Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
  • Ekonomik inşaat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
  • Ekonomik tadilat
  • Popüler inşaat
  • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ
2022-gözde-boya-renkleri-hangileri1

İÇİNDEKİLER

2022 Gözde Boya Renkleri Hangileri

Bu yıla damgasını vurmuş 2022 yılının en gözde boya renklerini burada inceleyin! Bu makalemizde 2022’nin popüler boya renklerinden tutun, yeni trend nötr renklere kadar her şey var. Yeni sezonda trend olacak renkler hakkında geniş ve kapsamlı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

2022 Gözde Boya Renkleri Hangileri Zorlu pandemi yılını geride bıraktığımız şu günlerde, 2022 boya renginde rahat ve organik tonlar devasa olacak. 2022 yılında ısınan nötrlerden gençleştirici yeşillere, mavilerden karamsar kömürlere kadar olan renkler, en popüler boya renkleri olacak. Boya üreticilerinin, 2022 yılında popüler olacak renkler için uzun zamandır beklenen tahminlerini yayınladıkları zaman geldi. Yeni sezonda evlerimizde onarıcı ve canlandırıcı tonların en çok aranan boya renkleri olması beklenmekte. Doğadan ilham alan yeşiller, çelik gibi maviler, sıcak toprak tonları ve sıcak griler. Her tasarım stili için güzel bir boya rengi var.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri2

Ev sahiplerinin huzur, odaklanma ve rahatlama istediğini tahmin eden tasarımcılar, bunun doğruluğunu kanıtladı. Boya renklerinde sıcağa doğru kayma oldu. Evinize yeni bir renk ve kişilik sıçraması vermek için yanlış bir zaman olmadığını düşünüyoruz. Odanın duvarı sıkıcı gelmekte ve değiştirmek istiyorsun, içgüdünü ve hayal gücünü takip et. İz bırakan yeni bir renkle yaşam alanını canlandır. Ev dekoru renginin seçimi eğlenceli ve korkutucu olabilir. Korkmayın!

2022’deki iç tasarım renk paleti, bizi dinginleştiren boya tonlarıyla kaplandı. 2022 iç cephe boya rengi seçmek hiç olmadığı kadar kolay! Yeni yıl kendimizi yeniden keşfetme yılı olacak. Boya şirketindeki tasarımcılar, ev sahiplerinin çoğunluğuna hitap ediyor. Mevcut tasarımı ve zamanın kültürel ambiyansını yansıtan boya renklerini ve tonlarını seçiyor. Evine iç boya rengi arıyorsan, büyük boya şirketi tarafından seçilen görkemli boya renklerine göz atmalısın!

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri3

2022 Yılının Popüler Boya Renkleri

Pek çok kişi tarafından renk trendlerinde fikir lideri olarak kabul edilen marka, Pantonedir. Her zaman joker karakterdir. Yılın rengi için biraz modası geçmiş gibi hissettiren tonlar seçmesiyle tanınır. Daha sonraları tüm moda ve ev eşyaları endüstrisinde yalnızca onları görebilirsiniz. Very Peri, 2022 seçiminde oldukça ilginç! Yumuşak lavanta ve morötesi mor arasında haç olan enerjik bir gölge. Gölge, odanın şemasında yıldız olmak için biraz yoğundur. Nötr bir alanda vurgu tonu ve renk patlamasında çalışılır. Modern dünyadaki renk trendleriyle dijital dünyadaki kesişimi temsil etmek için kullanılır.

2022’de trend olacak renkler dinginlik oluşturuyor. Yaratıcılık ve iyimserlik çağrıştırıyor. Tasarım topluluğu için küresel renk otoritesi Pantone, mor ve mavi boyanın dekorasyon seçimlerimizde büyük rol oynayacağını duyurdu. Canlı renk önemli olarak ayarlanmış olsa da, birçok boya şirketinin daha hafif nötr renk paletlerini tercih ettiğini fark ettik. Taupes, bej ve yumuşak pembeleri düşünün.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri4

2022’de Trend Olacak Renkler

Bugünkü makalede 2022 iç mekan boyama trendleri açısından neyin sıcak olduğuna bakacağız. Bu trendler daha akıcıdır. Dış renk trendlerinden daha hızlı gelişme eğilimindedir. Evinizin dış cephesi ilgiyi hak eder. Yaşam alanınızı zevkinize göre gerçekten özel ve eşsiz kılabileceğiniz paleti temsil edenlerin, iç duvarlar olduğunu unutmayın!

İçtenlikle diliyorum ki! 2022 bize bu renklerin temsil ettiği tüm yılı getirsin. Barış ve huzurdolu, küçük şeyler için takdir ve henüz gelecek olan her şey için taze bir enerji getirsin. 2022 için seçilen renk tonlarının her birine daha derin bir bakış için aşağıdaki detaylara göz atın!

Yeni ve Eski klasiklerle Mekanınızı Yükseltin

Doğadan ilham almak 2022 için hala önemli bir trend olsa da, sürdürülebilirlik, yeniden doğuş ve büyümeye odaklanmak için gelişti. Uzun zamandır aile odana beklenen makyajı yapsanda, mutfak yenilemesini bitiriyor olsanda, çocuklarının alanını yenilesende! Vizyonunu hayata geçiren boya rengin, tüm dünyayı değiştirebilmekte ve bozabilmekte. Bu yıl, doğadan ilham alan nötrler, retro parlaklar ve zamansız beyazlar, sıcak, davetkar ve kişiselleştirilmiş alanlar oluşturmak adına vazgeçilmezlerin olacak.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri5

İşte 2022 Boya Renk Trendleri!

Orki̇de Pembesi̇

Önceki yıllarda pembenin birçok sofistike tonu, merkezdi. Yeni yılda öne çıkacağı tahmin edilen canlı pembenin, mayo ve gece kıyafetlerinde kullanılması beklenmekte.

Eski Pembe, Bej ve Gri

Yumuşak pembeler, bejler ve griler yumuşak pastel tonlarına sahip. Bize eski dekorasyonları hatırlatan, modern bej renklerle güncellenen bir palet. Bu renk çeşitleriyle, rahatlatıcı ve dingin mekanlar oluşturulmakta.

Zeyti̇nyağı Yeşi̇li̇

Zeytinyağı yeşili trend haline geliyor. Bu zengin rengin iş, iç çamaşırı, ayakkabı, aksesuarlarda baskın bir şekilde kullanılması beklenmekte.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri6

Doğa Tonları

Gür yeşilliklerden çölden ilham alan bronzluklara kadar mükemmel dış mekanlara dayanan renklerin bu yıl giderek daha popüler hale geleceği konusunda, uzmanlar hemfikir. Geçtiğimiz birkaç yılda, nötrler ısınmaya başladı. Temel tasarım trendlerinde, sürdürülebilirlik ve organik yaşamda ortaya çıktığı görüldü.

Zeytin yeşillikleri, kumlu nötrler ve kil tonlu pişmiş toprak tonları düşünün. Bu tür bir çöl paleti; Duvarda kumaşta ve göz makyajında ​​olsun, her zaman lüks ve rahatlatıcı görünmez mi?

Toprak, yeşil ve mercan tonları

Boho havasıyla harmanlanan modern tasarımın eşsiz bir birleşimi. İnanılmaz derecede iyi uyum sağlayan bir renk koleksiyonu. İpeksi toprak tonlarından yumuşak mercanlara kadar bu renkler, günlük yaşamda bulunan konfor ve zevklerle bir bağlantı oluşturuyor. Retro esintili aksesuarlar, gölgeler ve sıcak, topraksı yüzeylerle iyi bir uyum sağlıyor. Güzel, sıcak ve nötr ışık paleti.

Sarı, Bej, Yeşil

Bu renk paleti, dünyanın mevsimsel döngülerinden esinlenerek deniz, kum, orman ve gökyüzünün son derece zengin tonlarına sahiptir.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri7

Tereyağı Sarısı

Sarımsı krem rengi, iç çamaşırı koleksiyonlarında yer alacak ve hazır giyim parçalarında görülmeye devam edecek.

Sarı

Mükemmel bir güzellik kazanan ve odayı aydınlatmak için büyük bir güce sahip olan soluk sarılar, krem ​​tonlarında pastel tonlarla birleşecek.

Mango Sorbe Rengi̇

Parlak turuncu ve sarıdan oluşan rengin deniz giyimi ve spor giyimde öne çıkması beklenmekte.

Somon Portakal ve Şeftali

Turuncu tonları çok fazla enerji ve sıcaklık yayar.

Atlanti̇k Mavi̇si̇

Organik çivit tonu ile okyanus mavisi karışımı rengin temel giyim ve spor giyimde yer alacağı tahmin edilmekte.

Mavi

Ana renkler olan kırmızı, sarı ve klein mavisi de geri dönmekte.

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri8

Lacivert

Okyanusun renklerini hatırlama niyetini gösteren bu güzel renkle, doğal ahşap ve mint yeşili detaylar ön plana çıkmakta.

Maviler ve kahverengiler

Burada nötr bejler, günlük hayata eşlik edebilir. Dengeyi ve doğayı getiren renk olan zengin maviler, hardallarla sanatsal şekilde birleşiyor. Zarif bir kombin elde ediliyor.

Mavimsi Yeşillikler, Hardallar ve Pembeler

Bu renk paleti tutkulu ve enerjik biri için idealdir. Oyun ve eğlence için davettir. Enerjik ve akıllı bu paletin çekiciliği çok. İnsanı şaşırtan canlı renk patlamalarıyla, noktalanmış taze ve saf bir beyaz.

Cesur Parlaklar

Uzmanlar, dünyevi nötrler ve yatıştırıcı yeşillerin aksine, geri dönüş yapan parlak yüzyıl ortası tonlarını dört gözle beklemekte. Sloan, “Pek çok insan 50’li yıllarda popüler olan canlı, enerji verici ve heyecan verici renk tonlarına yöneliyor” diyor. “50’ler, seri üretim ve kişiselleştirmenin, mekanları özelleştirmeyi daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getirdiği bir dönemdi. İnsanlar, bireyselliklerini benimseyecek araçlara sahiptiler. Parlak, şeker renkli, retro tonlara geri dönüş beklenmekte..

2022-gözde-boya-renkleri-hangileri9

Göz alıcı renklerle, alanımıza kendi kişiliğimizi eklememize izin veren evlerimiz, kendimizi ifade etmenin nihai biçimidir. Kim olduğumuzu yansıtırlar. Evimizi en sevdiğimiz renk tonlarıyla kişiselleştirme olanaklarına dikkat çekerler. Turuncu tonlu kırmızılar, yağlı sarılar, tozlu maviler ve eğlenceli pastelleri düşünün. Görmüş olduğun popüler renk ailesi yenilenen ana renklerdir. İnsanlar evlerinde ana renkleri kendilerinin bir ifadesi olarak benimsemeye başladı. Bunun üzerine canlı tonlarda artmalar oldu.

Yeni Nötrler

Evinin duvarını yatıştırıcı bir yeşille güncelle. Turuncu bir büfeyle renk patlaması ekle. Derin, kakao renkli bir yemek odasının tadını çıkarmak, yaşam alanınızı yükseltmenin yollarını sunar. Klasik beyazın canlandırıcı özelliklerini küçümseme!!

En Gözde Boya Renkleri

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz;

DEKORDELİSİ olarak bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz dekorasyona sahip evi oluşturabilirsiniz!

İLGİLİ BAŞLIKLAR: boya rengi,en moda duvar renkleri,iç cephe boya renkleri,2022 trend boya renkleri,modern badana boya renkleri,2022 ev içi boya renkleri,en gözde duvar boyaları,2022 boya renkleri,ev içi moda duvar renkleri,duvar renkleri,

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir