En Çok Satan Banyo Dolapları

En çok satan dekorasyon ürünlerinin başında olan banyo dolaplarımız çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Muhteşem görsellikte, kullanışlı ve kaliteli banyo dolaplarımız 5 yıl garantili. Ayrıca, her ölçü ve renkte size özel imâlat yaparak çok kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Muhteşem banyo dolaplarımızı kredi kartınız ile hızlı ve güvenli şekilde internet mağazamızdan satın alabilirsiniz. Veya iletişim numaralarımızı arayarak sipariş verebilirsiniz. Birlikte muhteşem banyolar yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Muhteşem banyo dolaplarımız ile modern banyo dekorasyonları yaratıyor ve yaşatıyoruz. Mağazamızı her geçen gün trend dekorasyon ürünlerimiz ile büyütüyoruz. Evini sevenler için en çok satılanları araştırıyoruz ve günümüz iç mimarisini sizler için takip ediyoruz. 2020 yılına damgasını vuracak olan en çok tercih edilen moda dekorasyon ürünlerimizin sayısını arttırıyoruz. Kullanıldığı banyolara maksimum görsellik ve kalite katan yeni banyo dolaplarımıza, çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Muhteşem dekorasyon ürünleri ile geliyoruz

Banyo dolapları, dresuarlar, bataryalar, duşakabinler, tablolar ve daha bir çok ürün kategorisinde buradayız. En çok satan trend dekorasyon ürün ve malzemelerimiz çok uygun fiyatlarla artık internet mağazamızda sizleri bekliyor.

En Çok Satan Banyo Dolapları

Siyah Gold Banyo Dolabı

Ürün detayları

 • Kategori: Banyo dolabı
 • Renk: Siyah – Gold
 • Ayna: Poliüretan. Gold renk
 • Ayna: 50 cm x 50 cm
 • Lavabo: En; 45 cm Boy; 85 cm – Cam lavabo – Gold renk
 • Dolap: Yükseklik; 85 cm En; 45 cm Boy; 85 cm – Lake – Renk siyah – 1,8cm MDF iç aksam
 • Aksesuar: CNC poliüretan
 • Batarya: Hariç
 • Fiyatı: 2.000 TL (KDV ve Montaj Hariç)
 • Teslim süresi: 10 iş günü.
 • Ödeme: Kredi kartı + Kapıda ödeme

Siyah ve gold renklerinin kullanıldığı bu banyo dolabı modelimiz, en çok satan banyo dolapları listemizin başında bulunmaktadır. Zengin, kaliteli ve modern duruşu ile kullanıldığı tüm mekânlara değer katmaktadır. Dekorasyonda Gold rengi, zenginlik göstergesidir. Siyah ve gold renkleri birlikte kullanıldığı zaman çok ağır ve gösterişli bir mekân ve dekorasyon meydana gelmektedir.

Banyo dolabımız genel olarak en sık tercih edilen ve tüm banyolarda kullanışlı olabilecek standart ölçülerdedir. Fakat dilediğiniz ölçülerde siparişleriniz alınarak hazırlanmaktadır. Siyah ve gold renklerini sevenler için tasarımı ve imalatı yapılmış olan en çok satan banyo dolabımızıdır. Kullanmayı düşündüğünüz banyolarınızda kesinlikle kaliteyi yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Banyo Dolabımız İçin Banyo Dekorasyon Tavsiyemiz

Siyah ve gold renklerinin kullanıldığı en çok satan banyo dolabı modelimiz, tüm banyolarda kullanılabilir. Fakat, çok daha mükemmel bir görselliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, Dekordelisi Mimarlık olarak size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Başlıcaları şunlardır;

 • Banyonuzda, banyo dolabı yeri olarak düşündüğünüz duvarı ortalamaya dikkat edin. Banyo dolabının duvarı ortalaması bir simetri oluşturarak düzenli görselliğe de katkıda bulunacaktır. Dekordelisi Mimarlık olarak banyo tadilatı konusunda da hizmetinizdeyiz. Bütçenize en uygun banyo tadilat fiyatlarımızı mutlaka inceleyin.
 • En çok satan bu banyo dolabı modelimizde aydınlatma bulunmamaktadır. Bu sebeple her hangi bir elektrik tesisat alt yapısı gerektirmemektedir. Yaptıracağınız banyo asma tavan aydınlatmasını modele uygun döşeyebilirsiniz. Cam lavabonun üzerine düşecek olan ışık, lavabonun parlamasına ve daha şık bir duruşa sahip olmasına sebep olacaktır. Ayrıca siyah renkte olan dolap lake kaplama, ışığı çekmekte ve daha parlak bir duruşa sahip olacaktır.
 • Batarya hariç satıyoruz. Zevkinize, bütçenize ve tarzınıza uygun her renkte alttan çıkışlı batarya kullanabilirsiniz. Fakat gold renklerde batarya kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Siyah ve gold renler kullanılmasından dolayı, tamamlayıcı olacaktır.
 • Duşakabini yeni yaptıracaksanız, profillerini siyah veya gold yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bir bütünlük oluşturabilmek için, en çok satan banyo dolabı modelimize uygun renkler kullanmak mimari açıdan olumlu etkiler yaratacaktır.
 • Yapılı olan veya yeni yaptıracağınız banyo fayansları renkleri açık renklerde veya koyu renklerde olabilir. Zemin veya duvar fayans renkleri beyaz veya siyah tonları bu banyo dolabı modelimizin görselliğini ve uyumunu arttıracaktır. Örnek olarak en çok satan banyo dolabı modelimizin ayna arkasına siyah renk fayans ile fon yapabilirsiniz. Fayanslarınızda ara ara gold renkli motifler kullanılması mükemmel bir duruş sağlayacaktır. Aynamız 50 cm x 50 cm ölçülerindedir. Kullanacağınız fayans ölçüsüne göre aynayı tam olarak ortalayacak biçimde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Fon fayans ayna rengini de gold yapmanız muhteşem bir görsellik elde etmenizi sağlayacaktır.
 • Havlupanlar farklı renklerde temin edilebilir. Havlupanı da gold renkte tercih edebilirsiniz. Bütünlük olması açısından, en çok satan banyo dolabı ürünümüzü tamamlayıcı unsurları ve uygulamaları sizlere açıklıyoruz.
 • Ticari bir işletme iseniz, klozet ve duşakabin bataryasını gold veya siyah renklerde kullanabilirsiniz.
Muhteşem banyo dolapları
SG-2 Banyo Dolabı

En çok satan dekorasyon ürünlerini sizler için araştırıyoruz. Günümüz modern iç mimarisi dekorasyon uygulama ve malzemeleri hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Dekorasyon ürünlerimiz ve fiyatlarımız kaliteli, garantili ve ekonomiktir. Modern iç mimariye damgasını vuran 2020 moda banyo dolaplarımız mekânlara değer katıyor. En çok satan banyo dolaplarımız ve ürün detayları hakkında daha fazla bilgi için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

Mutfak Dolabı FiyatlarıEv Tadilat FiyatlarıBanyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır

muhteşem banyo dolapları, en güzel banyo dolabı, mükemmel banyo dolapları, banyo dolap renkleri, gold renkli banyo dolap, siyah renk banyo dolapları, banyo dolabı satış, banyo dolap mağazası, banyo dolabı satın al, moda banyo dolapları, banyoma dolap almak,

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.