Dekordelisi takipçileri için hazırladığımız fiyatlar listemizden biride tel örgü fiyatlarıdır. Bu fiyatları güncel tutamaya çalışarak sizlere en doğru fiyatları belirtmeye çalıştık. Verdiğimiz bu fiyatlar marka ve ürün çeşidine göre farklılık gösterebilir.

Evlerimizin, bahçelerimizin, arsalarımızın, iş yerlerimizin ve hayvanlarımızı barındırdığımız alanın, dış etkilerden korunması ve sınırlarımızın belirlenmesi için tel örgü kullanılmaktadır.

Tel örgü çeşitli modellerde bulunur. Tel örgü sistemleri görüntüsü itibariyle yıllardır lüks takıntılı insanların pek tercih etmediği inşat malzemelerindenken şuan ki tel sistemleri gayet dekoratif ve şık bir görüntü sunar.

Geliştirilmiş şık ve gayet korunaklı olan bu teller artık her kesimden insanın rağbet ettiği bir çit malzemesi konumuna gelmiştir.

Güncellenmiş fiyat listemiz:

GÜVEN 1,5×20 Metre Bahçe Tel Örgü Bahçe Çiti Bahçe Teli Çevirme Teli BÇ-1500 234 TL


FNC Kümes Teli Bahçe Çit Teli 150 Cm PRA-1016665-7175 239.20 TL


ERSA DEMİR ÇELİK Bahçe Tel Çit 5 X 10 – 3.65 mm 100 X 200 Galvanizli Kaynaklı Hasır Bahçe Teli ERSA623GLV 137,59 TL

Model ve malzeme çeşidine göre fiyat değişikliği gösterdiği gibi boyut kalınlık ve uzunluk ölçüleri de fiyat belirlerken önemli etkide rol oynar.

Panel çit sistemleri: Bu çit sistemi lüks ve şık görüntüsüyle fazla rağbet gören tel modellerinden birisidir. Modern ve şık görünümlü panel çit sistemleri şehir yaşamımızda rahatlıkla kullanabileceğimiz korunaklı kullanıcıya tehlikesi en aza indirgenmiş sistemlerdendir. Genelde yeşil renkte olan zemine dik konumda üretilmiş panel çit sistemlerinin montajı da oldukça güvenli ve kolaydır. Montajı vidalama sistemiyle sağlanmaktadır.

Tel örgü sistemleri: Genellikle güvenlik önlemi ve sınır belirleme amacıyla kullanılmaktadır. Tel örgü panel çit sistemine göre daha uygun olup yeterli güvenlik önlemini de sağlamaktadır.

Bu sistemlerde askeri ve sınır noktalarında caydırıcılığı arttırmak amaçlı olarak resmi kurumlarda izinsiz geçişleri önlemek amacıyla dikenli ve jiletli tellerde kullanılmaktadır. Bu teller genelde dışarıdan gelen tehlikelerden korunmayı ve caydırıcılığı arttırmak amacıyla tercih edildiği için diğer tellere göre kullanım oranı daha düşük seviyelerdedir.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Kontraplak Fiyatları

Çim tel örgü modeli: Genellikle bahçe halı saha ve park çevrelerinde demire karşı kullanıcıyı korumak amaçlı çarpma durumunda daha az zarar vermek amacıyla kullanılır. Villa ve lüks alanlarda da dekoratif bahçe ve sınır belirlemek amacıyla oldukça çok kullanılır.

Bu telleri kullanarak sizlerde kendi evinizin sınırlarını rahatlıkla koruyabilirsiniz. Kullandığınız telin çeşidi ve modeli ne olursa olsun kullanım amacı genellikle korunmak ve sınır belirlemektir. Hem şık hem fonksiyonel hem de sağlamlığıyla dikkat çeken tel örgü modellerini dekordelisi farkıyla daha yaşayabilirsiniz. Evinizin etrafını mı çevirmek istiyorsunuz? Hem şık hem de güvenlimi olsun istiyorsunuz yada anasınıfında kullanılacak kadar güvenli ve kullanıcı düşüncelimi olsun istiyorsunuz? Evet bu telleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanı seçme şansını sizleri bilgilendirerek vermeye çalıştık.

inşaat malzemeleri fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve görsele ulaşmak adına aşağıda vermiş olduğum adresimizi de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: dikenli tel fiyatları, tel örgü fiyatları, jiletli tel fiyatları, çim tel örgü fiyatları, tel örgü nedir, tel örgü modelleri, panel tel örgü sistemi fiyatları,