sss - merak edilenler

SORU CEVAP (SSS)

Tadilat ve dekorasyon hakkında merak ettiğiniz her türlü konularda sorularınızı cevaplıyoruz. Fiyatlarımızı, modellerimizi, bilgilerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle karşılıksız paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Nasıl çalışıyorsunuz?

Herşey bir telefonunuzla başlıyor. Yer keşfi yaparak hızlı ir şekilde fiyat teklifimizi hazırlıyoruz ve hemen incelemenize  sunuyoruz. Genellikle keşif sırasında hemen yerinde de fiyat teklifimizi verebiliyoruz. Çünkü biz profesyoneliz.

  Hangi işleri yapıyorsunuz?

Biz 30 yıldır inşaat, tadilat ve dekorasyon adına ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek elden anahtar teslim olarak yapıyoruz. Bizimle çalışmayı tercih ettikten sonra başka hiç kimseyle çalışmanıza veya arayışa geçmenize gerek kalmıyor. A dan z ye tüm işçilikleri, malzeme tedarikleri, tasarımları ve projeleri tamamen kendi bünyemizdeki ekip ve ekipmanlarla yapıyoruz.

  Keşif hizmetini kim yapıyor?

Konusunda uzman iç mimarımız veya şirket yetkilimiz direkt olarak yapıyor. Sizlere 30 yıllık tecrübemizle fikirlerimizi iletiyoruz. İnşaat, tadilat, dekorasyon konularında sizleri aydınlatıyor ve bütçenize en uygun ve en kaliteli tasarımlar hakkında bilgilendiriyoruz. 

  Sitenizde yazan fiyatlarınız güncel mi?

iz ürün satışı yapmıyoruz. Bu yüzden malzeme fiyatlarımız güncel değildir. Fakat işçilik hizmetleri verdiğimiz için bu fiyatlarımızı sıklıkla güncelliyoruz. Yanılmamak ve yanıltmamak adına işçilik güncel fiyatlarımız için yinede iletişime geçmenizi rica ediyoruz. 

  Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz*

Ankara ve yakın çevresinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Fakat gerekli olan anlaşmalar sağlanırsa her yerde rahatlıkla çalışabiliyoruz. Zaten fiyatlarımız ekonomik olmakla beraber, ödeme kolaylıklarıda sağlıyoruz. Sizin için pek fark etmiyor maliyet konusunda.

Sayfalarımızı sıklıkla güncelleyerek sorularınızı cevaplıyoruz. Bu soru cevapları ise ziyaretçilerimizle paylaşarak araştırma yapan herkese faydamız olsun istiyoruz. Dekor DeLisi ailesi olarak eviniz için aradığınız tüm bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için bilgi paylaşımı yapmayı uygun görüyoruz.

SORULAR ve CEVAPLAR

SORU: Mustafa Bey – erhaba hayırlı işler,yukarıdaki yazınızda 1.sınıf granitin metresi 700tl demissiniz.1.sınıf olduğunu nasıl anlayabilirim.yeni mutfak yaptırıyorum cimstona 700tldediler piyasada gerçek esnaf bulmak zor.aciklamalariniz için tesekkurler

CEVAP: Dekor DeLisi: Mustafa bey merhaba efendim. SAYGILAR SUNUYORUM.

1. sınıf granit ve özellikleri hakkında;
Granit, mağmatik bir yapı oluşturduğu için gözeneklidir. Bu gözenekler gözle görülmezler ve çok küçük oluşumlardır. Lekeyi hapsetme veya emme özelliklerine sahiptirler. Bunun önüne geçmek için teknik ifade ile ‘kapatma’ veya ‘mühürleme’ işleminden geçmeleri gerekmektedir. Zayıf mühürlü veya iyi kapatma işlemi görmemiş bir granit tezgah, çıkarılması imkansız leke oluşumlarına sebep olabilir. Tezgah üzerine bırakılan bir limonun suyu, dökülen biraz yağ gibi aksilikler (ki bu her mutfakta olağan şeyler) kalıcı lekelenmelere sebep olabilirler. Bu sebeple 1.sınıf granit, mühürlenme ve kapatılma işlemlerinden titizlikle geçirilmiş tezgâhlardır.
– Garantili ve fatura alabileceğiniz bir firma ile iş yapmanızı herkese olduğu gibi size de tavsiye ediyorum. Bu şekilde kandırılma ihtimalinizi en aza indirmiş olursunuz. Aldığınız veya yaptırdığınız ürün veya hizmetin ömrünü ve kalitesini uzatmış olursunuz. Ayrıca kandırmaya müsait olan bazı durumlarında önüne geçmiş olursunuz.

SORU: Çağlar Bey – Merhaba arkadaşlar. En iyi pvc markası hangisi bilgi verebilirmsinz rica etsem. Tşk ederim.

CEVAP: Dekor DeLisi – Çağlar bey merhaba efendim. Winsa marka pvc kapı ve pencere sistemleri. Fakat teslim süresi ve fiyatları diğerlerinden biraz fazla. Bu diğer markaların kötü olduğu anlamına asla gelmez tabiki.

SORU: Nilay hanım – Merhaba arkadaşlar. Sayfanızdaki ev tadilat fiyatlarınız güncel değilmi. Vip paket seçeneğini inceledim. Ortalama kaç günde teslim ediyosunuz

CEVAP: Dekor DeLisi – Nilay hanım merhaba efendim. Tüm tadilat ve dekorasyon fiyatlarımız günceldir. Tadilat fiyatları ve paket seçeneklerimiz de yine diğerleri gibi sürekli güncel tutuluyor. Paket 3 (Vip Paket) teslim süremiz 45 iş günüdür. Detayları görüşmek için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Hüseyin Bey – Ters ev maliyetleri hakkında bilgilenmek istiyorum. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

CEVAP: Dekor DeLisi – Hüseyin bey merhaba efendim. Elbette yardımcı olabiliriz. Anahtar teslim ters ev maliyeti yaklaşık olarak m2’si 4.000 TL. Eşyaları standart eşyalardan olursa. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Sündüz Hanım – Yeni taşndıgım evimde fayanslar çok kötü. değiştirmek yerine üstüne boya yapabilirmiyiz? Acele dönüş yaparsanız minnettar kalırım. Tşk ederim.

CEVAP: Dekor DeLisi – Sündüz hanım merhaba efendim. Tabiki fayans üstüne boya yapabilirsiniz. Bunun bir çok yolu var. Hem hızlı, hem görsel, hemde ekonomik çözümler artık günümüzde mevcut. Daha fazla yardım için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Helen Hanım – Selam. Nerede web sitenizde ücretsiz xevil indirebilirsiniz? Desteğinizden bilgi aldım. Xevil, captcha çözümü için gerçekten en iyi programdır, ancak en son sürümüne ihtiyacım var. Teşekkür.

CEVAP: Dekor DeLisi – Helen hanım merhaba. Sorunuzu webmaster’imize ilettik efendim. En kısa sürede size dönüş sağlayacaktır Mail adresinizden. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Mukaddes Hanım: – Merhaba,Adana’da bayiniz var mı?Birde diğer çeşitleri nasıl görebilirim.Eğer sizden sipariş verirsek kargoyu nasıl yapıyorsunuz?Bilgi verirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar

CEVAP: Dekor DeLisi – Mukaddes hanım merhaba. İletişim numaralarımızı 7/24 arayarak ihtiyacınız olan modeller ve ürünler hakkında detaylı bilgileri ilgili arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ EFENDİM.

SORU: Kadir Bey – Iki katli bahçe duvarlı kalorifer dairesi ve otoparkı bahce düzenlemesi yapılmış kaliteli malzeme kullanmak kaydıyla tüm resmi işlemler dahil anahtar teslim 150 metre kare üzerine fiyat istiyorum.

CEVAP: Dekor DeLisi – Kadir bey merhaba. Alt kat 150 m2 + üst kat 150 m2 = 300 m2 dublex bir anahtar teslim konut projemizin ortalama maliyeti 550.000.- TL’ dir. Fakat detayları, kullanılacak malzemeleri, resmi prosedür giderleri, ruhsat ve diğer onay giderlerini görüşmeden bir fiyat teklifi almak veya vermek yanıltıcı olur. Bu sebeple iletişim numaramızı 7/24 arayarak detayları görüşebilir ve daha net bir fiyat teklifi sunabiliriz efendim. Ayrıca şu sayfamızı ziyaret ederek betonarme konut fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz: Anahtar teslim ev fiyatları (SAYGILAR SUNUYORUZ)

SORU: Eyüp Bey – 2kat üstüne 3 kati betonarme den yapmak istiyorum 130m2 anahtar teslim dolapları kendim secicem Fiyat istiyorum

CEVAP: Dekor DeLisi – Eyüp bey merhaba efendim. 3. kat çıkmak için resmi izin ve onay giderleri size ait olursa ve standart kalitede malzemeler kullanarak komple anahtar teslim yapar isek yaklaşık maliyet 300.000.- TL olur efendim. Umarız yardımcı olabilmişizdir. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Mustafa Bey – boş 3+1 110 metrekare daire dogramave kapılar hariç boya işleri

CEVAP: Dekor DeLisi – Mustafa bey merhaba efendim. 3+1 dairenizin boya badana fiyatı 1.500.- TL. Tüm malzemelerimiz DYO ve DYO ürünleridir. 2 günde teslim ediyoruz. Ayrıca şu sayfamızdan güncel boya badana fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz: Boya Badana Fiyatları (SAYGILAR SUNUYORUZ)

SORU: Mustafa S. Bey – ben ordu ili akkuş ilçesinden yaziyorum bi arsa aldik ev yapnayi düşünüyorum tahmini maliyet ne olur 661 m2 arsA var 300 m2 temel oluyor 2 kat bodrumvar giriş kat işyeri sonra üz Ustune 6 kat oluyor dukkandan sonra

CEVAP: Dekor DeLisi – Mustafa bey merhaba. Sormuş olduğunuz fiyat çalışması için detaylı bir görüşme ve inceleme gerekmektedir. Bu yüzden iletişim numaralarımızı arayarak bilgi alış verişinde bulunduktan sonra net bir maliyet hesabı çıkarabiliriz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Eşref Bey – 2+1 75 Metre kare 6 daire kartal soganlıkta + 2+1 sekiz daire maltepede 90 Metre kare 2 de dubleks var saygılar

CEVAP: Dekor DeLisi: Eşref bey merhaba efendim. Sormuş olduğunuz fiyat çalışması için detaylı bir görüşme ve inceleme gerekmektedir. Bu yüzden iletişim numaralarımızı arayarak bilgi alış verişinde bulunduktan sonra net bir maliyet hesabı çıkarabiliriz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Şerif Bey – Inşaat 2.kat 230m2 çift daire olmasini istiyurum 2kat yapılacak anahtar teslim fiyat verirmisiz

CEVAP: Dekor DeLisi – Şerif bey merhaba efendim. 230 m2 x 2 = 460 m2. Anahtar teslim maliyeti yaklaşık olarak (Resmi giderler hariç) 800.000.- TL. Standart malzemeler ve projelerimiz ile. İletişim numaralarımızı arayarak detayları görüşebiliriz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Levent Bey – Slm 2000 metre duvar örülecek 4000 metre kaba ince sıva olursa eğer kaba sıva üzeri alçı sıva düşünüyorum birde yine uygun olursa 2000 metre tavan alçı düşünebilirim asıl düşündüğüm 60×60 taşyünü ASma tavan ama yine Onuda sorayım

CEVAP: Dekor DeLisi – Levent bey merhaba efendim. Öncelikle malzemeli mi yoksa sadece işçilik mi istiyorsunuz? Projeyi ve kullanılacak olan malzemelerin detaylarını (teknik şartname varsa) görmemiz gerekmektedir. İnceledikten sonra size net bir maliyet sunabiliriz efendim. Bize E-Posta yoluyla bilgileri gönderirseniz hızlı bir şekilde dönüş sağlayabiliriz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Osman Bey – Bahcemde kullanmak için ucuz seri sonu veya defoluda olabilir yer doşeme fayans veya benzeri malzeme ariyorum.

CEVAP: Dekor DeLisi – Osman bey merhaba efendim. Dış cephelerde kullanılmak üzere seri sonu ucuz fayanslarımız mevcuttur. 60×60, 40×40, 60×120 ebatlarında kullanışlı ve görsel fayans modellerimiz bulunmaktadır. İletişim numaralarımızı arayarak detayları görüşebiliriz efendim. SAYGILAR SUNUYORUZ.

SORU: Emin Bey – 1 m2 bitmiş alçı sıv kaç para 1500 m2alçı sıva yapılması 1m2 montalama bitmiş hali boya dahil

CEVAP: Dekor DeLisi – Emin bey merhaba efendim. 1 m2 alçı sıva fiyatları malzeme + işçilik 16.00 TL. Mastarlı, anolu. Mantolama m2 birim fiyatımız ise 78.00 TL. Hızlı, kaliteli ve garantili işçilik ve malzeme. SAYGILAR SUNUYORUZ EFENDİM.

Soru cevap sayfalarımızı sık sık güncelleyeceğiz. Gerek mail yolu ile, gerek site içinde yorumlarınızda, gerekse online chat bölümünden merak ettiklerinizi siz soruyorsunuz biz cevaplıyoruz. Bu soru ve cevapları da sayfalarımızda paylaşmayı uygun görüyoruz. Siz değerli dekor delilerine faydalı olmak için çok çalışıyoruz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: dekorasyon soru cevap, dekorasyon soruları ve cevapları, soru sor cevap al, sorularınız dekordelisi, tadilat soru cevap,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)