MERAK ETTİKLERİNİZ

 • 1. Hangi şehirde hizmet veriyorsunuz?

  *Ankara Çankaya'dan sonra, Antalya Döşemealtı şubemizle de hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm şehirlerde faaliyet gösterip, hizmetlerimizi en iyi ve en ekonomik şekilde sunmanın gayreti içindeyiz.

 • 2. Süreç nasıl işliyor? Nasıl çalışıyorsunuz?

  Herşey iletişim numaralarımızıaramanızla başlıyor. Hızlı bir şekilde keşif hizmetimizi sunarak yerinde ölçülerimizi alıyoruz. Sizlerin tüm isteklerini yerinde dinliyoruz ve tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Farklı alternarifler üretmeniz konusunda sizlere, trend mimari tasarımlar, modeller ve uygulamalar konusunda engin bilgilerimizi iletiyoruz. Tüm ölçülerimizi alıyor ve modellerimizi, malzemeleri ve markaları belirliyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi orada sizlere sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde resmi sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sözleşmemiz içerisinde tüm modeller, renkler ve markaları ayrı ayrı detayları ile birlikte yazıyoruz. Sizleri ofisimizde misafir ederek karşılıklı sözleşmemizi imzalıyoruz. Sonrasında iç mimarımız ile modelleri ve renkleri sizler belirliyorsunuz ve 3D çizimlerimizi hazırlamaya başlıyoruz. Hiç bir imalatı ve uygulamalayı sizin onayınızı almadan yapmıyor ve başlamıyoruz. 3D sunumlarımızla, yapılacak tüm işleri öncesinde bitmiş haliyle görüyorsunuz. Söz verdiğimiz tarihte işimize başlıyor, söz verdiğimiz tarihte işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

 • 3. Kredi kartına taksit imkânı varmı?

  İnşaat ve tadilat paket seçeneklerimizle oldukça ekonomik fiyatlarımızla hizmet sunmaya gayret gösterdik. Bunların yanı sıra 3-6-9-12 taksit imkânı sunuyoruz. Elden senetli olarak ödeyebileceğiniz bir çok hizmetimiz de mevcut. Biz sizler için elimizden geldiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

 • 4. Ödemeler konusunda bilgi verir misiniz?

  Dekordelisi olarak, hiçbir projemizde ön ödeme almıyoruz. Sözleşme imzalamamızı müteakip hızlı bir şekilde ön hazırlıklarımızı yapıyor ve tarihimizde işimize başlıyoruz. Hakediş usulü çalışarak, değerli müşterilerimizin huzurlu olmalarını istiyoruz. İş yaptıkça (yapılan işin tutarı kadar) belli aralıklarla ödeme talep ediyoruz. Projenin %25'ini her zaman, eksiksiz olarak iş teslimi sonrasına bırakıyoruz.

 • 5. Anahtar teslim hizmetiniz neleri kapsıyor?

  Tüm tasarımlar ve projeler, takip onay ve ruhsatlandırma aşamaları, nakliye-konaklama-ulaşım-iaşe masrafları,  imalatlar ve malzeme teminleri, tüm malzeme ve işçilikler dahil olmak üzere a'dan z'ye herşey. Eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayacağınız hali hazırda herşeyin yapıldığı imalatların tümünü kapsıyor. 

 • 1. Fiyat bilgisi veriyor musunuz?

  *Web sayfamız içerisinde 2023 güncel malzeme ve işçilik fiyatlarımızı sıklıkla güncellemeye çalışıyoruz. İlgili sayfamızdan takip edebilirsiniz. Fakat piyasanın maliyetleri sürekli etkilemesinden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

 • 2. Sizden başkasıyla muhatap oluyor muyuz?

  *Hayır. Tek elden tüm imalat ve uygulamaları kendi ekip ve ekipmanlarımızla biz yapıyoruz. Biz, dışarı iş satan diğer firmalardan değiliz. Kendi alt yapımızda bulunan ve kendi branşlarında uzman olan personellerimizle çalışıyoruz. Bizden başkasıyla, her hangi bir konuda arayışa girmenize ihtiyaç bırakmıyoruz.

 • 3. Ofisiniz nerede?

  Merkez ofisimiz Çankaya Ankara’da. Antalya Döşemealtı’n da da yeni şubamizi açıyoruz. Fakat biz sürekli şantiyelerimizde bizzat çalıştığımız için ofiste oturan firmalardan değiliz. Bu yüzden randevu gün ve saatimizi önceden belirlemeliyiz.

  Ürün satışımız yok. Fakat siz değerli müşterilerimiz ve kaliteli tedarikçileri buluşturarak aracılık hizmeti sunuyoruz. Biz bu aracılık hizmetimizden ayrıca komisyon almıyoruz.

 • 4. Kampanyalarınız sürekli mi?

  Evet. Anahtar teslim betonarme ev ve tadilat kampanyalarımız daimidir. Paket seçeneklerimiz güncel olarak düzenlenmektedir. Sitemizde yazılı paket fiyatlarımız süresiz ve daimidir.

 • 5. Sosyal medya hesaplarınız var mı?

  Evet. Youtube ve instagram hesaplarımızı sirekli güncelliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel projelerimize ve hakkımızdaki haberlere anlık ulaşabilirsiniz.