Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
  • Ekonomik inşaat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
  • Ekonomik tadilat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ
Ev-Tadilat-Hesaplaması-Nasıl-Yapılır

İÇİNDEKİLER

Ev Tadilat Hesaplaması Nasıl Yapılır

Bir dairenin tadilat ve dekorasyonunun nasıl hesaplanması gerektiğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Sizlere Ankara Ayrancı’da bulunan bir evin tadilatı için sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi paylaşıyoruz. Böylelikle kalem kalem sizlerde kendi hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Ev Tadilat Hesaplaması Nasıl Yapılır – Komple bir tadilat hesaplamasını aşağıdaki teklifimizi inceleyerek yapabilirsiniz. Ev Tadilat Hesaplaması Nasıl Yapılır sorunuza kesin ve net cevaplar burada.

Eski Hali

TEKLİF

../ANKARA adresinde bulunan dubleks dairenin tüm tadilat ve dekorasyon işlerine ait anahtar teslim fiyat teklifidir. Teklif geçerlilik süresi 3 işgünüdür.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm mobilya imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. Tüm bataryalar, çeşmeler ve musluklar, mutfak eviyesi işverene ait olup, montajları eksiksiz yükleniciye aittir.

YAPILACAK İMALAT – UYGULAMALAR

Kırım – Yıkım – Hafriyat İşleri

Mutfak ve koridor zeminlerinde yapılı bulunan fayansların kırılması.

Mutfak dolaplarının tamamen tesisatıyla birlikte sökülmesi.

Banyo ve wc içinde yapılı bulunan fayansların kırılması, tüm yapılı tesisat malzemelerin, lavabonun, radyatörün, sökülmesi.

Küvetin tamamen kırılması ve sökülmesi. Şap ve sıva tamiratlarının yapılması.

Yapılı bulunan parke süpürgeliklerinin sökülmesi.

Kırım işlerini müteakip tüm hafriyatın çuvallanarak belediyenin çöplük alanına atılması. Tüm hafriyat atım işleri vinçle yapılarak bina sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde bitirilecektir. Komple tadilat işleri bittiğinde daire içinin kaba temizliğinin yapılması ve içeride dışarıda hafriyatın bırakılmaması.

Mutfak

Balon kapak, suntalam gövde yeni mutfak dolaplarının işveren tarafından seçilecek renk, tasarım ve modelde yenisinin yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler pistonlu frenli SAMED marka olarak takılacaktır. Özel aksesuarlar (aventus kapak, şişelik, yağdanlık, fasulyelik, kiler sepeti vb gibi) talep edildiğinde, malzemesi işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından montajı eksiksiz yapılacaktır. Çimstone tezgâhın istenilen renklerde 120 cm’lik paslanmaz eviyesi ile birlikte yapılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Zeminlerinin ise 60×120 ebatlarında fayans yapılması. Mutfa duvarda yapılı bulunan petek radyatörün pencere altına uygun ölçülerde taşınması ve yenilenmesi. Giriş kapı sağ duvara demirdöküm marka yeni bir panel radyatörün daha tesisatıyla birlikte takılması çalıştırılması.Tüm su ve elektrik tesisatların yeni mutfak tasarımına göre gerekli yer değişikliklerinin yapılması.

Banyo – Wc

Banyo ve wc duvar zemin fayanslarının kırılması. Tüm sıva tamiratlarının yapılması. Zeminlerine İSONEM su yalıtım malzemesinin uygulanması. Tüm su tesisat alt ve üst tesisatların yeni tasarıma göre gereken yer değişikliklerinin yapılması, taşınması. Tüm zemin ve duvar fayanslarının işverenenin seçeceği renk ve modelde yeni yenilenmesi. Fayanslarının markası BİEN / EGE / ÇANAKKALE marka kullanılacaktır. Fayans Köşe krom paslanmaz köşebentlerinin takılması ve derzlerinin verilmesi. Duşakabin içi süzgeçleri 30×10 paslanmaz krom, dış süzgeçlerinin ise 10×10 paslanmaz krom süzgeçler olarak değiştirilmesi. Uygun ölçülerde 6 mm temperli secury cam, aliminyum pervaz (teknesiz) istenilen renklerde duşakabinin yapılması. Gövde MDFLAM dış kapak aksam Balon, aynalı yeni banyo ve wc dolaplarının yapılması. Banyoda çamaşır makinesi dolabının ve boydan ayrıca havluluk dolabının yapılması. Banyo wc tavanlarına 30×30 clip-in metal asma tavanların yapılarak uygun sayıda aydınlatma armatürlerinin takılması. Pencerelere alimünyum yeni menfezlerin takılması. Banyo ve wc ye VİTRA marka iç ve dış olmak üzere gömme rezervuarlı klozetin takılması çalıştırılması. Kapı eşik mermerinin takılması.

Fayans / Seramik

Koridor, mutfak, kiler, balkon zeminleri 60×60 veya 60×120 ebatlarında seramiklerle yenilenecektir. Süpürgelikleri 10’luk beyaz süpürgelik olarak yapılacaktır.

Parkeler

Tüm süpürgelikler 10’luk lake beyaz süpürgelik olacaktır. Yapılı parkeler sistre yapılarak NOVA marka ithal cila ile sistrecilaları yapılacaktır. Tüm geçiş profillerinin yenilenmesi..

Boya Badana

Tüm tavan ve duvar yüzeylerinde bulunan kırık, hasarlı veya çatlak bölgeler alçı sıva ile tamir edilerek zımparası yapılacak. Tüm daire içi tavanlarının DYO marka özel tavan boyası ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Tüm duvarların istenilen renklerde DYO su bazlı silikonlu silinebilen boya ile boyanması.

Elektrik Tesisat

Yapılı bulunan tüm elektrik tesisatı kontrol edilecek ve çalışmayanlar varsa onarımları yapılacak. Yapılı bulunan tüm spotlar CATA marka 6 watt led spotlarla yenileri ile değiştirilecek. İşveren isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak gereken yerlere gereken elektrik tesisatları döşenecek.  Tüm düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka yenileri ile değiştirilecek. Sigorta sayısı 7’ye çıkarılacak ve tümü SİEMENS marka sigortalar ile yenilenecektir. Sigorta panosu çelik kapı üstüne alınacak.

Su Tesisat

Tüm mutfak banyo wc bataryalarının, çeşme ve muslukların, çamaşır ve bulaşık makinesi vana ve musluklarının montajlarının eksiksiz şekilde yapılması.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm kapıların sökülmesi. Yerlerine Amerikan panel, işveren isteklerine uygun renk model ve tasarımda yenilerinin yapılması. Salon kapısı genişletilecek ve yavrulu kanat sistemi olarak yapılacak.

GARANTİ KAPSAMI:

Teklifi sunan yaptığı imalatlara iş bitiminden itibaren 5 yıl garanti vermektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin garantisi malzemenin üreticisi firmalar tarafından teknik föyünde bulunan süreyle verilecektir.

TEKLİF FİYATI118.500 TL
ÖDEME ŞEKLİHakediş Usülü.
İŞİN SÜRESİ45 iş günü
İŞ BAŞLAMA TARİHİ
İŞ TESLİM TARİHİ
TEKLİF TARİHİ11.11.2021

Ev Tadilat Hesaplaması Nasıl Yapılır sorunuza umarım cevaplar bulmuşsunuzdur. Ev Tadilat Hesaplaması Nasıl Yapılır hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu sayfalarıda mutlaka ziyaret ediniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: tadilat hesaplaması, ev dekor tadilat maliyet hesap, ev tadilatı nasıl hesap yapılır,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir