Ev dekorasyon fikirleri arayanların nihayetinde geldikleri en doğru yer olan Dekordelisi sayfasına hoş geldiniz. Hepimiz yaşamımızın büyük bölümünün geçtiği evlerimizin güzel görünmesini ve başka kişiler tarafından da beğenilmesini isteriz.

Bizden Destek Almaktan Çekinmeyin – İnsanlar çoğu zaman düşük fiyata ev dekorasyonu yapmanın imknsız olduğunu düşünebilirler. Ancak bu düşünce her zaman için geçerli değildir.Ev dekorasyonu yaparken önemli olan evimize özgü tasarımların doğru olmasıdır.

Uzmanına Sorun

Merak ettiğiniz tüm inşaat, tadilat, dekorasyon konularında işi uzmanına bırakın. Bizden destek almaktan çekinmeyin.

Yaşadığınız evi en iyi tanıyan sizsiniz. Bu nedenle hem evinize uygun hem de tarzınıza uygun tasarımı seçmeye çalışın. Ev dekore seçiminde sade bir tasarım mı yoksa daha zengin bir tasarım mı yapacağınıza karar vererek işe başlayın. Önemli olan bu kararı vermenizdir. Sonrasında eşya seçiminiz ve çalışmalarınız daha kolay şekillenecektir. Eğer karar vermekte güçlük çekiyorsanız hemen profosyönel bir ekip çalışması ile Dekordelisi’den destek alın.

Dekordelisi, ev dekorasyonu yaptırmak isteyenlerin ve mutlu sonuca ulaşmak isteyenlerin tek adresidir. Tasarıma dair farklılık oluşturabilecek ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.
Ve bundan da gayet memnunuz…

Sayfamızda ele alınan tüm ev tasarımı – özel çalışmalar ve araştırmalar neticesinde ortaya çıkmaktadır.  İç ve dış dekorasyon stilleri için sizlere en güzel fikirler özgün olarak sitemiz tarafından takdim edilmektedir.

Dekordelisi, bir ev dekorasyonu sayfası için yararlı bulunan temiz bilgi, güncellik ve okunabilirlik özelliklerini kesinlikle sağlamaktadır.

Günümüzde gelişen teknolojinin de sayesinde farklı konseptler de olabilmektedir. Özellikle içyapı dekorasyonu daha önem kazanmakta. Ancak bu konseptleri belirlerken konseptlerin uygulanabilirliğinin de denetlenmesi ve olabilirliği hakkında ön çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bazı konseptler hayal edildiğinde oldukça güzel görünmekte iken uygulama yapıldıktan sonra ortamda hayal edildiği gibi güzel durmadığı görülmekte ve bir nevi hayal kırıklığı yaşanmaktadır. Dekorasyon yaptırmaya karar verdiğinizde işi yapacak ekibe yapmak istediğinizi anlatırken bazı yerlerde demek istediğinizi tam olarak anlatamayabilirsiniz.Çünkü o sizin hayalinizde canlanmaktadır ancak kelimelere dökülemeyebilir. Bu sebeple sizin anlattığınız ve istediğiniz dekorasyon çalışmasını yapacak olanlar ne kadar doğru anlarlar ise sizin istediğiniz dekorasyon çalışması da o kadar iyi ve hayalinize yakın olarak ortaya çıkacaktır. Bu sebeple dekorasyon işi gerçekten usta ellerde ve profesyonelce yapılmalıdır.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Çocuk Odaları İçin Yeni Nesil Ranzalar

Ev içyapı dekorasyonu denildiğinde akla tavan çeşitlerinden, duvar kâğıtlarına, oturma grubu renklerinden, perdelere, tüllere, kullanılacak olan masa ve sandalyeden, yaşam ünitesine hatta aydınlatmalara kadar hepsinin tam bir uyum içerisinde olması gerekmektedir. Ayrıca zemin döşemesinin de yapmak istediğiniz dekorasyona uygun bir şekilde düzenlemesi gerekir. Ancak her şeyden önemlisi dekorasyon yapmak istediğiniz evinizi hayalinizde kurmuş olduğunuz dekorasyon modeline uygun bir model olması çok önemlidir. Bu sebeple dekorasyon yaptıracağınızda firma seçimi ve daha öncesinde yapmış olduğu işler ile ilgili referanslar çok önemlidir. Dekordelisi ile hayalinizden çok daha farklı ve çok daha güzel olacaktır.

Günümüzde dekorasyon çok fazla alanda kullanılan ve uygulandığı bölgeyi daha estetik bir görünüme kavuşturmayı amaçlayan en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Dekordelisi dekorasyon kategorisinde oldukça farklı bilgiye ve detaylara yer vererek ister evinizi, ister iş yerinizi yeniden dizayn etme imkânı sunmaktadır. Bu sayede site ziyaretçileri onlarca model arasından gerekli bilgiye sahip olarak kendi zevkleri çerçevesinde yeniden düzenleme ya da küçük ayrıntılar sayesinde yaşanılan yerin daha güzel bir görünüm kazanmamasını sağlayabilirler. Dekorasyon kategorisi içerisinde bulunan birbirinden farklı bilgiler sayesinde uyum, şıklık, sadelik ve düzen gibi çeşitli kavramları bir araya getirerek yeni ve hoş görünümü yakalama imkânı

Dekorasyon fikirleri oldukça fazla yaratıcılık ve hayal dünyası gerektiren ürünlerdir. Bir yeri dekore edebilmek için hem elde bulunan imkânları değerlendirmek hem de temin edilecek yeni ürünleri uyum içerisinde yeniden düzenlemek, bazı kişiler için oldukça zordur. Dekordelisi web sitesinden, birbirinden farklı yaratıcı fikirleri bir arada bulabilirsiniz. İçerisinde banyo, yatak odası, salon teras kapatma vb. gibi tadilat ve daha bir çok içeriği inceleyip fikir sahibi olabileceğiniz oldukça geniş yelpazeye sahip bir bölüm bulunmaktadır.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Zen Felsefesi Işığında Japon Dekorasyonu

İç mekan tasarımlarına ya da dekorasyona başlamadan önce bir stil belirlenmesi gerekir. Öyle ki günümüzde stilsiz bir tasarım bile artık bir stil diyebiliriz. Ya da tek bir stilde değil bir kaç stili bir arada kullanmakta bir stildir. Dekorasyon stilleri öylesine çeşitlendi ki çoğu kişi bu stilleri tanımlamakta zorlanır ve birbirine karıştırabilir. Eğer tek başınıza dekorasyon yapmaya karar verdiyseniz,  bu konuda hiç fikir sahibi değilseniz her şeyi çorba yapmadan bize danışın.  Ama korkmayın stil seçimi çok katı kuralları olan bir şey değil. Profesyonel bir firmadan yani Dekordelisi, tasarım ve uygulama konusunda destek alacağınız, size bazı sorular sorarak ve fotoğraflar göstererek ya da sizin seçtiğiniz fotoğrafları inceleyerek stilin belirlenmesinde yardımcı olacaktır. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış olsa da, iç mimarlık mesleğinin önemi uzun yıllar önce fark edilmiştir ve bakıldığında başarılı tüm projelerde bir iç mimar imzasının olduğu görülmektedir. Kendi başınıza ev tadilatına kalkışmayı, doktora gitmeden eczaneden ilaç almak gibi düşünebilirsiniz. Bazen işe yarayabilir ama bazen de yeterli bilgiye sahip olmadığımız için beklenmedik sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. Bu sebeple riske girmek yerine Dekordelisi’ne  danışmak en doğrusudur.

İyi bir planlama, şüphesiz zengin bilgi birikimi gerektirir.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: destek al, bizden destek alın, dekorasyon desteği alın, tadilat için destek al, dekorasyon firmasından destek al,