taş-kaplama 1

Salon Taş Kaplama

Salon Taş Kaplama – Taş kaplama modelleri ve fiyatları

Salon Taş Kaplama – Doğal taş kaplama ve kültürel motifler içeren taşlardan oluşan kaplamalar ile salon dekorasyonun da şık ve otantik ortamlar oluşur.

Salon Taş Kaplama – Ev dekorasyonu hayal gücünde sınır tanımıyor. Son yıllar da oldukça popüler olan salon dekorasyonunda önemli biri olan lüks duvar kağıtlarının tahtını artık taş kaplama duvar modelleri almaya başladı. Salon dekorasyonun da farklı bir atmosfer yaratan taş kaplama duvar örnekleri renkli yada tek tip taşlardan oluşuyor. Duvarın bir bölümünü kapsayan taş kaplama duvar modelleri özellikle salon dekorasyonun da tercih ediliyor. Her ne kadar salon desek de evinizin herhangi bir duvarında taş kaplamayı tercih edebiliyorsunuz.

Salon taş kaplama modelleri

taş-kaplama 3
taş-kaplama 3
taş-kaplama 2
taş-kaplama 2
taş-kaplama 1
taş-kaplama 1
taş-kaplama
taş-kaplama
modern salon duvar dekorasyonu
modern salon duvar dekorasyonu

Son zamanlar da tahtını sallamaya başlayan taş kaplama salon duvar dekorasyonu ile özellikle salon dekorasyonunda farklı atmosferler elde edebilirsiniz. Duvarınızın bir bölümünü düz yada renkli taşlardan oluşan kaplama tekniği ile yapılan taş kaplama duvarlar ev dekorasyonun da hızla yükselmeye devam ediyor. Doğal taş kaplama ve kültürel motifler içeren taşlardan oluşan kaplamalar ile salon dekorasyonun da şık ve otantik ortamlar oluşturabilirsiniz.

iç cephe duvar taş kaplama
iç cephe duvar taş kaplama

Sanat yapıları olarak taş duvarlar geçmişimizde çok kullanılmıştır. Taş kemer köprüler,taş istinat duvarları, taş kale duvarları, su basman duvarları gibi. Taş duvarlar kuru ve harçlı olarak yapılırlar. Taş duvar temelleri donatılı hatıllar üzerine yapılmalı, kesitleri mutlak yüksekliğine göre orantılı genişlikte olmalıdır. Eski taş binalara hep özenmişimdir. Her zaman öyle bir evim olsun isterdim. Ama şimdi öyle bir taş bina yaptıracak taş ustalarında kalmadı. Bunun için yeni çözümler üretiliyor. Binalarda artık birbirinden güzel yapay taş kaplamalar kullanılıyor.

taş duvar dekorasyonu
taş duvar dekorasyonu

Salon taş kaplama çalışmalarında her zevke uygun modelleri ile göz dolduruyor. Birbirinden güzel yapay taş kaplama modelleri ile karşınızdayız. İç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz. Karşılıklı fikir alış-verişleriyle istek ve beklentilerinizi belirleyip, size en uygun çözümleri üretmek bizim uzmanlık alanımız. Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modelleri sizler için sitemizde. Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyem duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz.

popüler duvar tasarımları
popüler duvar tasarımları

İç Duvar Taş Kaplamaları Kullanım Alanları

1- Ev duvarlarında

2- Ofis duvarlarında

3- Bina girişlerinde

4- Dış cephe duvarlarında

5- Cafe duvarlarında

6- Otel lobilerinde

7- Lokanta, bar duvarlarında

8- Teras duvarında

9- Dairelerde

10- Plazma arkası duvarında

11- Giriş holler ve koridor duvarlarında

12- Salon duvarlarında

13- İÇ VE DIŞ duvarların genelinde kullanılabilir.

İlginizi çekebilecek diğer taş kaplama ile ilgili hizmet ve makalelerimiz için sayfalarımızı ziyaret edin;

Kültür Taşı

Patlatma Taş

Salon Taş Kaplama

Plazma Arkası Taş Kaplama

iç Mekan Taş Kaplama

Doğal Taş Döşeme

Dekoratif Taş Kaplama


salon taş kaplama, salon taş duvar kaplama fiyatları, taş duvar dekorasyonu, modern salon duvar dekorasyonu, salon duvar dekorasyon fikirleri, salon taş kaplama fiyatları, salon duvar taş kaplama, taş duvar kaplama, salon duvarı taş kaplama, doğal taş kaplama modelleri, doğal taş döşeme, ev içi taş döşeme

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)