Eski bir banyonun nasıl tamamen yenileceğini araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Eski banyosunu yeniletmek isteyen değerli misafirlerimiz ve müşterilerimiz için burada eşsiz bilgiler var. Hakkımızda detaylı açıklamalar, eski bir banyonun nasıl yenilendiğine dair bulunmaz görseller ve uygulamalar var. İnceledikçe eski banyoların nasıl yenilendine ait derin bilgiler edineceğinizi düşünüyoruz.

Eski Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz – Burada banyonuza dair her detay var. Neleri nasıl değiştireceğinizi, maliyetlerini, imalatlarını ve markalarını öğrenmiş olacaksınız. İş günü sayısını, bu işi profesyonel olarak ekonomik fiyatlarla yapan Dekordelisi’ni, banyo moda tasarımlarını ve projelerini görseller eşliğinde öğrenme fırsatı burada. Eski banyoyu nasıl tamamen yenilediğimizi haydi gelin birlikte görelim.

NOT: Adım adım yapım aşamalarımızı bu sayfamızda inceleyeceksiniz. Sürekli güncelleyeceğimiz bu sayfamızı mutlaka sık sık ziyaret edin. Böylelikle yapım aşamalarımızı anlık olarak takip edebileceksiniz.

Eski Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz

Eski Hali (Güncel – 14.12.2020)

Duşakabin, lavabo dolabı, klozet, tüm tesisatlar ve aksesuarlar sökülecek. Tüm tesisatlar yeni banyo tasarımına uygun halde değiştirilecek. Tüm zemin ve duvar fayansları yenilenecek. Yeni duşakabin, klozet, banyo dolabı ve bataryaları eksiksiz olarak takılacak ve çalıştırılacak. Tavan kaplaması yapılarak banyo kapımız yenilenecek. Her şey bittiğinde muhteşem bir banyo ortaya çıkacağının şimdiden garantisini veriyoruz.

Eski banyoyu tamamen yeniliyoruz projemize bugün başladık. Kırım ve hafriyat çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapıyoruz. Sırası ile tüm imalatlarımızı en kaliteli bir şekilde tamamlayarak ilerleyeceğiz. Biz bu işte profesyoneliz.

Devam edeceğiz. Bizi takip edin.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı banyo tadilat ve dekorasyon projelerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: eski banyo nasıl yenilenir, eski banyo yenileme fiyatları, eski banyo yenileyen firmalar, eski banyoyu tamamen yenilemek,

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Küçük Banyo Dizayn