Videolarımız 9

Videolarımız günceldir. Sık sık yeniliyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için tadilat ve dekorasyon konularında faydalı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca hakkımızda bilgi sahibi olmak isteyenlere yardımcı olduğumuza inanıyoruz.

Videolarımız 9 – Yapmış olduğumuz en son ve güncel projelerimizi videolar sayfalarımızda takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Vdeolarımızda faydalı olacağını düşündüğümüz ve ilgilendiğiniz bir çok soruya cepaplar bulacağınızı düşünüyoruz.

Zemine şap atıp 60×60 fayans döşüyoruz

Bir projemizde tüm zeminlere yalıtımlı şap tefsiye atarak 60×60 ebatlarında fayans döşüyoruz. Bittiğinde kaliteli, sağlam ve modern bir iş ortaya çıktı. İşverenimize hayırlı olsun diyoruz.

Çatıyı kaldırıp modern bir teras haline getiriyoruz (2)

İlk bölümümüzün devamı olarak ikinci bölümüde sayfalarımızda yayınlıyoruz. Bu şekilde çatının kaldırılarak bir teras haline nasıl getirildiği konusunda detaylı bilgilere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Ayrancı’da Komple Tadilat işimiz Hayırlı Olsun (09.10.2019)

Ankara Ayrancı’da yeni anlaşma sağlayıp sözleşmesini imzaladığımız işimize bir kaç güne kadar başlayacağız. Dairenin eski halini aşağıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Tüm çalışmalarımız ve işimiz bittiğinde son halinde yine videolarımız isimli devam eden sayfalarımızda izleyebilirsiniz.

Mamak’ta Komple Banyo ve Wc Tadilat İşimize Başladık (10.10.2019)

Bize internetten ulaşarak banyo ve wc’sini komple tadilat yapmamızı isteyen değerli müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Bir telefonuyla adresine gittik, keşif yaparak maliyet hesabı çıkardık. Hemen orada fiyat teklifimizi ve modern tasarımlarımızı sunduk. Ekonomik fiyatlarımız ve çağdaş tasarımlarımızı öğrenen müşterimiz hemen anlaşıp işine başlamızı istedi. İşte banyo ve wc nin eski hali. Devam eden sayfalarımızda çalışmamızın son halini de izleyebileceksiniz.

Videolarımız devam edecek ve sayfalarımızı sıklıkla güncelleyeceğiz. Yeni projelerimiz ve anlaşmalarımızla tekrar sayfamızda videolarımızla var olacağız. Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Bizi izlemeye devam edin;

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

Tadilat FiyatlarıBanyo Tadilat Fiyatları

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir