Strafor Fiyatları

Dekor delisi takipçileri için hazırladığımız fiyatlar listemizde sizler için seçtiklerimizin içinde strafor fiyatları da bulunmaktadır. Bu fiyatları güncel tutamaya çalışarak sizlere en doğru fiyatları belirtmeye çalıştık. Verdiğimiz bu fiyatları sürekli güncelleyerek sizleri en doğru bilgiye ulaştırmaya çalışacağız.

Strafor nedir?

Strafor, gözenekli plastiklerin hava kabarcıklarıyla doldurularak hafif bir naylon alaşımlı malzeme haline getirilmesidir. Strafor artık hayatımızın her yerinde bulunan kolay kullanımlı hafif ve maliyetsiz maddelerdir. Bu maddelerin fazlaca kullanılmaya başlamasıyla inşaat alanında da kullanımı artmıştır. Straforların içerisin de hava olması muhalefetiyle hafif ve portatif malzemelerdir. Bu kullanım kolaylığı her alanda keşfedildiği gibi tabi ki inşaat alanında da keşfedilmiş yalıtımdan dekorasyona kadar bir çok alanda ham madde olarak kullanılmaya başlanmıştır. İnşaat alanında tavan ve duvar arasına stropiyer olarak ve dış yalıtım ses yalıtımı ve su ve ısı yalıtımı malzemeleri olarak geniş bir çerçevede kullanımı artmıştır. Öyle ki bu malzemede seçenekler markalar kalitelerde oldukça çeşitli bir hal almıştır.

Strafor Nerelerde Nasıl Kullanılır ?

Strafor varak süsleme işlerinde alçı ve kartonpiyerden yapılan malzemelerin yerine sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Hem hafifi hem de aynı görüntüyü sağlaması hem de maliyet olarak daha düşük olması tabi ki varak ustalarının da dikkatlerinden kaçmamıştır. Tavanlarda avize göbekleri için, kenar kısımlarda ve korniş kapatmak için, düğün salonları da sütün ve ihtişamlı kapı kolonları içinde çok fazla kullanılmaktadır. Boyanıp altın varaklı ya da gümüş varaklı boyalarla işlendiği taktirde aynı görüntüyü verirler. Kullanım kolaylığı ve seri üretime geçişiyle daha fazla model işleme ve kalıpta daha farklı boyut ve ölçülerde de üretilmeye başlanmıştır.

Biz dekor delisi ailesi olarak sizlere işimizin en kalitelisini ve cüzi paralarda vermeye çalıştığımız için bu alanda sizler için geniş bir araştırma yaptık. Gerek görsellerle gerekse verdiğimiz fiyatlarla sizleri en doğru ve en iyi şekilde bilgilendirmeyi amaçladık.

Tavan varak süslemesinde kullanıldığı gibi duvarlarımızda üç boyutlu görüntüler vermek adına tavanlarımıza hem yalıtım sağlaması hem de derinlik katması adına üç boyutlu strafor modelleri de yapılır. Doğal taş görünümlü stopiyerlerle şömine ve tv ünitesi arkaları rustik görüntülere ulaşmış ve bu işlem az maliyetle kolay işlerin başında gelmiştir.

Strafor fiyatları ?

BONUSPAN STRAFOR MAVİ 20mm. 5’Li PAKET > 89,99 TL
STRAFOR KÖPÜK Top 4 cm > 77,99 TL
KİKAJOY STRAFOR KÖPÜK Top 10 cm >46,00 TL

Onduline Levha Fiyatları
(Kırmızı HR)
Özellik: HR – High Resistance (Yüksek Dayanım)
Ölçüleri: 92 cm x 200 cm
1 Adet Ağırlığı: 6,50 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,59 m2
Oluk Yükseliği: 4 cm
1 Adet Levhanın Oluk Sayısı: 10 adet
1 Palette: 350 adet
1 Adet Fiyatı 115,64 TL

Onduline Levha Fiyatları
(Yeşil HR)
Özellik: HR – High Resistance (Yüksek Dayanım)
Ölçüleri: 92 cm x 200 cm
1 Adet Ağırlığı: 6,50 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,59 m2
Oluk Yükseliği: 4 cm
1 Adet Levhanın Oluk Sayısı: 10 adet
1 Palette: 350 adet
1 Adet Fiyatı: 115,00 TL

Onduline Mahya 2000 Fiyatları
(Kırmızı ve Yeşil)
Özellik: HR – High Resistance (Yüksek Dayanım)
Uzunluk: 200 cm
Genişlik: 48,5 cm
1 Adet Ağırlığı: 2,75 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 0,97 m2
1 Adet Fiyatı: 106,24 TL
Onduline Altı

Oluklu Strafor Fiyatları
Özellik: 14 dansite eps malzeme
Ölçüleri: 85,5 cm x 190 cm
1 Adet Ağırlığı: 1,50 kg
Yoğunluğu: 10 kg/m3
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,86 m2
1 Adet Fiyatı: 71,53 TL

Onduline Membran Fiyatları
(Bituline PP 40)
Özellik: TS En 13707
Ölçüleri: 100 cm x 10 m
1 Rulo Kapladığı Alan: 10 m2
1 Palette: 25 rulo (250 m2)
1 Rulo Fiyatı: 460,00 TL

Onduline Çivi Fiyatları
Özellik: Monoblok
Ölçüleri: 8 cm uzunluğunda
1 Pakette: 400 adet
1 Adet Fiyatı: 175,00 TL

Corrubit Levha Fiyatları
(Kırmızı)
Ölçüleri: 93 cm x 200 cm
1 Adet Ağırlığı: 6,00 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,86 m2
Oluk Yükseliği: 3,6 cm
1 Adet Levhanın Oluk Sayısı: 10 adet
1 Palette: 350 adet
1 Adet Fiyatı: 78,00 TL

Corrubit Levha Fiyatları
(Yeşil)
Ölçüleri: 93 cm x 200 cm
1 Adet Ağırlığı: 6,00 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,86 m2
Oluk Yükseliği: 3,6 cm
1 Adet Levhanın Oluk Sayısı: 10 adet
1 Palette: 350 adet
1 Adet Fiyatı: 85,00 TL

Corrubit Mahya Fiyatları
(Kırmızı ve Yeşil)
Uzunluk: 200 cm
Genişlik: 50 cm
1 Adet Ağırlığı: 1,50 kg
1 Adet Levhanın Kaplama Alanı: 1,00 m2
1 Adet Fiyatı:78,00 TL

Strafor Bir Yalıtım Malzemesidir

Evlerimizin görüntüsü ne kadar önemli ise yalıtımı da bir o kadar önemlidir. Evlerimiz temelden çatıya kadar yalıtıma tabidir. Bu bizlerin evlerdeki ses ısı ve su yalıtımı kapsamında incelenir. Yalıtım ve izolasyon günümüzde mecburi hale gelmiş bir inşaat aşamasıdır. Bu aşamanın inşaatın yapımı aşamasında yapılması tabi ki hem konut sahibi için hem de yapan mutayid için daha kolay ve maliyeti düşüktür. Bina ve konut yapıldıktan sonra bu işlemin yapılması daha zor bir hal almıştır. Biz dekor delisi olarak sizlere bu anlamda yardımcı olarak daha kaliteli ve daha kolay yollarla mantolama ve yalıtım sağlamak için çalışmaktayız. Yaptırmak istediğiniz herhangi bir yalıtım işiniz olursa unutmayın ki sizlere bir telefon kadar yakınız. Modern ve profosyenel çalışma sistemimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Yeni malzemelerle çeşitli bütçe seçenekleriyle daima sizlerin yanındayız.

Yalıtım malzemesi neticede havayla şişirilmiş naylon kabarcıklar olduğu için küçük bir yangın anında büyük yangınlara neden olabilceği düşünülerek yangından etkilenmeyen tamamen kullanıcı odaklı yalıtım malzemeleri üretilmiştir. Bu malzemeler özveri ile üreten firmalarla anlaşmalı olarak sizlere de en sağlıklı şekilde ulaştırmak asli görevlerimizdendir.

Kapı Kemer Fiyatları

Stropiyer kapı kemerleri hakkında detaylı bilgiler ve görselleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.


Bina Tadilatı ve Mantolama Teklifi

Sizlerle bu teklif metnimizi tüm detayları ile paylaşıyoruz. Aşağıdaki teklif al butonunu kullanarak teklifimize ulaşabilirsiniz.


İnşaat alanında daha fazla fiyat bilgisine ve görsele ulaşmak istiyorsanız inşaat alanındaki bütün fiyatları paylaştığımız aşağıdaki adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: strafor fiyatları, strafor nedir, strafor, yalıtım malzemesi, mantolama, stropiyer,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.