Merhaba. Yeni bir projemde daha birlikteyiz. Bu videomda, çok eski, kullanışsız ve tesisat problemleri olan bir tuvaletin tadilat ve dekorasyonunu nasıl yaptığımı sizlerle paylaşacağım. 28 yıllık tadilat ve dekorasyon ustası olarak, tüm tasarım, işçilikler ve imalatlar bana ait.

Eski Wc Tuvalet Böyle Yenilenir – Her işi kendim yaptığım için %100 başarılı sonuçlar almak çok daha kolay ve ekonomik oluyor. Bu hem benim için hemde değerli müşterilerim için zamandan ve masraftan kazanç anlamına geliyor. Her iki tarafta daima mutlu. Şimdi neler yaptığımı sizlere detayları ile anlatmaya başlayayım. Videomun devamında yapım aşamalarımı izlemeye devam edebilirsiniz.

Eski Ec Tuvalet Böyle Yenilenir

Öncelikle tüm yapılı olan tesisatları, üst malzemeleri, dolabı, hela taşını ve elektrik tesisatlarını söktüm. Fayans üstü fayans yaptığım için zemin ve duvardaki seramikleri kırmadım. Tüm tesisatları komple yeniledim. Elektrik tesisatını da yeniledim yeni tasarımıma göre gerekli olan yer değişikliklerimi yaptım. Gömmerezervuarlı asma klozet yaptım. Klozet sırt duvarında farklı bir çalışma  ve tasarıma yer verdim. Bu şekilde küçük dokunuşlarla kaliteyi ve görselliği arttırmayı sağlıyorum daima. Ve bunuda başarmanın gururunu yaşıyorum mutlu müşterilerimi gördükçe. Tüm tasarım ve modelleri değerli müşterimiz Mustafa bey bana bıraktı. Tüm seçimleri yaptım ve yaptığım tasarımı birebir uyguladım.

Eski Ec Tuvalet Böyle Yenilenir isimli Videom hakkında görüş ve eleştriler için yorum bırakabilirsiniz. Daha kaliteli ve profesyonel sunumlar yapabilmem için katkılarınızı bekliyorum.

Benden ücretsiz keşif talep edeblirsiniz. Web sitem üzerinden online teklif alabilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımı arayarak tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için profesyonel destek alabilirsiniz.

Bir sonraki makalemde buluşmak dileği ile. HOŞÇAKALIN, SAYGILAR

Şu sayfalarımızıda ziyaret ederek farklı bilgiler ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemiz

Ev Tadilat Fiyatları