Çatı Sistemleri

Çatı Sistemleri – Çatı detaylarındaki ürünler uzun ömürlü seçenekler sunar.

Çatı Sistemleri – Çatı bütünüyle bir sistemdir ve bu sistem sorun çıkaran veya çıkarabilecek alanlarda doğru ve uzun ömürlü yalıtım olanakları sunar.

Çatı Sistemleri – Günümüzde çatılar sadece kaplama malzemelerinden oluşmamaktadır. Çatı sistemleri çatılarda kullanılması gereken önemli malzemelerdir. Çatı detaylarında çatı sistem ürünleri uzun ömürlü ve estetik seçenekler sunar. Çatı sistem ürünleri mahya altı yalıtım ürünleri, mail dere ürünleri ve baca dibi ürünleri gibi ürünlerden oluşmaktadır. Çatı sistem ürünlerinin uzun ömürlü olması kadar çatıdaki kaplama malzemeleriyle uyumlu renklerde olması da önemlidir. Çatı sistem ürünleri çatının ömrünü uzatırken özellikle sorun çıkaran baca dibi, mahya altı gibi yerlerde doğru uygulamalar sunar.

Çatı bütünüyle bir sistemdir ve bu sistemin tüm detaylarının doğru teşhis konulması son derece önemlidir. Çatı sistemleri sorun çıkaran veya çıkarabilecek alanlarda doğru ve uzun ömürlü yalıtım olanakları sunar.

çelik çatı sistemleri
çelik çatı sistemleri

Çatıda Yeni Nesil Çatı Sistemleri Çözümleri

Binanın estetiğine yadsınamaz katkıları olan çatılar, aynı zamanda yaşam alanlarını her türlü iklim koşullarına karşı koruyarak hayatı daha da konforlu hale getiriyor. Binalarda tüketilen enerjinin büyük çoğunluğu doğru yalıtılmamış ya da doğru uygulanmamış çatılar nedeniyle uçup gidiyor. Enerjiyi dört mevsim verimli kullanmanın, uzun ömürlü binalara sahip olmanın ve yaşam konforunu artırmanın yolu da çatı sistem ürünlerinin kullanılmasından ve çatıların su ve ısı yalıtımının doğru yapılmasından geçiyor.

Çatının Uzun ömürlü ve sorunsuz olması için çatı sistemlerinin kullanılması son derece önemlidir.

1- Türkiye’de genellikle eski eşyaların depolandığı ardiyeler olarak kendisine kullanım alanı bulan çatılar, değişen trendlerle beraber gözde yaşam alanları haline dönüşüyor.

2- Hal böyle olunca çatı katlarının ısı ve su yalıtımının yapılmış olması.

3- Doğru çatı sistem ürünlerinin kullanılması.

4- Daha aydınlık bir yaşam alanı için doğru çatı pencerelerinin seçilmiş olması.

5- Herhangi bir yangın ihtimaline karşı güvenliği maksimuma çıkarmak için yanmaz malzemeden imal edilmiş olması ve her şeyden önemlisi uygulamayı yapan kişinin işinin ehli olması önem kazanıyor.


çatı sistemleri, çatı kaplama malzemeleri, çatı kaplamaları, çatı sistemlerinin kullanılması, yeni nesil çatı sistem çözümleri, çatı sistem ürünleri, çatı firmaları, yeni nesil çatı teknolojileri, yeni nesil çatı sistemleri, çatı yapımı