Lüks Banyo Dekorasyon Maliyetleri

2022 yılında, ultra lüks banyo dekorasyon ve tasarımı için sunduğumuz fiyat teklifimizdir. 3 adet banyo için sunduğumuz anahtar teslimi toplu fiyat teklifimizi inceleyerek kendi maliyet hesabınızı yapabilirsiniz. Biz profesyoneliz. Banyo tadilat ve dekorasyon konusunda daha fazla bilgi ve fiyat teklifimizi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Lüks Banyo Dekorasyon Maliyetleri – Aşağıda inceleyeceğiniz fiyat teklif metnimizde her detayı oldukça açıklayıcı belirttik. Biz tüm tekliflerimizi, keşif hizmetimizden sonra bu şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle hem değerli müşterilerimizi, hemde site misafirlerimiz için faydalı ve detaylı olmasını hedefliyoruz.

Lüks Banyo Dekorasyon Maliyetleri

TEKLİFİN KONUSU:

Bu teklif, …/ANKARA adresinde bulunan dubleks konutun (taşınmazın); 2,30m x 1,75m = 4,025 m2 (h;2,65) ölçülerinde 3 adet yapılı banyonun anahtar teslimi olarak tamamen tadilat ve dekorasyonunun yapılmasına ilişkin sunulan fiyat teklifidir.

1.Yüklenici taahhüt – Yapılacak işler.
2.Kullanılacak malzemeler ve markalar.
3.Garanti kapsamı.
4.İşe başlama ve iş teslim tarihi.
5.İşverene ait olanlar.
6.Teklif bedeli – Ödemeler.

MADDE 1: YÜKLENİCİ TAAHHÜT – YAPMASI GEREKEN İŞLER:

AÇIKLAMA: Aşağıda sunulan tüm tasarımlar, imalatlar ve uygulamalar 3 banyoyuda kapsamaktadır. Tüm işçilikler ve kullanılacak mazemeler 1. Kalite olarak hesaplanmıştır.

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm  tasarım-uygulama-imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb tüm giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Teklifte beyan edilen tüm tasarım, imalat ve montajları yüklenici işverene tarihinde tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. Yüklenici, tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverenin onayına sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecektir. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır.

a-) Temizlik – Kırım – Hafriyat

Tüm daire iç yürüyüş – kullanım alanlarının ambalajlanması, kartonlanması ve korunması. Çalışma alanları dışında hiçbir bölgenin kirlenmemesi için gereken önlemlerin alınması. Banyolarda yapılı bulunan küvetlerin, duşakabinlerin, dolapların, havlupanların, klozetlerin, asma tavanların, zemin ve duvarlarda yapılı tüm fayasların, tesisat alt ve üst aksesuarları ile tüm bataryaların sökülmesi. Kırım, söküm işleri bittiğinde çıkan moloz ve hafriyatların bekletilmeden site dışına taşınması ve belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması. Çalışmalar başlamadan önce, esnasında ve bittiğinde daire içi ve dışı tüm temizlik önlemlerine azami derecede uyulacaktır. İş tesliminde kaba ve ince temizlikler yüklenici tarafından yapılacaktır.

b-) Su Tesisat (Mekanik) – Elektrik Tesisat

Tüm kırım ve söküm işleri bittiğinde; yeni banyo tasarımlarına göre gerekli tesisat alt – üst ve temiz – pis su borulamaların yer değişikliklerinin veya yeni hat döşemelerinin eksiksiz yapılması. Gömme rezervuarlı asma klozetlerin yerlerine iç ve dış tesist döşeme ve montaj işlerinin eksiksiz yapılması. Gerekli elektrik tesisat yer değişikliklerinin yapılması. Yeni banyo tasarımlarına göre gereken tüm aydınlatma led ve spotların takılması, kaçak testlerinin yapılması ve çalıştırılması. Tüm işlerin bitmesini müteakip; batarya, çeşme, musluk, vana, havlupanlar, asma klozetler, çanak lavabolar, süzgeçler, aydınlatmaların, elektrik düğme ve prizlerin montajlarının yapılması ve çalıştırılması.

Tüm tesisat işlerinin bitmesini müteakip; gerekli sıva tamirlerinin yapılması ve zemin tefsiye şapının meyiline uygun şekilde atılması. Duvardan 20 cm çıkacak şekilde, zeminlere boşlusuz iki kat yalıtım izolasyon (İSONEM) uygulanması. Tüm yalıtımın sorunsuz sağlanması.

c-) Granit Döşeme

Renk, model ve ebatları işveren tarafından onaylanacak olan granitlerin tüm zeminler ve tavana kadar tüm duvarlar olmak üzere kusursuz döşenmesi. Granit modeline uygun olarak tüm köşe merkezlere paslanmaz metal köşe profillerinin takılması. Model ve renge uygun renkte silikonlu derzlerinin çekilmesi ve silinmesi. Banyo pvc pencerelerinin granit renklere uygun olarak pvc boya ile boyanması.

d-) Asma Tavanlar

İşveren tarafından seçilecek olan, 30×30 clip-in metal banyo asma tavanların montajlarının yapılarak, tüm aydınlatmaların yeterli sayıda takılması, çalıştırılması.

e-) Banyo Dolapları

İş verenin seçeceği ve onaylayacağı renk, model ve tasarım olmak üzere; iç gövde mdflam, dış kapak aksamı akrilik olmak üzere yeni tasarım banyo dolaplarının imalat ve montajlarının yapılması. Çanak lavaboların takılması. Led aydınlatmalı kapaklı aynalarının takılması.

f-) Duşkabin – Küvet – Jakuzi

Banyolarda kapı giriş karşı duvardan duvara ölçüler olmak üzere;

1.banyoya teknesiz duşakabin.

2.banyoya duvardan duvara duşkabin + küvet.

3.banyoya duşkabin + jakuzi

Duşakabin özellikleri:

 • 180 cm yükseklik – Duvardan duvara – Sürgülü raylı kapı
 • Renkli alimünyum Profil
 • 6 mm (renkli – renksiz)Temperli Cam
 • Mıknatıslı Kapı Fitilleri
 • Kilitli Üst Ray
 • Profil Kalınlığı (5 x 2.7) 
 • 16 Adet paslanmaz rulman sayesinde kolay çalışma
 • 16 cm boyunda çift delikli tutma kulpu

Jakuzi özellikleri:

 • Brüt 190 cm x 100 cm (h:60 cm) ölçülerde (Net imalatı yapılacak)
 • 14 Jetli
 • 60 cm yükseklik
 • 1.2 hp jakuzi su motoru
 • 8 adet yan su jeti
 • 6 adet sırt su jeti
 • Panomatik açma kapama butonu
 • Tazyik ayar butonu
 • Emiş süzgeci
 • Kumandalı sifon sistemi
 • Güçlendirilmiş akrilik gövde
 • Ayarlı paslanmaz ayak sistemi
 • 4’lü set ankastre jakuzi bataryası
 • 4 adet metal başlıklı yastık
 • 7 renk slayt lamba
 • Duşakabin ön cam kapatma.

Küvet özellikleri:

 • Yükseklik: 55 cm
 • Yerli üretim 1.kalite akrilik.
 • Küvet troblemi.
 • Ayarlanabilir ayak sistem
 • Destekleyici metal ayaklı

MADDE 2- KULLANILACAK MALZEMELER ve MARKALAR:

Pis –temiz su tesisat pvc boruları: FIRATPEN marka.

Yalıtım İzolasyon: WEBER marka.

Süzgeçler: Paslanmaz ınoks süzgeçler.

Bataryalar: ARTEMA – VİTRA – NEWARC markalar veya müdavilleri.

Elektrik kabloları: HES marka.

Düğme ve prizler: VİKO marka.

Spot ve Ledler: Philips marka.

Asma (gömme rezervuarlı) klozetler: VİTRA marka.

Granit: ÇANAKKALE veya VİTRA marka.

Granit yapıştırıcısı ve Derz dolgu: VİTRA marka.

Çanak lavabolar: VİTRA marka.

Havlupanlar: Demirdöküm marka.

MADDE 3- GARANTİ KAPSAMI:

Yüklenici yaptığı imalatlara iş bitiminden itibaren 10 yıl garanti vermektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin garantisi malzemenin üreticisi firmalar tarafından teknik föyünde bulunan süreyle verilecektir.

MADDE 4- İŞE BAŞLAMA VE İŞİ BİTİRME ZAMANI:

Yüklenici sözleşmenin imzalanmasından en geç 2 gün içinde taahhüt ettiği işlere başlamak için yukarıda adresi yazılı taşınmazda elemanları ve gerekli ekipmanları ile hazır bulunacaktır. Yüklenici işe başladıktan sonra 15 işgünü içinde taahhüt ettiği işleri bitirecektir.

MADDE 4- İŞVERENE AİT OLANLAR:

1-Duş bataryaları, duş tepe batarya ve konsolları, lavabo bataryaları.

Açıklama: Her markanın çok değişken model ve modellere göre çok farklı bataryaları bulunmaktadır. Örneğin; 600 TL’ye de aynı markanın bataryası var 6.000 TL’ede var. Bütçenize göre yanlızca bu seçimi ve temini size bırakıyoruz.

MADDE 6- TEKLİF BEDELİ ve ÖDEMELER:

TEKLİF BEDELİ: 198.500.-TL + KDV
ÖDEME ŞEKLİ:

 • Sözleşme imzalandığında %50.
 • Kırım, tesisatlar tamamlanıp granitler döşendiğinde %25.
 • İş eksiksiz teslim edildiğinde.

Teklif Tarihi: 01.05.2022 (Her gün artan ve değişen malzeme maliyetleri nedeniyle teklif geçerlilik süremiz 2 gündür).

SAYGILAR SUNUYORUZ.

Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti

7/24: 0850 495 0 552 – 0532 654 35 80


Lüks banyo dekorasyon maliyetleri hakkında sizde bu fiyat teklifimizi inceleyerek kendi hesaplamanızı yapabilirsiniz. Değerli müşterimiz fiyat teklifimizi makul görür ve kabul ederse, yine bu sayfamızda yapım aşamalarımızı, eski yeni hallerini ve tüm detayları bulabileceksiniz. Biz sayfamızı her zaman güncelleyeceğiz.

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon konuları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Ev Tadilat Fiyatları

Güncel anahtar teslim komple ev tadilat fiyatlarımızı incelemek için sayfamızı ziyaret ediniz.

Banyo Tadilat Fiyatları

Muhteşem banyo dekorasyon modelleri ve fiyatları için sayfamızı ziyaret ediniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: modern banyo dekor fiyatı, lüks banyo tasarım fiyat, banyo tadilat teklifi al, güzel banyo dizayn maliyet, banyomu ne kadara tadilat yaptırırım,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.