Ücretsiz Keşif ve Hızlı Tadilat Teklifimiz

Ankara Gölbaşı’da bulunan dubleks konutun veranda kapatma işlerine ait olan teklif metnimizdir. Hızlı bir şekilde yer keşfi yaparak, yine hızlı bir şekilde fiyat teklifimizi değerli işverenimize sunuyoruz. Burada teklifimizi, yapılacak işleri, kullanılacak malzemeleri ve iş süremizi inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Hızlı Tadilat Teklifimiz – Web sitemiz üzerinden bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Bizde kendilerinin bu isteğine hızlı bir şekilde cevap vererek adrese gittik. Müşterimizin isteklerini yerinde dinledik ve kendimizde fikirlerimizi sunduk. Malzemeler, renkler ve modeller konusunda ortak karar vardık. Bu teklifimizi hazırlayarak değerli müşterimize sunacağız. Aynı anda web sitemizde de yayınlayarak, hem bizi tanımak isteyen, hemde benzer tadilat konuları hakkında bilgiler araştıran değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

Dekordelisi Taahhüt

Yüklenici: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti
İşveren :

Teklifin Konusu: ……………………… / ANKARA adresinde bulunan konut’a ait genel tadilat ve dekorasyon imalatlar teklif metnidir.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, iskele kurulum/söküm, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir.

Garanti: Yüklenici tüm imalatlar, uygulamalar ve kullanılan malzemelerden 3 yıl sorumludur. Kullanıcı hatası kaynaklı arızalardan ve hasarlardan yüklenici sorumlu değildir. İmalat hatası olan malzeme ve işçiliklerin onarımı için yüklenici en geç 2 iş günü içerisinde onarım için yerinde hazır bulunmayı taahhüt eder.

İmalatlar / Uygulamalar

Mutfak duvarının yıkılarak ön veranda imalatının yapılması

Mutfak pencere duvarının, belirlenen ölçülerde pencere üst lentoya kadar kırılması. Hafriyatının temizlenmesi ve binadan uzaklaştırılarak harfiyat bölgesine atılması. Mutfak zemininde yapılı bulunan laminat parkenin salon zemin parkesine kadar olan bölümünün sökülmesi. Yıkılan duvarın tüm sıva, alçı tamiratlarının yapılarak düzeltilmesi. Dış zemin ile mutfak zemini arasındaki kod farkı, dış zeminin beton malzemesi ile mutfak tefsiyesine yükseltilmesi. Bu zemin yükseltme imalatında kullanılacak malzemeler alt grebeton + hasır çelik + çakıl + taş dolgu + hasır + beton şeklinde yapılacaktır. Mutfak dış zemininde yapılı bulunan karolar sökülerek işverene teslim edilecektir. Mutfak dış duvar çevresine 80 cm yüksekliğinde tuğla duvar örülerek içten alçı sıva, dıştan kara sıva ve dış cephe renk ile boya badanası yapılacaktır. Örülecek olan tuğla duvar üzerine denizlik mermer montajı yapılacaktır. Mutfak dış grişine yeterli sayıda basamak imalatı yapılacak. Mutfak iç ve dış zemin yüzeylerine 60×120 ebatlarında granit yapılacak. Yapılacak olan yeni mutfak dolabı imalatı için gereken pis ve temiz su alt/üst borulama sistemleri eksiksiz yapılarak tüm tesisat çalışır halde teslim edilecektir. Elektrik tesisatları, düğme, priz, aydınlatmalar işverenin istediği yerlere döşenerek çalışır halde teslim edilecektir. Tüm kırım, yıkım, kapatma ve diğer imalatlar bittiğinde mutfak ve dış veranda iç duvarları komple iş verenenin istediği renklerde boyanacaktır.

Veranda kapatma sistemi

Verandaların kapatılmasında kullanılacak olan demir/çelik malzemeleri aşağıdaki gibidir.

Ana taşıyıcı direkler 80×120 cm (3 mm) boyalı demir olacaktır.

Ara ızgara hasırlar 60×40 (3 mm) boyalı demir olacaktır.

Demir konstüriksiyon üzerine 8 mm OSB boşluksuz döşenecektir.

OSB üzerine mebranlı şingle (işverenin beğeneceği renk ve modelde) döşenecektir.

Yatay ve dikey yağmur oluklarında gereken değişiklikler yapılacak ve tüm giderler bağlanacaktır.

Şafak alın tahtaları ön cephe saçaklarına döşenerek vernikleri sürülecektir.

Cam balkon sistemi ile kapatılmayacak olan veranda kapatma yatay ve dikey demirleri görünen yüzeyleri sonkat sentetik yağlı boya ile boyanacaktır.

Mutfak veranda kapatma çatı altına alçıpan asma tavan sistemi yapılacak ve aydınlatma lambaları takılarak çalıştırılacaktır.

Mutfak veranda hariç diğer veranda kapatmaları yine aynı sistem yapılacak fakat onların alt kaplamaları pvc lambri malzemesi ile yapılacaktır. Mutfak veranda kapatma çevresi 6 mm demperli sürgülü alimünyum pervaz cam sistemi ile kapatılacaktır. Diğer verandalarda cam kapatma sistemi yapılmayacaktır. Mutfakta buzdolabı ve mikrodalga/fırın sırt bölgesi camları filmli cam olacaktır.

Mutfak veranda bölümüne alt mutfak dolabı (L şeklinde giriş sağ ve karşı duvar boydan) yapılacak. İç aksam mdflam, kapak aksamları balon kapak olacaktır. Renk, model ve tasarım işveren tarafından seçilecek ve beğenilecektir. Tezgah taşı olarak mermerit yapılacaktır. Mutfak bataryası işveren tarafından temi edilecek, bizim tarafımızdan montajı yapılacaktır. Mutfak dış giriş cam kapı yapılacaktır.

Konut yan cephesinde yapılı bulunan mutfak dolabı sökülerek aynı yere ve yan duvara dönecek şekilde yeni mutfak dolabı imalat ve montajını yapacaktır. Tezgah taşıda yenilenecek ve L şeklinde her iki duvarı da dönecek şekilde imal edilecektir. Tüm tesisatları yeniden bağlanarak çalışır halde teslim edilecektir. Konut etrafında yapılı bulunan hasarlı ve kırık karo döşeme taşları tamir edilecek varsa hasarlı/kusurlu olanlar giderilecektir.

Tüm yapılacak işler yüklenici tarafından yerinde görülmüş ve net ölçüleri alınmıştır.

İŞİN SÜRESİ……………………..: 20 iş günü.

İŞİN FİYATI……………………….: 32.000 TL

İŞİN ÖDEMESİ………………….:

Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: veranda kapatma, gölbaşıda komple tadilat, gölbaşı anahtar teslim tadilat,

Lütfen Yorum Yapın