pursaklar boyacı

Pursaklar Boyacı

PURSAKLAR BOYACI – Ankara Pursaklar’da boya badana işleri.

Boya badana işlerinizi huzur ve güven içinde yaptırabileceğiniz, güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip ile çalışmak ister misiniz? Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

Pursaklar Boyacı – Ankara’nın hızla büyüyen ve gelişen gözde yerleşim yerlerinden birisidir Pursaklar. Buna paralel olarak hızla artan bina sayısı ve havaalanı yolu üzerindeki yeni kentleşmeler herkes tarafından dikkatle takip edilmekte ve yeni yatırımcıları kendine çekmektedir.

pursaklar ev boyacısı
pursaklar ev boyacısı

İnşaat sektörü hızla yayılmakta ve büyük inşaat firmalarına büyük bir pazar olan Pursaklar’da ev ve arsa fiyatları her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu karlı pazardan pay almak isteyen inşaat şirketleri, kısa zamanda çok daha fazla bina yapmak ve çok daha fazla para kazanmanın yollarını aramaktadırlar. Hızlı yapılan işlerde her zaman problemler olacaktır.

pursaklar boya ustası
pursaklar boya ustası

Özensiz ve kaba saba inşaatların ve ince işçiliklerin bozukluğu biz dekorasyonculara göre bu hızlı yapılanmanın bir ürünüdür. Buna keza, yeni binaların yanında çok sönük kalan eski binalarda tadilat yapılmakta ve çevreye uyum sağlamaya çalışmaktadır. Bu yüzden Pursaklar’da boya badana başta olmak üzere mantolama, fayans, asma tavan, kartonpiyer gibi ince işler fazlaca yapılmaktadır son zamanlarda. Pursaklar boyacı

Böylesi bir iş potansiyelinin olduğu bir yerleşim biriminde, bu iş potansiyeline cevap olabilecek işinin ehli ustaların ve dekorasyoncuların olmayışı şaşırtıcıdır. Pursaklar’da yapmış olduğumuz dekorasyon tadilat işlerimiz sırasında, çevremizde yapılan iş ve işçilikleri dikkatle incelediğimizde üzücü bir çok dekorasyon çalışması bizleri üzmekte ve şaşırtmaktadır. İşi bilmeyen fırça rulo tutuşundan belli olan boya badana ustaları, eli matkap tutmamış kişilerin asma tavan ustası olarak Pursaklar’da asma tavan yapmaları, mantolama yapmanın çok zor olduğu bilindiği halde, daha mantolama dübeli çakmayı bilmeyen kişilerin Pursaklar’da mantolamacı olarak çalıştıklarına bir çok kez şahit olduk. Ekmeği ekmekçiye vermeyen işveren ve ev sahiplerine hem üzülüyor, hemde kızıyoruz. Ankara Boyacı

pursaklar boyacı
pursaklar boyacı

Bizler, 30 yıllık tecrübemiz ve iş disiplinimiz ile siz değerli Pursaklar’lıların boya badana, asma tavan, kartonpiyer, fayans ve mantolama başta olmak üzere komple ev ve iş yerlerini ekonomik fiyatlar ve garantili işçiliğimizle yapmanın sözünü veriyoruz. Güler yüzlü ustalarımız, modern ekipmanlarımız ve cazip fiyatlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanın.

Pursaklar dekorasyoncu
Cüneyt ALAN : 0 532 654 35 80

DEKOR DELİSİ


pursaklar boyacı, boyacı pursaklar, boya ustası pursaklar, boya badana ustası pursaklar, pursaklar ev boyacısı, daire boyacısı pursaklar, ev boya ustaları pursaklar, ev boyama pursaklar, ev içi boya ustası pursaklar, pursaklarda boya badanacı, boyacı arıyorum pursaklar, boya badana ustası pursaklar, boyacı badanacı ustaları pursaklar