah salon, aydınlık salon, aydınlık salon dekorasyonu, salon dekorasyon önerileri, salon dekorasyon modelleri, ev dekorasyonu, ferah salon örnekleri, modern salon dekorasyonu

 

Genel dekorasyon hizmetlerimiz

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Dekorasyonda püf noktalar