Mutfak ve Banyo Tadilat Sözleşmemiz

Ankara İncirli’de bulunan dairesinin tadilat işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. En iyi hizmeti en hızlı ve ekonomik fiyatlarımızla sunacağımızın garantisini şimdiden veriyoruz. Mutlu müşteri listemize bir yenisini daha ekleyeceğiz. Kendimize inanıyor ve güveniyoruz. Mutfak ve banyo tadilatı yaptırmayı düşünen ziyaretçilerimiz için bu sayfamız gerekli bilgilerin tümünü içerir.

Mutfak ve Banyo Tadilat Sözleşmemiz – Değerli müşterimiz bizlere web sitemizden ulaşarak keşif yapmamızı istedi. Hızlı bir şekilde bu isteğini yerine getirerek ölçüleri, modelleri ve yapılacak imalatları belirledik. Yine hızlı bir şekilde fiyat teklifimizi sunduk. Ekonomik fiyat teklifimizi kabul ederek tercihini bizden yana değerlendiren kıymetli müşterimize, bu güveni karşısında en kaliteli hizmeti sunacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam. Burada sözleşme metnimizi eksiksiz bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Mutfak ve Banyo Tadilat Sözleşmemiz

S Ö Z L E Ş M E

…………………………………………………………………………………… / ANKARA adresinde bulunan dairenin tadilat ve dekorasyon imalatları için hazırlanmış sözleşme metnidir.

Dekordelisi Mimarlık yüklenici olarak, …………………………………………………………………. İse işveren olarak anılacaktır. İşbu sözleşme metninde yazılı bulunan tüm maddeler yüklenici ve işveren tarafından kabul edilerek imza altına alınmıştır. Yüklenici sözleşme maddelerinde yazlı tüm imalat ve montajları eksiskzi bir şekilde yapmayı, işveren ise ödeme günleri miktarlarına eksiksiz uymayı taahhüt ederler. Sözleşmeye aykırılık durumunda / anlaşmazlıklarda ANKARA MAHKEMELERİ vekil tayin edilmiştir.

YÜKLENİCİ TAAHHÜT

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları/montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tadilat işleri sonrası gereken bataryalar ve özel aksesuarlar (banyo bataryası, mutfak bataryası, duş bataryası, havluluk, peçetelik vb) işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır.

Kırım / Hafriyat

Yapılı bulunan iç kapıların sökülmesi ve işverene teslim edilmesi. Eski mutfak dolabının tamamen sökülmesi. Mutfak duvarının belirlenen ölçülerde kırılması. Banyoda bulunan eski küvetin sökülmesi. Banyo bacasının kırılması. Mutfak tezgah arası fayanslarının kırılması. Banyoda yapılı bulunan tüm vitrifiye, klozet, banyo dolabı vb gibi malzemelerin tamamının sökülmesi. İmalat ve montajlar için yapılması gereken tüm kırım ve sökümlerin eksiksiz yapılması. Kırım hafriyat ve temizlik işleri sonrası oluşan tüm moloz ve pisliklerin dairenin temizliğinden sonra toplanarak belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

Pis / Temiz Su Tesisat İmalatı

Yeni banyo ve mutfak tasarımına göre gereken tüm pis ve temiz su alt/üst boru döşemelerinde gereken değişikliklerinin yapılarak tamamlanması. Alt ve üst boru markası olarak FIRATPEN kullanılacaktır. Banyoya iki adet gider süzgecinin takılması. Duşakabin içi süzgeç yeni model 10×30, duşakabin dışı gider süzgeç ise 15×15 ölçülerinde paslanmaz inoks süzgeç olarak yapılacaktır. Duşkabini süzgeci duş bataryasının altına paralel olarak, dışındaki süzgeç ise klozet yanına yapılacaktır. Banyo ve mutfakta yapılacak tüm imalatlar sonrası üst tesisat malzemelerinin eksiksiz montajlarının yapılarak hepsinin çalışır halde işverene teslim edilmesi.

Elektrik Tesisat İmalatı

Banyo ve mutfakta yapılı bulunan tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların sökülmesi. Yeni tasarımlara göre işverenenin istediği yerlere yenilerinin eklenmesi, yer değişikliklerinin yapılması. Bu elektrik tadilatlarında kullanılacak olan kablolar topraklı/topraksız prizlerde 2,5’luk, anahtarlarda ise 1,5’luk olacaktır. Tadilat imalatları bittikten sonra banyoda bulunan tüm düğme, priz ve anahtarların VİKO marka yenileri ile değiştirilmesi. Banyo ve mutfakta yapılacak tüm elektrik tesisat işleri ve aydınlatmalarının çalışır halde eksiksiz olarak işverene teslim edilmesi.

Banyo

Eski küvetin, banyo dolabının, aksesuarların, klozetin sökülmesi. Bacanın kırılması. Eski baca deliğinin kapatılması ve pas pusmaması için İzola astarının (Weber marka) sürülmesi. Duvarlarda yapılı bulunan fayansların kırılması. Tüm elektrik ve su tesisat borulama/kablolama işleri bittikten sonra tamir harcı ile (Kalekim marka) dolgularının yapılması. Su ve elektrik tesisatı imalatlarının testlerinin yapılması. İşveren tarafından anlaşmalı seramik mağazamızdan seçilecek ve beğenilecek olan Çanakkale / Ege / Bien marka seramiklerinin 1.80 / 1.90 metre yüksekliğinde döşenmesi. Duvar fayans üstü tavana kadar olan duvarların yeşil suya dayanıklı alçıpan ile dübelleme / yapıştırma yöntemi ile sabitlenmesi. Tüm alçıpan ek yerlerinin derz bantlarının çekilmesi ve en az iki kat olmak üzere kalekim marka sıva harcı ile pürüzsüz bir şekilde sıvalarının yapılması. Banyo tavanının komple EPS tavan kaplama ile kaplanması. Tavan kaplama modeli işveren tarafından beğenilecektir. Banyo üst duvarları işveren tarafından seçilecek olan renkte silikonlu silinebilen DYO marka boya ile boyanacaktır. Banyo zeminlerine yalıtım / izolasyon sürüldükten sonra seramik kaplanacaktır. Tüm fayans / seramik döşemelerinde köşe merkezlere inoks paslanmaz fayans metal köşebentleri takılacaktır. Uygun renkte derzleri çekilecek ve kaba temizlikleri yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilecektir. Banyo penceresi alimünyum uygun ölçüde menfez ile değiştirilecek. Yapılı bulunan klozetin karşısına yeni tesisatın çekilmesi ve oturmalı klozetin karşıya taşınması. Eski klozet yerine ise 6 mm demperli paslanmaz pervazlı yeni teknesiz duşakabinin yapılması. Havlupanın uygun ölçüde yukarıya alınması. Banyoya 120 cm x 280 cm x 0,68 cm çamaşır makinesini içine alacak şekilde makine dolabının yapılması. 100 cm x 85 cm x 0,43 cm ölçülerinde banyo dolabı imalat ve montajının yapılması. Çamaşır makinesi ve banyo dolabı dış kapak aksamı 18 mm MDF lam yapılacaktır. Tüm renk, model ve tasarım 3D tasarım oalarak işveren isteğine uygun şekilde çizilecek ve onaylanacaktır. Tüm banyo imalatları bittikten sonra batarya, çeşme, musluklar, aksesuarlar takılarak işverene eksiksiz olarak teslim edilecektir. Wc’ye uygun ölçülerde 18 mm kapak aksamlı yeni wc dolabının yapılması lavabosunun takılması.

Mutfak

Yapılı bulunan mutfak dolabı ve tezgah arası fayanslar sökülecek. Balkon ve mutfak arasındaki duvar tezgah taşı ölçüsüne kadar kırılarak tamiratları eksiksiz yapılacak. Yeni mutfak tasarımına göre tüm elektrik ve su tesisat değişiklikleri yapılarak kontrolleri sağlanacak. Mutfak dolabı akrilik kapak olarak imal edilecek. Tasarım, model ve renk işveren tarafından seçilecek ve 3D çizim olarak yüklenici tarafından işverene sunulacaktır. İşveren onayından sonra imalata başlanacaktır. Mutfak taşı granit yapılacak ve eviyesi TEKA marka olacaktır. Mutfak tezgah arası fayansları işveren tarafından seçilecek montajı yüklenici tarafından yapılacaktır. Mutfak dolap altı eksik laminat parke tamamlanacak ve duvara sıfır olarak montajı yapılacaktır. Balkon bölümüne Sürgülü beyaz Fıratpen marka pvc kapının yapılması. Tüm balkon bölümünün ve mutfağın boya badanasının silikonlu DYO marka boya ile boyanması. Mutfak dolabı ve tezgah arası fayansı dışındaki duvarlarının duvar kağıdı yapılması veya belli bir bölümünün fayans kaplanması maliyette değişiklik yapmayacaktır. Fakat seçimi işveren tarafından imalatlar sırasında yapılacak yüklenici tarafından yapılacaktır. Bu seçimden dolayı her hangi bir fiyat değişikliği olmayacaktır. Yapılı bulunan kombi, yeni yeri olan balkon duvarına tüm tesisatıyla birlikte taşınacak ve herşeyi ile birlikte eksiksiz bir şekilde çalışır halde teslim edilecektir.

İŞİN SÜRESİ: 20 İş günü

İŞİN BAŞLANGIŞ TARİHİ: 14.10.2020

İŞİN TESLİM TARİHİ: 04.11.2020

İŞİN BEDELİ:

İŞİN ÖDEMESİ: %30 nakit + %40 ortasında + %30 iş tesliminde nakit.

YÜKLENİCİ                                                                                          İŞVEREN

İmza


Tadilat ve dekorasyon konularında araştırma yapan siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bu sözleşmemizi de sayfamızda yayınladık. Daha fazla detay ve maliyet bilgisi için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal bir inşaat, tadilat ve dekorasyon firması olarak sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek adına biz çok çalışıyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tekliflerimizi ve sözleşmelerimizi inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: mutfak tadilat teklifi, banyo tadilat fiyat teklifi, ev tadilat sözleşmeleri, tadilat fiyat teklifleri,

Lütfen Yorum Yapın