ANKARA PURSAKLAR TADİLAT ve DEKORASYONCU

Pursaklar’da  komple ev ve işyeri dekorasyon ve tadilat işlerinizi garantili yapıyoruz.

Modern, şık ve kaliteli yaşam alanları ve iş yeri dekorasyonları yaratmak ve yaşatmak için uzman kadromuz ve çağdaş ekipmanlarımızla hizmetlerimize 30 yıldır aralıksız olarak devam ediyoruz.

pursaklar dekorasyoncu

pursaklar dekorasyoncu

Pursaklar’ da Boya badana, alçı sıva işleri, kartonpiyer ve stropiyer imalat ve montaj işleri, mutfak yenileme, banyo yenileme, fayans seramik işleri, laminat parke, su ve elektrik tesisat işleri, duvar kağıdı ve mantolama başta olmak üzere tüm anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleriniz için ekonomik fiyatlarimizla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ankara Pursaklar’da ikamet eden Oktay beye, dairesinin komple tadilatı işlerini bizlere verdiği için teşekkür ediyoruz. Pursaklar dekorasyoncu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

pursaklarda dekorasyoncular

pursaklarda dekorasyoncular

Komple daire tadilatı ve dekorasyon çalışmalarımızı inceleyen, görsellerimizi ve modellerimizi gören, ekonomik fiyatlarımız ve uygun ödeme kolaylıklarımızı öğrenen ve yüksek iş disiplin ve ahlakımızı referanslarımız aracılığı ile duyan Oktay bey, anahtar teslimi komple daire tadilat ve tamirat işleri için bizleri arayarak dairesine davet etti. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanarak dekorasyon çalışmalarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi aldı. Karşılıklı olarak her konuda anlaştık ve çalışmalarımıza söz verdiğimiz gün ve saatte başladık. Ankara Pursaklar’da dekorasyoncu arayışını bizimle sona erdiren Oktay beyin yapmamızı istediği işler şunlardır;

 • Komple tavan ve duvarlar boya badana; (Silinebilen iç cephe silikonlu boya); Eski duvar yüzeylerinde bulunan tüm kırık, çatlak ve hasarlı bölgeler tamir edilerek pürüzsüz bir şekilde alçı tamiratları yapılacak. Komple tavan ve duvarlar istenilen renkte ve desende boyanacak.
 • Tüm daire tavanlarına kartonpiyer; (Desenli kartonpiyer modeli); Daire içinde bulunan tüm salon, odalar, koridor ve mutfak tavanlarına beğenilen ve istenilen desenli kartonpiyer modeli montajı yapılacak.
 • Avize göbekleri; Tüm odalar, salon, koridor ve mutfak tavanlarına beğenilen avize göbekleri montajı yapılacak.
 • Komple elektrik tesisat yenileme; Eski elektrik tesisat kabloları, prizleri, düğmeleri ve sigortaları güçlendirilecek ve yenilenecek.
 • Komple su tesisatı yenileme; Eski su tesisat boruları, karolifer boruları ve vanaları tamamen sökülerek yerine folyolu su tesisat boruları takılacak.
 • Mutfak tezgah arası fayans değişimi; Eski mutfak tezgah arası fayansları kırılarak yerine beğenilen yeni fayans modeli montajı yapılacak.
 • Mutfak eski fayansları kırarak yerine pürüzsüz alçı çekilmesi; Eski mutfak duvarlarında bulunan tüm fayanslar kırılarak yerine pürüzsüz ve mastarlı alçı çekilecek ve üzerine silikonlu silinebilen iç cephe boyası ile boyanacak.
 • Oda iç kapılarını değiştirmek; Eskimiş ve kırılmış tüm iç kapılar sökülerek yerine beğenilen yeni amerikan panel iç kapıları yapılacak.
 • Daire dış kapısını değiştirmek; Eski çelik kapı sökülerek yerine beğenilen modelde yeni çelik kapı takılacak.
 • Tüm zeminlerin laminat parke yapılması; Eski parkeler sökülerek yerine birinci sınıf ve beğenilen renk ve modeldeki laminat parke yapılacak.
 • Korniş yenileme; Eski kornişler komple sökğlerek yerine, yeni seçilen ve yaptırılan perdeye uygun kornişler takılacak.
 • Zeminlerde bulunan eğri yerlerin şap ile düzeltilmesi; laminat parke öncesi sökülen parkelerin alt zemininde bulunan oynamaların ve gıcırtıların giderilmesi için komple zeminlerde bulunan eğri yerlerin mastarlı şekilde şap ile düzeltilecek.
Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Pursaklar Dekorasyon

Ayrıca yaptığımız işler hakkında bilgi almak için tıklayınız; >Dekorasyon çalışmalarımız<

Pursaklar’da yapmış olduğumuz dekorasyon çalışmamız hala devam etmektedir. Şu ana kadar yapmış olduğumuz çalışmalar da 8. günü tamamlamış bulunmaktayız. Çalışmalarımızdan bazı resimleri incelemenize sunuyoruz. Eğer sizde Ankara Pursaklar’da dekorasyoncu arıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

 


Pursaklar dekorasyoncu, ankara pursaklarda dekorasyoncu, pursaklar asma tavancı, pursaklar boyacı, pursaklarda boya badanacı, pursaklar fayanscı, pursaklar dekorasyon ustası, ankara pursaklar ev boyacısı, pursaklar kartonpiyerci

Pursaklar hakkında genel bilgiler;

Pursaklar, Ankara’nın Çubuk ilçesine bağlı en eski köylerinden bir tanesidir. 1530 yılında hazırlatılan en eski resmi belgeyi Osmanlı Devleti hazırlamış ve kayıtlarında Busaklar olarak yer almıştır. Pursaklar isminin ise ”kavak” anlamına pursak kelimesinden geldiği düşünülmektedir. 1970 yılından sonra şehirlere göçün artması sebebiyle nüfusu hızla artımış ve 1987 yılında ise Belediye Beldesi sınıfına dahil olmuştur. 2008 yılında ise Altındağ ve Çubuk’tan aldığı mahalleler ile İlçe statüsüne kavuşmuştur.

Pursaklar‘a ait olan 21 adet mahalle bulunmaktadır. Bunlar; Abadan mah, Altınova mah, Ayyıldız mah, Fatih mah, Karaköy mah, Karşıyaka mah, Kösrelikkızığı mah, Merkez mah, Mimar Sinan mah, Peçenek mah, Saray Cumhuriyet mah, Saray Fatih mah, Saray Gümüşoluk mah, Saray Osmangazi mah, Sirkeli Yeşilova mah, Sirkeli Yeşilyurt mah, Tevfik İleri mah, Yeni Karaköy mah, Yıldırım Beyazıt mah, Yunus Emre mah ve Yuva mahallesidir.