Biz Çok Çalışıyoruz

Dekordelisi ailesi olarak biz çok çalışıyoruz. Güncel bir anımızı sizlerle paylaşmak istedik. Dilovası şantiyemizden bir kaç kare ile kısaca kendimizden bahsetmeye çalıştık. Mutlu müşteri sayımızı arttırmak için biz büyük efor sarfediyoruz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler üretmek adına sürekli alt yapımızı geliştiriyoruz.

En iyi hizmetleri en uygun fiyatlara sunabilmek için biz çok çalışıyoruz. Gerek yeni nesil iç ve dış mimari uygulamalarını, gerek kullanılan trend dekorasyon malzeme ve imalatlarını, gerekse moda tasarım ve projelerini güncel olarak takip ediyoruz. Bu hizmetleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde nasıl kullanımınıza sunabileceğimiz konusunda kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin desteği sayesinde ise ev dekorasyon uygulamaları konusunda marka olabilmek için biz çok çalışıyoruz.

Daima yanınızda olabilmek ve en iyi hizmetleri sunabilmek elbette büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirmekte. Bu alt yapı ise büyük bir özveri ve emek istiyor. Gerek ofisimizde, gerekse şantiyelerimizde bu çizgimizi korumaya büyük önem gösteriyoruz. Başarmak adına, markalaşmak adına daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz.

Dekordelisi Kocaeli Şantiyemizden Güzel Bir Anı

Bu resmi ne zaman görsem kendi kendime gülüyorum 🙂 Dekordelisi Mimarlık değişmez personellerimizden Aykut usta ve Muhammed ustamız. Diğer personellerimiz gibi huzurlu ve şevkle çalışıyorlar. Hiç bir işten kaçmayıp, canla başla işlerini icra ediyorlar. Bizde ustalarımıza önem gösterip, el üstünde tutuyoruz. Çünkü biz, personellerimiz ve iş verenlerimizi bir aile olarak kabul ediyoruz. Diğer firmalar gibi gelip geçici olsun istemiyoruz hiçbir şeyin. Kalıcı olsun, huzurlu olsun, başarılı olsun istiyoruz tüm işlerimiz. Güncel olarak devam eden Kocaeli Dilovası şantiyemizden bir kaç kareyi sizlerle paylaşıyoruz. Personellerimizle mangal keyfi 🙂 Biz çalışırken huzurlu, güler yüzlü ve profesyonel olmayı istiyoruz.

Dekordelisi Daima Yanınızda

Çok çalışmanın, başarının anahtarı olduğunun farkındayız. Az çalışarak çok kazananın sonu hem ilahi, hemde dünyevi olarak bellidir. Bu bilinçle hareket ederek, tüm projelerimizde çok çalışarak hak etmek temel prensibimizdir. Hem iş verenlerimizin haklarını, hemde kendi hakkımızı helaliyle kazanmak ve korumak değişmez ilkemizdir. Şeffaflık ve dürüstlük adına gereken tüm iyi niyetimizi ve iş ahlakımızı korumaya büyük önem gösteriyoruz. Biz markalaşmak adına çok çalışıyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek hakkımızda diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.