Müstakil Ev Tadilat İşimize Başlıyoruz

Ankara Gölbaşı’da bulunan müstakil evinin iç ve dış olmak üzere tamamen yenilenmesini ve tadilat yapılmasını isteyen değerli müşterimize, bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Müstakil Ev Tadilat İşimize Başlıyoruz – Çevre duvarlarından başlayarak şöminesine kadar herşeyi yapacağız. Aşağıda şimdiki müstakil eve ait görselleri ve kısa bilgileri inceleyebilirsiniz. Neler yapacağımızı, hangi malzemeleri kullacağımızı ve müstakil ev tadilat işimizin fiyatını bu sayfamızda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Müstakil Ev Tadilat İşimize Başlıyoruz

Adım adım yapacağımız çalışmalar

Tüm dış cepheye daha önceden kabaca xps yapıştırılmış fakat onun dışında hiç bir işlem yapılmamış. Tüm mantolama xps dübellemeleri, file bant çekilmesi, sıva harcı iki kat uygulaması, dekoratif sıvası ve dış cephe akrilik boyasını yapacağız.

Müstakil ev tadilat işimizin iç dekorasyonu ve dış tadilat işleri aşağıdaki gibidir. Yıpranmış ve uzun zamandır bakımsız kalan müstakil evin hemen hemen herşeyini tamamen yenileyeceğiz. Bu çalışmaları yaparken evi tamamen boşaltan müşterimiz, tüm eşyalarını da bizim aracılığımız ile değiştirecek. Modern ve şık bir konut olması konusunda bizden yardım isteyen değerli müşterimize herşeyin en güzelini sunacağımzın garantisini verdik.

Ankara’nın her yerinde müstakil ev inşaatı ve tadilat hizmetlerimize devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş yapıyoruz ve fiyat teklifimizi anında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizimle çalışmak için bir çok sebebiniz olabilir.

Devam Eden İşerimiz

Dekorasyon Fiyatları

ankara gölbaşı müstakil ev,gölbaşında tadilat hizmetleri,ev tadilat işleri ankara gölbaşı,ankarada gölbaşında ev yenilemek dekor şirketi,