Mutfak Banyo Tadilat Projemize Başlıyoruz

Ankara İncirli’de bulunan dairesinin mutfak ve banyosunun komple tadilatı için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ediyoruz. Neydi, ne oldu dedirtecek bir çalışmamıza daha imzamızı attık. Burada bu projemize ait tüm adım adım yapım aşamalarını inceleyebilirsiniz. Eski ve yeni hali arasındaki farkı gördüğünüzde farkımızı daha iyi anlayacağınızı umuyoruz. Çalışmalarımız devam ettikçe sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz.

Mutfak Banyo Tadilat Projemize Başlıyoruz – 16.10.2020 tarihi itibari ile projemize başlıyoruz. Başından sonuna kadar mutfak banyo tadilatı projemizde neler yaptığımızı, hangi malzemeleri ve markaları kullandığımızı, tasarımlarımızı ve bu projenin maliyetini burada inceleyebilirsiniz. Mutfak Banyo Tadilat Projemize Başlıyoruz sayfamızı oluşturmaya ve adım adım yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Bu projemize ait sözleşmemizi inceleyebilirsiniz Mutfak Banyo Tadilat Sözleşmemiz

Mutfak Banyo Tadilat Projemize Başlıyoruz

Mutfak Güncel Hali

Mutfağı komple yenileyeceğiz. Zeminden tavana kadar herşeyi değiştireceğiz. Mutfak dolaplarını, zemin parkelerini, balkon ve mutfağı birleştireceğiz. Tavanları ve duvarları. Tüm elektrik ve su tesisatlarını. Kısacası baştan aşağı yeni ve modern bir mutfak yaratacağız. Tüm modellerimizi değerli müşterimizle birlikte seçtik ve tasarımlarımızı yaptık. Herşey muhteşem olacak. Aşağıdaki videomuz ve görsel galerimizde mutfağımızın şimdiki (çalışmalarımıza başlamadan önceki) güncel halini inceleyebilirsiniz.

Banyo Güncel Hali

Banyomuzun şimdiki (çalışmalara başlamadan eski hali) aşağıdaki videmuz ve görsel galerimizdeki gibidir. Her geçen gün güncelleyeceğimiz bu sayfamızda modern ve kullanışlı bir banyo nasıl yaratılır onu inceleyebilirsiniz. Tüm banyo fayansları, tavanı, elektrik ve su tesisatları, banyo dolabı, lavabosu, duşakabini ve klozeti. Kısacası banyoyu tamamen yenileyeceğiz.

Sayfamızı inceledikçe büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Mutfak ve banyo tadilat dekorasyonları konularında araştırma yapan siz değerli ziyaretçilerimizin bilgilenmelerini istiyoruz.

Projemizin İlk Günü

Tasarımlarımıza göre işverenimizin beğenmiş ve istemiş olduğu tüm malzemelerimizi ilk gün hızlı bir şekilde temin ettik. Malzemelerimizin tamamını getirdik. Tüm daire içi ambalaj, branda ve gereken temizlik önlemlerimizi kusursuz şekilde aldık. Aynı gün tüm kırım, söküm ve hafriyat işlerimizi yapmaya başladık. Sırasıyla tüm ekip ve ekipmanlarımızı hazırladık. Tüm ekiplerimiz sıraları geldiğinde kendi işlerini hızlı ve profesyonel olarak yapmaya hazırlar.

Projemizin 4. Günü

Mutfak banyo tadilat projemize devam ediyoruz. Tüm malzemelerimizi eksiksiz aldık. Tüm kırımlarımızı yaparak hafriyatımızı attık. Tüm su ve elektrik tesisat alt borulama ve kablolama işlerimizi tamamladık. Sıva tamiratlarımızı bitirdik. Kombiyi balkon duvarına taşıyarak tüm tesisatlarını tamamladık. Mutfak dolabı, banyo dolabı, duşakabin, balkon pvc kapı ve wc dolabı imalatımıza başladık. Herşey hızlı ve yolunda gidiyor. Bittiğinde başarılı ve kaliteli bir sonuç olabilmesi için biz çok çalışıyoruz.

Adım adım yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşmak için sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz. Mutfak ve banyo tadilat projemize ait bu çalışmamız hakkında daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçiniz. Kısa bir süre sonra tekrar görüşmek üzere…

Banyomuza Devam Ediyoruz

Banyoda tüm çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm kırım ve söküm işlerimiz bitti. Tüm alt ve üst tesisat borulama, yer değişiklikleri ve tamirat işlerimizde bitti. Fayans geçiş astarlama işlerimiz de bitti. Artık fayans döşeme çalışmalarımıza başladık.


Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.


İLGİLİ BAŞLIKLAR: banyo mutfak dekorları, mutfak ve banyo yenileme, mutfak ve banyo nasıl yenilenir, mutfağımı ve banyomu yenilemek istiyorum,

Lütfen Yorum Yapın