cafe tavanları

Cafe Tavanları

Cafe Tavanları – Cafe dekorasyonunda cafeler yeni baştan tasarlanmalıdır.

Cafe Tavanları – Cafe iç ve dış dizaynı oldukça önemlidir. Son sezona uygun bir cafenin müşteri bakımından sıkıntı yaşamayacağı gibi artışta gösterecektir.

Cafe Tavanları – Bizler sizler için cafe dekorasyonları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Böylelikle kaliteli bir yapıya sahip olan cafe dekorasyonları sizler için itina ile hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Cafeler için bol dekorasyon modelleri bulunmakta ve istediğinizi tercih ederek sizlere usta eller tarafından hazırlanmaktadır. Asma tavanlar bulundukları mekanlara şıklık ve dekoratif bir hava katarlar. Son derece estetik görünümlere sahip olan asma tavanların değişik çeşitleri ve türleri vardır. Sadece görsel olarak değil işlevsel olarak asma tavanlar mekanların ihtiyaçlarını fazlası ile karşılıyor.

gergi tavan
gergi tavan

Günümüz mimarisinde inşa edilen yapılarda; ısıtma, havalandırma, aydınlatma, akustik, yangın detektörleri, kameralar vb. ünitelerin kullanımını gerektirmektedir. Bu ünitelerin kullanımı ile tavanda estetik olarak istenmeyen bir görüntü kirliliği oluşturacaktır. Bu ve buna benzer ünitelerin estetik açıdan sorun oluşturması halinde, normal tavanın daha alt seviyesinde ve istenmeyen görüntüleri kapatacak yeni bir tavan oluşturulması gerekir.

asma tavan
asma tavan

Sizler için değişik konularda sizlere hizmet vermeye devam ediyor ve bu günkü konumuz ise cafe dekorasyon modelleri hakkında detaylı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Artık sizler için özenle hazırlanmış dekorasyon modellerini inceleyebileceksiniz. Çünkü sizler için en iyi şekilde dizayn edilen cafe dekorasyon modelleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

cafe tavan modeli1
cafe tavan modeli1
cafe tavan modeli2
cafe tavan modeli2

Cafe Restaurant Gergi Tavan Uygulaması

1- Gergi Tavan sistemi Restaurant ve Bar gibi tavanlarda yoğun havalandırma, güvenlik ve aydınlatma tesisatı gerektiren mekanlarda büyük bir potansiyel sunuyor.

2- İs, duman, nem vb gibi olumsuz etkenler nedeniyle, tavanları son derece hızlı yıpranan ve kirlenen mekanlarda, kusursuz ve pürüzsüz yüzeyi, hijyenik, antistatik yapısı sayesinde hiçbir şekilde kir tutmuyor, deforme olmuyor ve herhangi bir bakım maliyeti gerektirmiyor.

3- Tüm bunlarla birlikte tavanlardaki her tür tesisatı ek bir malzeme gerektirmeden gizliyor, binaya statik yük getirmiyor, benzersiz ve yaratıcı tasarımlarla mekanın görselliğini arttırırken aynı zamanda aydınlatma çözümü olarak da kullanılabiliyor.

4- Akustik yapısı sayesinde bu tip mekanlarda oluşabilecek gürültüyü absorbe eden gergi tavan sistemleri kısaca tek başına bu tip mekanlarda muazzam bir performans sergiliyor.


cafe tavanları, cafe restaurant gergi tavanları, cafe dekorasyon, cafe dekorasyonları, cafe restaurant bar gergi tavan uygulaması, cafe modelleri

 

 

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)