Eryaman Teras Kapatma Projemiz

Ankara Eryaman’da bulunan dairesinin, 30 m2 balkonunu tamamen kapatmamız için bizimle anlaşma yapan değerli müşterimize teşekkür ederiz. Biz, tüm projelerimizde olduğu gibi bu işimizde de en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Eryaman Teras Kapatma Projemiz – Teraslarınızı kapattırarak, iç mekân haline getirebilir, modern ve daha geniş yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerle güncel olarak yapmış olduğumuz Eryaman’da teras kapatma projemizi paylaşmak istiyoruz. Ankara’nın her semtinde profesyonel olarak teras katlarınızı ekonomik fiyatlarımızla kapatıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Tüm yapım aşamalarımızı ve görsellerimizi sayfamızda inceleyiniz. Farkımızı farkedin!

Eryaman Teras Kapatma Projemiz

………………Eryaman – Etimesgut/ANKARA adresinde bulunan dubleks dairenin (taşınmazın) teras kapatma işleri hususunda; daire adına hareket eden bir taraftan sayın ………….. (bundan böyle İŞVEREN olarak anılacaktır) ile diğer taraftan Dekordelisi inş.mim.tas.tic.ltd.şti. (bundan böyle YÜKLENİCİ olarak anılacaktır) arasında, sözleşme konusunu teşkil eden iş ile ilgili haklar, yükümlülükler ve diğer her türlü münasebetleri düzenlemek için aşağıdaki şartlar dâhilinde tanzim, kabul ve imza edilmiştir.

Hazırladığımız 3D görsellerimiz

Yüklenici taahhüt – Yapılacak işler

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. Tüm malzeme taşıma işleri asansör vinç yardımıyla dışarıdan yapılacak, daire içinden kaba malzeme taşıma işleri yapılmayacaktır.

Eski Hali

Demir Konstüriksiyon Kargas İşleri

Ana taşıyıcı dikey ve yatay kirişler 60 x 120 (3 mm) boyalı profillerle yapılacaktır. Ön
cephede yatay ve dikey olmak üzere, cam balkon kanat sistemi sayısına göre ana taşıyıcı direkler ve kirişler, eşit ölçülerde kaynaklı sistem olarak yapılacaktır. Ana taşıyıcı dikey profilleri teras kat yapılı duvar üzerine flanşlar ile hem kaynak, hemde somun vida yardımıyla sabitlenecektir. Üst ızgara ara taşıyıcılar her 60 cm’de bir 40 x 40 (3 mm) boyalı kutu profil olarak döşenecektir. Tüm kaynaklı ve boyasız yüzeyler düzeltilerek antipas boya ile boyanacaktır. Şafak alın tahtaları ve yatay oluk borularının montaj elemanı olarak ön cephe boydan 40×40 (2 mm) profil mastar sabitlenecektir. Çatı sağ ve sol cephelerine, ön cephe hizasında sürgülü cam balkon üst pervazı sabitlenmesi için terazisinde alt ve üst olmak üzere 40×40 (2 mm) boyalı boydan profiller usûlüne uygun kaynatılarak sabitlenecektir. Yapılı çatı ile yeni teras
konstrüksiyon birleşim yerine aynı renkte L sac yapılarak yalıtım izolasyonun uygun silikon ve mastiklerle sorunsuz sağlanması. Barbekü için planlanan bölgeye bacanın yapılması, dış kaplama taşyününün yapılması ve üst yalıtımının eksiksiz yapılması.

Poliüretan Sandviç Panel Kaplama

Balkon en ölçüsünde, Boyalı (Rall9002), 4cm Poliüretan Dolgulu (tozuma yapmayan), 0,50mm – 0,40mm sac kalınlığında, 3 hadveli, B1, B2 ve PIR yangın sınıflı, çatı panellerinin boşluksuz olarak 40×40 profil ızgara üzerine vidalanması. 5.5x120mm Sandviç Panel Vidası ile tüm panellerin vidalanarak sabitlenmesi. İzolasyon silikonlarının eksiksiz sürülmesi.

Şafak Tahtası – Yağmur Oluk Boruları

Teras ön ve her iki yan cephesine şafak alın tahtalarının montajının ve verniklenmesinin yapılması. Ön cepheye yatay uygun renkte oluk borusunun, sağ cepheden ise dikey oluğun montajının yapılarak teras ana giderine bağlanması.

Katlanır Cam Balkon Sistemi

Tüm teras ön cephe ile yan cepheler olmak üzere komple katlanır pervaz cam balkon sisteminin yapılması. Cam özellikleri; 8 mm temperli, şeffaf cam, renkli boyalı.

İç Dekorasyonlar ve Detaylar

Teras altına 5’lik taşyününün boşluksuz olarak komple sıkıştırılarak döşenmesi. Tüm çatı altına alçıpan asma tavan uygulamasının kargasları dahil olmak üzere yapılması. Tavana dekoratif EPS tavan kaplamanın yapılması. Tüm alçıpan asma tavan yapılan yerlere CATA marka 6 Watt istenilen renklerde spotların tesisatları ile birlikte döşenmesi. İstenilen bölgelere düğme ve aydınlatma lambalarının çekilmesi. Tüm tavanlar pürüzsüz alçı sıvanın yapılarak duvarlar dahil olmak üzere boya badanasının yapılması. Boya markası DYO silkonlu silinebilen su bazlı olacaktır.

ÖDEME ŞEKLİ VE TARİHİ:

İŞİN BEDELİ: 80.000 TL
1.ÖDEME: 20.000 TL sözleşme imzalandığında nakit.(12.12.2021)
2.ÖDEME: 45.000 TL 17.12.2021 tarihinde nakit.
3.ÖDEME: 15.000 TL iş tesliminde nakit.


Ankara Eryaman Teras Kapatma Projemiz

Bu teras kapatma projemizde de başarılı ve ekonomik sonuçlar elde etmek için biz çok çalışıyoruz. Zeminde çatıya kadar kaliteli bir teras kat kapatma tasarım ve uygulaması bizim işimiz. Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Eyaman’da Teras Kat Kapatma Projemiz devam ediyor. İşimizin tüm yapım aşamalarını burada sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. İlerledikçe güncel görselleri ve bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir anahtar teslim dekorasyon şirketi olan Dekor Delisi, daima sizlerin yanında. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da inceleyerek farklı teras kapatma projelerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: eryaman teras kapatma, eryamanda teras kat kapatma firması, ankara eryamanda teras kapatanlar.

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.