Bu yıla damgasını vurmuş En iyi boya badana markalarını burada inceleyin! Bu makalemizde İç cephe boya özelliklerinden tutun, En iyi 5 boya markasına kadar her şey var. Ev boyamada dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

En İyi Boya Badana Markaları – Bir evi boyamak, ortamları yenilemenin ve her gün yaşadığımız mekanlara yepyeni bir görünüm sunmanın en iyi yoludur. Bunun, tercihen bahar mevsiminde, az çok düzenli olarak gerçekleşmesi iyidir. Nihayet evimizin duvarlarını boyamak ve yenilemek için ideal mevsim geldi. İlkbahar ve yaz şüphesiz evimizi boyamak için ideal zamanlardır. Ev boyamak kolay ve eğlenceli olabilir. Bunun için biraz boş vaktiniz olması, doğru ürünleri seçmeniz ve en iyi duvar boyasını değerlendirmeniz gerekmekte.

en-iyi-boya-badana-markaları2

Hangi Boya Markalarını Seçmeli

Ev boyamak herkesin er ya da geç karşısına çıkan bir işlemdir. Önemsiz bir iş gibi görünebilir, ancak boya türünün yanı sıra, efekt seçimine çok dikkat etmek gerekir. En iyi boya seçimi, ihtiyaçlarımıza göre yapılmalıdır. Boyamamız gereken odaların dikkatli bir şekilde analiz edilmesini gerekir. Çünkü piyasada birkaç farklı bileşim vardır ve bir ortama değil diğerine uygundur. Doğru iç cephe boya markalarını bulmak çoğumuz için göz korkutucu bir görev olabilmekte. Eğer iyi araştırılmazsa, sonunda kötü bir tane alma şansınız bile olabilir. Fiyatları karşılaştırmaya ek olarak, dikkate alınması gereken başka değişkenler ve özellikler de vardır. Boyaların bir kısmı nem gibi bazı problemleri çözmek konusunda yardımcı olur. Diğerleri ise, rengi ve dokusu sayesinde, bir mekanın atmosferini ve algısını kökten değiştirebilir.

en-iyi-boya-badana-markaları3

İç Cephe Boya Özellikleri

Bugün, piyasada farklı birleşimlere sahip farklı tipte iç cephe boyaları bulunmakta. Bu da onları bir ortamdan diğerine uygulamak için uygun hale getirmekte. Her ihtiyaç, bir çeşit iç cephe boyasına karşılık geldiğinden, size uygun ürünü almadan önce bilmeniz gereken her şeyi yazımızda bulacaksınız. Piyasada gerçekten bazı kriterlere göre gruplandırılabilecek çok farklı boyalar var. Boya, bir bağlayıcıdan, rengi veren pigmentlerden ve seyrelticiden ve ayrıca herhangi bir katkı maddesinden oluşur. Dış mekanlarda olduğu gibi, atmosferik etkenlere maruz kalmadıkları için, süper dayanıklı olmaları gerekmez. Ancak boyanacak odaya bağlı olarak, özellikleri değişkenlik gösterir. Örneğin hem banyo, hem oturma odası için aynı ürün kullanılamaz. Nemli ortamlar için özel boyalar tercih etmek gerekir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Almanya'da Düğün Salonu Dekorasyon Teklifimiz

En İyi 5 Boya Markası

en-iyi-boya-badana-markaları4

Filli Boya

Marshall boya kadar popüler olan bu marka, sektörün önemli aktörlerinden birisi olmayı başardı. Kaliteden çok ödün vermeden daha uygun fiyatlı boyalara da ulaşabilmenizin önünü açıyor. Ev sahipleri tarafından boya ürünlerinin çeşitliliği sebebi ile tercih edilmektedir.

Marshall Boya

Yurt dışı kökenli bir boya markası olmasına rağmen, ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte. Sektörün büyümesine yaptığı katkıların yanı sıra, pazar payı en yüksek firmaların başında gelmekte. Kaliteli isimlerden bir diğeri olan Marshall boya, iç mekan konusunda en tepedeki isimlerden biri. Zengin renk çeşitliliğinin yanı sıra, her bütçeye uygun boya seçenekleri sunmakta. Eğer boya badana zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız, doğru adres Marshall olabilir.

en-iyi-boya-badana-markaları5

Dyo Boya

Türkiye’de duvar boyası deyince, tüketicilerin aklına gelen en iyi iç cephe boya markaları arasında bulunmakta. Neredeyse her yapı marketin tabelasında bu markayla karşılaşmaktayız. Kaliteli ürünler arasında yer alan bu markayı seçenekler arasına mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Polisan Boya

Hem iç, hem de dış mekanda tatmin edici düzeyde kaliteye sahip boyalarıyla tanınmakta. Her ortama uygun çeşitliliği sayesinde, tereddüt etmeden seçenekler arasına girebilir. Marshall boyaya göre kalitesi biraz düşük olsa da, tatmin edici nitelikler sunmakta. Polisan boyalarının, ürün çeşitliliği ve renk skalası da oldukça geniş.

Juton Boya

Dünyaca tanınan, bir çok önemli yapıda adından bahsettiren bu marka, tecrübesi ve kalitesiyle fark yaratıyor. Popülerliğini ülkemizde de sürdüren bu marka, dış mekanlar için daha çok tercih edilmekte. Sektörünün en tecrübeli firması olduğundan, tüketiciler gözü kapalı bu markaya güvenmekte.

en-iyi-boya-badana-markaları6

En İyi Boya Badana Markaları

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Country ev dekorasyonu

İLGİLİ BAŞLIKLAR: boya badana,ankara boya badana,boya badana firmaları,boya badana nasıl yapılır,en iyi boya markaları,marshall boya,dyo boya,polisan boya,juton boya,filli boya,iç cephe boyaları,dış cephe boyaları,en iyi 5 boya markası,en ucuz boya markası,