değişik-ev-dekorasyon-fikirleri3

Değişik Ev Dekorasyon Fikirleri

Pratik fikirler ve temel ilkelerle değişik ev dekorasyon fikirlerini burada inceleyin! Bu makalemizde Evin nasıl dekore edildiğinden tutun, ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken hususlara kadar her şey var. Başarılı ev dekorasyonu önerileri hakkındaki geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

Değişik Ev Dekorasyon Fikirleri Günümüzde artık ev dekorasyonu, çok farklı ve hoş bir görünüme imkân sağlayan işinin ehli iç mimarlar tarafından büyük bir titizlikle yapılıyor. Ayrıca kullanım amacına uyum sağlayacak özellikler gösterecek şekilde, gözlemleniyor. Tasarlanarak detaylandırılıyor. Ev dekorasyonunda tercih edilen iç mimarlar, ev sahibinin fikirlerine ve isteklerine de önem veriyor. Değerlendirmeler yapıyor. Bu da müşteri memnuniyeti bakımından önemli bir yer teşkil ediyor.

Birlikte ortak bir karar alıyorlar. Veya ev sahibinin tercihine göre tamamen iç mimara bağlı olarak ev dekorasyonu tamamlıyorlar. Bunun yanı sıra ev sahibi farklı bir bakış açısı ile dekorasyonunu kendi zevkine göre de yapabiliyor. Her iki durumda da huzur veren dekorasyon işlemi, kullanım amacına uygun şekilde tamamlanmış oluyor.

Ev Nasıl Dekore Edilmeli

Yaşam alanımızı oluşturan evler kullanım amacına uygun olarak dekore edildiğinde, mükemmel bir görünüme kavuşur. Dekorasyonda öncelikle, evin kullanım alanı göz önüne alınmalıdır. Böylece ferah ve kullanışlı bir ortam elde etmek mümkündür. Özelikle işinin ehli kişilerden yardım alarak evi dekore etmek, hem kolaylık hem de avantaj sağlar. Yaşam alanında daha geniş ve kullanışlı alanlara sahip olmak adına, ev dizaynı önemlidir. Bunun yanı sıra eşyalar ve aksesuarlar kullanılacak olan evin özelliklerine uyum sağlayacak şekilde tercih edilmelidir.

Ev dekore edilirken, daha ferah bir alan elde etmek için gereksiz hiçbir eşya evde tutulmamalıdır. Rahat ve keyifli vakit geçirebilmek adına huzurlu bir ortam sağlamak için bu şarttır. Temizlik ve kullanış bakımından insanların hayatını kolaylaştırmak için, evin bütün kullanım alanları gerektiği şekilde dekore edilmelidir.

Daha Şık Ev için İpuçları

Fazla masrafa girmeden de evinizi daha şık gösterebilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki size vereceğimiz dekorasyon fikirleriyle… Hepimiz yaşam alanımızın muhteşem olmasını isteriz. Ve sürekli yeni dekorasyon önerileri, kolay tasarım alternatifleri, şık mobilyalar arar dururuz. Şimdi size vereceğim evinizin şıklığına şıklık katacak birbirinden güzel değişik ev dekorasyon fikirlerini not etseniz iyi olur.

Evinize ferahlık ve şıklık katmak istiyorsanız; Mobilyalardan halılara, perdelerden minik objelerinizin rengine kadar renk uyumuna dikkat etmelisiniz.

Sevdiğiniz tarza göre ve evinizle uyumlu perdeler kullanmalısınız. Çünkü bir evi en şık gösteren şey perdedir. Perdeler şıklığın en temel şartıdır.

Halının boyutu önemlidir. Odanızı daha geniş ve büyük göstermek istiyorsanız; büyük bir halı tercih etmelisiniz.

Fazlalıkları atın. Evinizde göz yoran dekoratif parçalardan kurtulun. Zaman içinde sayısı sürekli artan hediyeler, hatıra alınan eşyalar evinizde gereksiz kalabalık oluşturabilir.

Eşyalarınızın bütünlük içinde uyumlu olması önemlidir. Bütünlüğü koruyun. Koltuk takımı, yemek masası ve halı gibi detaylarlar bütünlük oluşturun.

Tavanda asılı duran avize yerine, odanızın bir köşesine koyduğunuz otantik bir abajur evin şıklığını artırır. Ve farklı atmosfer oluşturur. Aydınlatma detayı önemlidir.

Odanız ne kadar iyi hazırlanılmış olursa olsun, içinde mutlaka bir sürpriz barındırmalıdır. İddialı eşyalar kullanın. Antika bir obje veya çekici bir abajur evinizin şıklığına şıklık katar.

Evinizin kendine has özelliği veya onu ayrıcalıklı kılan bir manzarası varsa; bunu ön plana çıkaracak şekilde dizayn edin. Ve bu özelliklerden sonuna kadar faydalanın. Kesinlikle çiçekler olmalı. Renkli, güzel ve sağlıklı bir salon bitkisi ile odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz.

Ev Dekorunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüz hayat şartlarında, ev dekorasyonunda birbirinden farklı pek çok tasarıma sahip projelerle ilerleme kaydedilir. Bu projeler İç mimarların yardımıyla gerçekleştirilir. Kullanıcılara kolaylık ve pratiklik sunar. Ev sahiplerinin tercihi yönünde ilerleyerek, olumlu sonuçlar için çaba gösteren mimarlar, hoş görsellere imza atar.

Dekorasyon uygulamasında, kullanım alanı daraltılmamalı. Ferah olmalı. Geniş ve ferah tutularak, insanların evde keyifli vakit geçirmeleri sağlanır. Gerek eşya gerekse aksesuar seçimi, mekanın mimarisine uygun tercih edilmelidir. Bilinçli ve özenli hareket edilerek, ferah ve kullanışlı alanlar oluşturmak mümkündür. Yaşam kalitesi de bu sayede yükselmiş olur. Yanısıra evlerde huzurlu şekilde vakit geçirmek için imkân sağlanır. Ev dekorasyonu doğru yere konumlandırılması gereken eşya ve aksesuarlar ile tamamlanır. Böylece güzel ve hoş görünümlü mekanlar ortaya çıkmış olur.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: dekorasyon önerileri,ev dizaynı,ev dekorasyonu püf noktaları,ev nasıl dekore edilir,ev dekorasyon önerileri,küçük ev dekoru,modern ev dekorasyonu,tarza göre dekorasyon,dekorasyon fikirleri,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *