Keçiören’de Yeni Tadilat Teklifimiz

Web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ederiz. Kendilerine en ekonomik ve kaliteli bir sonuç için fiyat teklifi hazırladık. Bu tadilat teklifimizi de burada yayınlayarak bilgilenmek için araştırma yapan ziyaretçilerimize faydalı olmaya çalışıyoruz.

Keçiören’de Yeni Tadilat Teklifimiz – Her detayı dikkatli bir şekilde hesaplayıp, olabilecek en minimum maliyet üzerinden değerli müşterimize fiyat teklifimizi sunduk. Tüm malzemeler birinci sınıf markalardan oluşmaktadır. İşçilik ve tecrübemiz zaten tartışmasız bir profesyonellik içermektedir. Keçiören’de Yeni Bir Proje Teklifimize dahil olan çalışmaları, imalatları ve tasarımları kıyaslayarak, kendi tadilat ve dekorasyon işleriniz için gereken maliyet hesaplamasını sizlerde yapabilirsiniz.

Keçiören’de Yeni Tadilat Teklifimiz

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları/montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tadilat işleri sonrası gereken bataryalar ve özel aksesuarlar (banyo bataryası, mutfak bataryası, duş bataryası, havluluk, peçetelik vb) işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır.

Kırım – Hafriyat

Yapılı bulunan mutfak dolabının tamamen sökülmesi. Mutfak tesisat alt ve üst malzemelerinin sökülmesi. Banyoda bulunan tüm tesisat alt ve üst malzemelerinin sökülmesi. Wc hela taşının sökülmesi. Kırım ve hafriyat işlerinden sonra tüm moloz ve sökülen malzemelerin daireden uzaklaştırılarak belediyenin belirlediği çöplük alanına nakliyesinin ve hamaliyesinin yapılması.

Su – Elektrik Tesisat

Banyo ve mutfakta yapılı bulunan tüm eski borulama malzemeleri yenileri ile değiştirilecektir. Yeni banyo ve mutfak tasarımına göre tüm su tesisat alt borulama işlerinin eksiksiz tamamlanması ve testlerinin yapılması. Kullanılacak borulama markası FIRATPEN olacaktır. Banyo ve wc pis su gider borulamaları yenileri ile değiştirilecektir. Tüm su ve elektrik tesisat alt yapı imalatları bittikten sonra montajlar (batarya, çeşme, musluk vb) eksiksiz bir şekilde yapılacak ve herşey çalışır halde işverene teslim edilecektir.

Banyo

Banyoda yapılı bulunan tüm malzemeler sökülecek. Pis ve temiz su borulamaları değiştirilecek. Duşakabin içine 10×30 paslanmaz inoks yeni süzgeç, duşakabin dışına 15 x 15 paslanmaz inoks yeni süzgeçler takılacak. Tüm zemin ve duvar fayansları değiştirilecek. İşveren tarafından seçilecek olan yeni fayansların markaları Çanakkele / Ege / Bien marka olacak. Tüm fayans köşe merkezlerine paslanmaz köşe profilleri takılacak. 140 cm x 200 cm ölçüsünde 6 mm demperli cam, paslanmaz alimünyum pervazlı yeni duşakabin yapılacak. Banyo tavanına EPS tavan kaplama yapılacak.

Wc

Tuvalet hela taşı kırılarak yerine gömme rezervuarlı yeni klozet yapılacak. Tüm tesisat alt borulamaları yenisi ile değiştirilecek. Tüm duvar ve zemin fayansları yenisi ile değiştirilecek. İşveren tarafından seçilecek olan yeni fayansların markaları Çanakkele / Ege / Bien marka olacak. Tüm fayans köşe merkezlerine paslanmaz köşe profilleri takılacak. Wc tavanına EPS tavan kaplama yapılacak. Wc kapısının yeni amerikan panel kapı ile değiştirilmesi. Kapı eşik mermerinin takılması.

Mutfak

Yapılı bulunan mutfak dolabının sökülmesi. İşveren tarafından renk, model ve tasarımı seçilecek olan AKRİLİK kapak yeni mutfak dolabının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli sistem olarak imal edilecektir. Mutfak tezgah taşı olarak granit yapılacaktır. Eviye markası ise TEKA olacaktır.

Asma Tavan

Salon tüm tavan köşelerine 30 cm eninde led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan yapılacak. Tüm elektrik tesisat alt kablolama işleri tamamlanacak ve çalışır halde işverene teslim edilecek. Asma tavan üzerine tüm alçı köşebentlerinin takılması ve alçı sıvasının yapılması.

Boya Badana

Tüm daire tavan ve duvarlarında bulunan hasarlı, çatlak veya kırık olan bölgelerin tamiratlarının yapılması. Tavanların özel tavan boyası ile boyanması. Duvarların ise silikonlu silinebilen boya ile işverenin istediği renklerde boyanması. Boya markası olarak FİLLİ BOYA veya DYO olacaktır.

Laminat Parke

Tüm odalar ve salonun ÇAMSAN marka 8 mm derzsiz laminat parke yapılması. Süpürgelik ve şiltesinin eksiksiz olarak takılması ve eksiksiz teslim edilmesi.

İŞİN SÜRESİ: 20 İş günü

İŞİN BAŞLANGIŞ TARİHİ:

İŞİN TESLİM TARİHİ:

İŞİN BEDELİ: 37.500 TL

İŞİN ÖDEMESİ: %50 nakit + %20 ortasında + %30 iş tesliminde nakit.

YÜKLENİCİ                                                                                          İŞVEREN

İmza


Evini yenilemek isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bu sayfamızı yayınladık. Fiyat araştırması yaparken, kendi düşüncelerinizde olan imalatlar ile buradaki imalatları kıyarlayarak fiyat çalışması yapabilirsiniz. Dekordelisi olarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: keçiören komple tadilat fiyat teklifimiz, keçiörende ev tadilatı, ankara keçiören ev dekorasyon firması,

Lütfen Yorum Yapın