Bizimle kârdasınız

Farkımızı Farkedin

Dekordelisi ailesi olarak; hayalini kurduğunuz yaşam alanlarına sizleri kavuşturmayı ilke edindik. Maksimum kaliteyi, minimum maliyetlerle sunmak için 30 yıllık tecrübemiz ve iş disiplinimizle daima yanınızdayız.

TADİLAT

Eski Ev Yenileme
55
000
Başlayan fiyatlar
  • Ekonomik Paket
  • Popüler Paket
  • Ultralüks Paket
İNDİRİM

Anahtar Teslim İnşaat, Tadilat, Dekorasyon Hizmetleri. Alçı Sıva, Boya Badana, Asma Tavan, Duvar Kâğıdı, Kartonpiyer, Fayans Seramik, Elektrik ve Su Tesisatları. Pvc Kapı Pencereler, İç Kapılar, Mobilya İmalat Montaj, Mantolama ve Söve, İç Mimari ve Daha Fazlası İçin Buradayız.

Hız, Güven, Kalite

Komple ev tadilat ve dekorasyonları bizim işimiz. Eski evlerinizi a’dan z’ye hızlı ve ekonomik fiyatlarımızla yeniliyoruz. Tadilat paket seçeneklerimizde evleriniz ve bütçeniz için bir çok fırsat var. Bizimle daima kârdasınız.

Temelden çatıya betonarme inşaat ihtiyaçlarınız için paket seçeneklerimizi mutlaka inceleyin. Projelerinizi hazırlıyoruz, inşaatlarınızı anahtar teslim olarak uygun fiyatlarımızla yapıyoruz.

Videolarımıza göz atın. Hakkımızda bilgi sahibi olabilmeniz için bu güzel bir fırsat. Yotube kanalımıza abone olun. Güncel olarak paylaştığımız projelerimizden anında haberdar olun. 

Dekordelisi olarak 30 yıllık inşaat, tadilat, dekorasyon hizmetleri sunuyoruz. Ev, işyeri dekorasyon ve tasarımları konusunda bizden daima destek alın. Farkımızı farkedin.

Sıkça Sorulanlar

Genellikle Ankara ve yakın çevresinde. Diğer şehirlerde de hizmet veriyoruz fakat, işin maliyeti, büyüklüğü her iki tarafı da memnun şekilde olmalı.

Temelden çatıya inşaat. Anahtar teslim ev ve villa. Komple ev tadilatı. Eski evlerinizi çok uygun fiyatlarımızla yeniliyoruz. A’an z’ye mutfak yenileme. Banyo tadilatları. Teras kapatmaları ve daha fazlası.

İnşaat, tadilat, dekorasyon işçilik ve malzeme fiyatlarımızı sürekli güncellemeye çalışıyoruz.Maalesef her geçen gün artan ve değişen piyasa dalgalanmalarını sürekli olarak sayfalarımızda düzenlemek oldukça zor. Bu nedenden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak güncel ve net maliyetler hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Evet var. İletişim linkimizde ofis adresimiz mevcut. Fakat kendimiz bizzat projelerimizde çalıştığımız ve işlerimizin başında olduğumuz için ofiste sürekli durmaya vakit bulamıyoruz. 

İLETİŞİM

İletişim numaralarımızı arayarak, ihtiyacınız olan inşaat, tadilat ve dekorasyon işleriniz hakkında bilgi vermekle başlıyoruz. Sonrasında yer keşfi yapıyoruz ve hemen yerinde ihtiyacınız olan hizmetin maliyeti hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Ekonomik fiyat teklifimizi size hemen yerinde sunuyoruz. Makul gördüğünüz taktirde sözleşmemizi imzalıyoruz ve işimize hızlı bir şekilde başlıyoruz.

Videolarımıza göz atabilir, YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel olarak projelerimizi izleyebilirsiniz.

Referanslarımız elbette fazlasıyla mevcut. İşverenlerimiz ve değerli müşterilerimizle hakkımızda dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Biz kendileri ile sizleri görüştürebiliriz. 

Evet. İhtiyacınız olan inşaat, tadilat ve dekorasyon işleriniz için ikinci veya üçüncü şahıslarla anlaşmalar yapmıyorsunuz. Tüm imalat, uygulama, malzeme ve işçilikler bize ait. Başka kişi veya firmalarla anlaşmanıza gerek bırakmıyoruz.

Hayır. Biz imalatçı değiliz. Fakat birinci sınıf imalat yapan dekorasyon ürün tedarikçileri ile sizleri buluşturmak için aracılık yapıyoruz. Bu aracılık hizmetimizden her hangi bir komisyon talep etmiyoruz.

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.