metal-ranza-modeli1

Ergonomik Tasarımlı Metal Ranzalar

Bu yıla damgasını vurmuş Ergonomik tasarımlı metal ranzaları burada inceleyin! Bu makalemizde Metal ranzaların malzemelerinden tutun, metal ranza kullanmanın avantajlarına kadar her şey var. Yeni tasarımlı metal ranza modelleri hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz! DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Ergonomik Tasarımlı Metal Ranzalar – Metal ranza, şık ve dayanıklı özelliklerde tasarlanan uzun ömürlü karyola modelidir. Tekli ve iki katlı seçenekleriyle ön plana çıkan ürünler arasında yüksek tavanlı yatakhanelerde tercih edilen üçlü metal ranza tasarımları da bulunur. Kullanıcı sayısının yoğun olduğu toplu barınma alanlarında önemli konfor sunar. Dar mekânlarda geniş yatma alanları oluşturur. Çok sayıda kişinin ağırlanmasına imkan sağlar. Ev ortamında kullanılmak istenen ranzalar; birden fazla çocuğun ve kalabalık misafirlerin olması halinde, hanelerin karyola yetersizliğine alternatif çözümler üreterek, yaşamlarını kolaylaştırır.

metal-ranza-modeli2

Ranza tasarımı ilk olarak iki yatağı tek yataklık çerçevede sunması fikriyle tasarlandı. Bugünkü yeni tasarımlar ve yeni ranza modelleri oldukça gelişmiş durumda. Çok uzun zamandır ranza modelleri çocukların her zaman ilk tercihi ve en popüler seçimi olmuştur. Oyun alanından çalışma alanına, teknolojik cihazların kullanılmasından arkadaşlarla takılma alanına kadar birçok fonksiyonu da kapsayan ranza modelleri piyasaya çıkmaya başladı. En popüler modellere göz atmadan isterseniz malzemelerine bir göz atalım.

Metal Ranza Malzemesi

Ranza modeli ve tasarımı nasıl olursa olsun çoğunlukla metal veya ahşap malzeme ile üretiliyor. Elbette farklı materyaller de kullanılıyor ama biz şimdilik popüler olanlarına değinmekle yetineceğiz. Evinizin tasarımından sağlamlığa kadar pek çok farklı kritere göre malzeme seçebilirsiniz. Ranzanızı istediğiniz renklerde boyamak, kendi zevkinize göre renk ve desen değişikliği yapmak isterseniz, ahşap seçim sizin için metalden daha uygun olabilir. Dayanıklılık sizin için tasarımdan daha önce geliyorsa, dilediğiniz ranza modelini bu kez metal olarak satın alabilir veya özel yaptırabilirsiniz.

metal-ranza-modeli3

En Uygun Ranza Modelleri

Piyasada sayısız ranza modelleri ve onlarca tasarım var. Oyun istasyonundan barbie Kalesine, araba görünümünden çok sade ranza modellerine kadar. Üç farklı fonksiyon ile tasarımlar farklılaşıyor. Oyun, Çalışma, Ekstra Alan

Oyun Ranza Modeli

Montessori ranza  ya da kaydıraklı ranza olarak geçen bu ranza tipleri çocuklarınız için sadece yatak değil aynı zamanda bir oyun alanı sağlaması için tasarlanmıştır. Kaydıraklı ranza modelleri yatağın yanına konmuş kaydırakla üst ranzadan yere kaymak gibi eğlenceli aktivite sunar. Üst yatağın tepesindeki çatı, küçük depolama ve kişiselleştirme alanları ile çocuklarınızın kendilerine ait kişisel bir alan oluşturmalarına imkan tanır. 

Çalışma Masalı Ranza Modelleri

Çalışma masalı ranza modelleri, tek çocuklu aileler tarafından tercih sebebi diyebiliriz. Çocuğun biraz daha büyüdüğünde masası sandalyesi ve aktivite alanı olsun istiyorsan, seçimin bu yönde olmalı. Bu modeller de tasarımcıya göre çok çeşitli olabilmekle birlikte genel mantığı aynıdır. Üst üste iki yatak yerine altta tek masa, sandalye ve çalışma alanı bulunmakta. Laptop ve tablet, elektrik soketleri ve küçük bir çekmece sistemi ile çocuğun çalışma ve aktivite ortamı sağlanır. Merdivenle çıkılan katta da yatak bulunur.

metal-ranza-modeli4

Depolama Alanlı Ranzalar

Ele alacağımız son ranza modeli birçok eşyayı depolamak isteyen ve aynı anda üç çocuğu keyifli ve rahat bir şekilde kısıtlı alanda yatırmaya çalışan ailelere yönelik çok uygun bir seçenek. Metal ranza, üç kişilik ranza ya da yavru yataklı, modüler, gardroplu, çekmeceli, bazalı ranza isimleriyle satılıyor.

İsimlerden de anlaşılacağı üzere, kimisi yatağının altındaki alanı depolama için kullanır. Kimisi de modüler çekilip açılabilen üçüncü bir yatak olarak kullanır. Yeriniz dar ve eşyanız çoksa ve çok çocuk aynı odada rahatça uyusun diyorsanız, bu ranza modelleri sizin için en ideal modellerdir. İhtiyaç gereğince ranza modeli bulunabilmekte. Özel siparişle ihtiyacınıza göre yaptırmak da çok kolay. İnşallah çocuğunuz için en güvenilir ve en keyifli ranzayı seçmenize yardımcı olmuşuzdur.

metal-ranza-modeli5

Metal Ranza Modelleri

Kullanıcıların ihtiyaç ve zevk seçeneklerine göre değişen metal ranza modelleri arasında profil borulu, vidalı, korkuluklu ve çift katlı ranza ürünleri bulunmakta. Ağırlık taşıma kapasitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. İki katlı metal ranzalar, dar alanların değerlendirilmesinde etkili oluyor. Kaliteli malzeme yapıları sayesinde, üstün performanslı bir kullanım yaşatıyor.

Metal yatak ranza tasarımları, ergonomik kullanımın önemine vurgu yapan, yüksek mühendislik gerektiren projelerle ortaya çıkar.  Mekân sahiplerinin beklentilerini karşılayan nitelikler barındırıyor. Krem, açık gri ve hâkî gibi standart renk seçeneğinin yanı sıra ihtiyaç duyulan alanlarda estetik ve modern görünümün yansımalarını deneyimliyor. Ranza dekor tutkunları, farklı renklerde tasarlanan ürün tarzlarının tasarlanması konusunda adeta öncülük ediyor.

Metal Ranza Fiyatları

Metal ranza fiyatları, birçok faktöre göre değişkenlik gösterir. Malzemenin yapısal özelliği olmak üzere; işçilik kalitesi, renk alternatifleri, modelin kat sayısı ve talep edilen ebatlar çelik ranza fiyat aralığını belirleyen unsurlardır.

Metal Ranza Kullanmanın Avantajları

 • Metal ranzalar, üretiminde tercih edilen kaliteli sac sistemi sayesinde; paslanma oluşumunun önüne geçen seçenekleriyle, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunar.
 • Elektrostatik toz boya tekniği uygulanan modeller; ısı, nem, toz ve kir gibi çevresel etkenlerden etkilenmeden fonksiyonelliğini sürdürmeye devam eder.
 • Ürünlerin yer değiştirme durumlarında; kullanıcılara konfor vadeden tasarım zenginliğine sahiptir.
 • Montaj ve montaj işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi açısından, pratik kurulum imkânı sunar.
 • Ranza modellerinin önemli parçalarından biri olan merdivenlerin maksimum ağırlık taşıma kapasitesi 130 kiloya kadar ulaşır.
metal-ranza-modeli7
 • Metal ranza kullanımının uzun süreli olmasına imkân veren ve sağlamlaştırmada etkili olan sık puntalama işçiliği, kullanıcıların ayrıcalıklı bir ürün deneyimiyle tanışmalarına imkan sağlar.
 • Modern ve kullanışlı tasarımlarıyla, yaşam alanlarına canlılık kazandırır.
 • İki kişilik kullanımından dolayı, dayanıklı direk sistemleri ile eşsiz bir ergonomik yapı sunar.
 • Modellerin sabit durabilmesine temel oluşturur. Uyku uyurken, ranzanın sallanmasını önler.
 • İnşaat sektöründe şantiye ranzası olarak sıklıkla tercih edilen modeller, personellere güvenilir bir uyku konforu sunar.
 • Ezber bozan tasarımları sayesinde hayata değer katan dokunuşlarıyla kullanıcıların yoğun ilgisini kazanmıştır.

Yeni Trend Metal Ranzalar

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: metal ranza,yeni ranza modelleri,ranza modelleri,yeni trend metal ranzalar,metal yatak ranza tasarımları,metal ranza modelleri,ranza dekorasyonu,metal ranza fiyatları,ranza çeşitleri,ev dekorasyonu,metal ranza çeşitleri,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0