İki Katlı Dubleks Ev İçin Tadilat Fiyat Teklifi

Ankara Polatlıda bulunan 75 m2 alt ve 75 m2 üst olmak üzere toplamda 150 m2 iki katlı dubleks villanın tadilat fiyat teklifidir. Anahtar teslimi olarak hesaplanmıştır. İki Katlı Dubleks Ev İçin Tadilat Fiyat Teklifimizi inceleyerek sizde kendi tadilat maliyet hesaplamanızı yapabilirsiniz.

İki Katlı Dubleks Ev İçin Tadilat Fiyat Teklifi – Aşağıda inceleyeceğiniz teklif metnimizde tüm imalatlar ve işçilikler malzeme + işçilik olarak hesaplanmıştır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Sizde bizden fiyat teklfi almak için teklif formumuzu doldurarak hızlı ve kolay şekilde tadilat ve dekorasyon fiyat teklifi alabilirsiniz.

İki Katlı Dubleks Ev İçin Tadilat Fiyat Teklifimiz

TEKLİFİN KONUSU:

Bu teklif, …POLATLI / ANKARA adresinde bulunan dubleks bağımsız konutun (taşınmazın); anahtar teslim olarak iç-dış komple tadilat ve dekorasyonunun yapılmasına ilişkin sunulan fiyat teklifidir.

1.Yüklenici taahhüt – Yapılacak işler.
2.Kullanılacak malzemeler ve markalar.
3.Garanti kapsamı.
4.İşe başlama ve iş teslim tarihi.
5.İşverene ait olanlar.
6.Teklif bedeli – Ödemeler.

MADDE 1: YÜKLENİCİ TAAHHÜT – YAPMASI GEREKEN İŞLER:

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm  tasarım-uygulama-imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb tüm giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Teklifte beyan edilen tüm tasarım, imalat ve montajları yüklenici işverene tarihinde tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. Yüklenici, tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverenin onayına sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecektir. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır.

İç Mekânlar

Su tesisatı (Mekanik)

Yapılı bulunan tüm petek ve su alt tesisat borulamalarının kaçak testlerinin yapılması. Kusurlu olan bölümleri varsa kusurlarının giderilmesi. Kollektörlerin bağlanması. Konut içi ve dışı olmak üzere tüm batarya, musluk, çeşme, vana, lavabo, süzgeçlerinin takılması. Banyoda yapılı bulunan tüm pis ve temiz su hatlarının yenı hamam/banyo tasarımına göre gerekli yer değişikliklerinin yapılması. Gömme rezervuarlı yeni klozetin banyoda belirlenen yere sabitlenmesi ve çalıştırılması. Tüm çalışmalara başlamadan önce radyatörlerin sökülmesi, temizlenmesi ve iş tesliminden önce tekrar takılarak çalışır hale getirilmesi.

Elektrik Tesisat

Yapılı bulunan tüm alt kablolarının kontrol edilerek varsa kusurlu olan bölümlerinin kusurlarının giderilmesi. Yeterli sayıda yeni sigortaların panoya takılması ve kaçak akım rölesinin çalışır halde yapılması. Tüm düğme, priz, anahtar ve buatların takılması. İşveren isteklerine uygun olarak istenilen yerlere yeni priz tesisatlarının çekilmesi. Tüm asma tavan uygulamarının spot ve ledlerinin takılması ve çalıştırılması. Ortalı olmayan aydınlatma lambalarının ortalanması. Merdiven başı üst duvar merkezlerine aplik tesisatlarının çekilmesi.

Giriş – Antre

Çelik kapının çelik hatalı ve kusurlu bölgelerinin çelik macunla tamiratlarının yapılması. Zımparasının yapılması ve istenilen renkte boyanması/verniklenmesi. Çelik kapı eşik mermerinin yenilenmesi. Kol, kilit ve menteşelerinin değiştirilmesi. Çelik kapı giriş sağ koridor bölümüne boydan tavana kadar vestiyer dolabın yapılması.

Wc – Wc holü

Hol ve wc zeminlerine ve tüm duvarlarına tavana kadar istenilen renk modelde fayans kaplanması. Fayans renklerine uygun olarak derzlerinin verilmesi. Tüm köşe merkezlere metal fayans köşebentlerinin takılması. Clip-in metak tavanların yapılması ve aydınlatma spotlarının takılması. Holde tesisatı çekilmiş bölüme wc dolabının yapılması ve lavabosunun takılması. Menfezin yenilenmesi.

Banyo

Yeni banyo tasarımına göre tüm elektrik ve soğuk-sıcak su tesisat yer değişikliklerinin yapılması. Gider ve süzgeçlerin uygun yerlere taşınması. Klozetin istenilen yere çekilmesi ve gömme rezervuar olarak takılması. Tüm zemin ve duvarların tavan boyu 2’lik istenilen renklerde mermer kaplanması. Banyo dolabının akrilik kapak, mdf iç aksam olarak yapılması ve led aydınlatmalı aynasının takılması. Clip-in metal banyo asma tavanının yapılması ve aydınlatmalarının takılması. Mermer hamamlığın yerine montajının yapılması.

Mutfak

Tüm renk, model ve tasarımın işveren tarafından seçilerek ve onaylanmak suretiyle; Mutfak giriş sol duvardan başlayarak pencere duvarına kadar boydan olmak üzere; akrilik kapak aksam, mdflam iç gövde, led aydınlatmalı mutfak dolabının imalat ve montajının yapılması. Tüm kapak ve çekmeceler pistonlu yavaş kapanır sistem yapılacaktır. Çimstone tezgah taşı yapılması ve paslanmaz eviyenin takılması. Mutfak dolabı ile aynı malzemelerden olmak üzere, karşı duvara ada dolabın ve tezgah taşın yapılması.

Gardrop – Merdiven

Üst katta yatak odası belirlenen duvar bölümüne olmak üzere; duvardan duvara tavan boyu giyinme odası oluşturulacak tasarımda iç aksam ve kapak aksam mdflam dolabın yapılması. Kapak aksamı sürgülü raylı (aynalı-aynasız) model olacak, iç bölmeler ise kapaksız raf sistemli gardrop olarak imalat montajı yapılacaktır.

Merdiven basamakları rıhlar beyaz renk mdflam, üst basamaklar ise 4 cm kayın masif ahşap basamak olarak imalat ve montajı yapılacaktır. Aynı malzemeden üst kat merdiven bitiş sahanlık alanınında döşenmesi. Korkuluk trabzanları aynı renk ahşap yapılacaktır. Merdiven boyu sensörlü spot aydınlatmalar döşenecektir. Üst kat çatı çıkışına üst açılır ahşap kapağın yapılması.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm iç kapıların sökülmesini müteakip; lake boya yeni mobilya kapıların imalat ve montajlarının yapılması. Tüm renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Tüm kol, kilit ve menteşeler takılarak çalışır halde teslim edilecektir.

Asma Tavan – Kartonpiyer

Giriş alt kat antre, salon, merdiven başı sahanlık üstü ve yatak odası tavanlarına tasarım ve modeli işveren tarafından seçilecek ve onaylanacak olan lüks led spot aydınlatmalı alçıpan asma tavanlar yapılacaktır. Tüm derz bantları, alçı köşe profilleri, gerekli süslemeleri yapılarak alçıları pürüzsüz çekilecektir. Yatak odası yatak başı ve tv duvarına yine alçıpan ile dekoratif niş uygulamaları yapılacaktır.

Daire içinde asma tavan yapılmayan tüm tavanlara stropiyer kartonpiyerler yapılacak ve avize göbekeri yapılacaktır. Tüm kornişler takılacaktır.

Alçı Sıva – Boya Badana

Tüm iç tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılarak pürüzsüz hale getirilmesi. Zımpara ve boya astarının vurularak tüm tavan ve duvarların su bazlı silikonlu silinebilen DYO Dinamic marka boya ile istenilen renklerde boyanması.

Alt kat salon, mutfak ve koridor ile yatak odası belirlenen duvarlara duvar kağıdı kaplanması.

Islak Zeminler – Parke Döşeme

Giriş koridor, antre ve mutfak zeminlerinin 60×120 ebatlarında granit kaplanması. Süpürgeliklerin yapılması.

Islak zeminler hariç tüm odalar ve salonun Çamsan marka 8 mm derzsiz laminat parke ypılması. 2’lik şiltesinin serilmesi ve 10’luk beyaz süpürgeliklerin yapılması. Tüm kapı eşik profillerinin sabitlenmesi.

Denizlik mermerleri

Tüm pencerelere içten 2’lik sakallı mermerlerin imalat ve montajlarının yapılması.

Dış Mekânlar

Dış Giriş

Örnek olarak yapılı olan diğer dubleks konut ölçülerinde ve imalatına birebir uygun sekilde; Çelik kapı üstü sundurma kiremitlerinin ve kargasının sökülmesi. Belirlenen ölçülerde döşeme kalıp çakılarak 12’lik hasır döşenmesi. C-25 döşeme betonunun dökülmesi. Çatı üstü kereste kargas üzeri şingle kaplanması ve çatının tamamlanması. Veranda dışının tuğla duvar ile çevrilmesi ve dıştan kara sıvasını yapılması. Her iki cepheye çift camlı pvc doğramanın yapılması. Ana giriş kapısı olarak Pvc kapının yapılması. Veranda zemininin tefsiye şapının atılarak fayans döşenmesi. Pvc giriş kapı arka duvarına boydan mdflam iç ve dış aksam pencere altı yüksekliğinde ayakkabılık yapılması. Veranda tavanının alçı sıvasının yapılarak komple tavanların boyanması. Elektrik panosunun bakımının yapılması. Sigortaların tamamlanması. Veranda iç tavan aydınlatmasının ortalanması.

Ön Veranda

Örnek olarak yapılı olan diğer dubleks konut ölçülerinde ve imalatına birebir uygun sekilde; Alt balkon kalkan duvarlarının ve korkuluklarının yıkılması. Üst balkon zemi döşeme betonun belirlenen ölçülerde döşeme kalıp çakılarak 12’lik hasır döşenmesi. C-25 döşeme betonunun dökülmesi ve üst çatı olarak uzatılması. Çatı üstü kereste kargas üzeri şingle kaplanması ve çatının tamamlanması. Veranda dışının tuğla duvar ile çevrilmesi ve dıştan kara sıvasını yapılması. Her üç cepheye çift camlı pvc doğramanın yapılması. Veranda zemininin tefsiye şapının atılarak fayans döşenmesi. Veranda tavanının alçı sıvasının yapılarak komple tavanların boyanması. Veranda iç tavan aydınlatmasının ortalanması.

Kaldırım Betonu (Tretuar)

Tüm bina çevresi olma üzere; Yapılı ve hasarlı olan tretuar kaldırım betonunun yükseltilmesi ve tüm duvar birleşim yererine epoksi uygulanarak yalıtımının sağlanması. Kalıbının çakılarak 60 cm en 15 cm yükseklik olmak üzere kaldırım betonlarının tamamlanması.

Dış Giriş – Basamaklar – Yürüyüş Yolu

Basamak inişlerinden bina girişine kadar belirlenen ölçülerde ve genişletilmiş hasır çelik döşeyerek C-25 betonun dökülmesi. Dış en üst basamaktan başlayarak, tüm yürüyüş yolu ve kaldırım betonunun tamamının istenilen renkte andezir taş kaplanması. Giriş perforje demir kapının boyanması. Ön cephe bahçe duvarları üzerinde yapılı bulunan çit tellerinin tamamlanması. Yni çitin döşenmesi. Arka cephede an sınırına papuç betonunun dökülerek çevre tel çitin döşenmesi.

Dış Cephe Mantolama

Tüm dış cephenin iskelesinin kurulması. Filli Capatech Dalmaçyalı marka taşyünü mantolamanın yapılması ve istenilen renklerde komple boyanması. Saçak tamirlerinin yapılması ve boyanması. Kullanılacak taşyünü mantolama malzeme özellikleri ve cinsleri aşağıdadır;

5 Cm Filli Boya Capatect Dalmacyali Taşyünü yalıtım Levhası
Filli Boya Capatect Elyaflı yapıştırıcı harcı
Filli Boya Capatect çelik çivili dübeller 11.5 cm
Filli Boya Capatect Donatı Filesi 160 gr. m2 4*4 ağ genişli
Filli Boya Capatect  PVC. Filleli Köşebent 
Filli Boya Capatect Elyaflı Yalıtım sıva harcı
Filli Boya Capatect tane dokulu dekoratif kaplama  astar 1 kat
Filli Boya Capatect Kaplama tane dokulu dekoratif  kaplama

Çatı – Yağmur Olukları

Çatı içi izolasyonunun 5’lik kırpk taşyünü ile boşluksuz yapılması. Kusurlu veya kırık olan tüm kiremitlerinin tamiratlarının yapılması. Yeni verandalar yatay ve dikey yağmur oluklarının yapılması. Ön cephe eksik dikey yağmur oluklarının tamamlanması.

MADDE 2- KULLANILACAK MALZEMELER ve MARKALAR:

Mutfak dolabı: Gövde mdflam, kapak aksamı çizilmez akrilik. Yavaş kapanır sistem.Özel aksesuarlar (Aventus çift açılır, bloom çekmece raylar, şişelik, yağdanlık, kiler sepeti) işverene ait olacaktır.

Tezgâh taşı: Çimstone + paslanmaz çelik eviye.

Mutfak adası: Mutfak dolabı ve tazgah taşı ile aynı malzemeler.

Vestiyer: İç-Dış aksam MDF lam kapak. Aynalı sürgülü kapaklar.

Gardrop – Giyinme odası: Ön kapama aynalı sürgülü mdflam, iç raf aksamları mdflam.

Banyo – wc dolabı: Mdflam iç ve dış kapak aksam. Serel – Turkuaz marka çanak lavabo.

Alçı sıva: ABS alçı.

Boya: İç cephe DYO dinamic, dış cephe Filli boya.

Merdiven basamak – Tranzan: 4 cm kayın masif basamak. Beyaz rıh. Basamak renginde ahşap korkuluk ve tranzan.

Laminat Parke: Çamsan 8 mm derzsiz + 2’lik şilte + 10’luk beyaz renk süpürgelikler.

Yalıtım İzolasyon: WEBER marka.

Süzgeçler: Paslanmaz ınoks süzgeçler.

Bataryalar: ARTEMA – ECA markalar veya müdavilleri.

Elektrik kabloları: HES – ÖZNUR marka.

Düğme ve prizler: VİKO marka.

Spot ve Ledler: CATA marka.

Asma (gömme rezervuarlı) klozet: VİTRA marka.

Fayans & Seramik: ÇANAKKALE veya BİEN marka.

Fayans yapıştırıcısı ve Derz dolgu: VİTRA marka.

Çanak lavabolar: VİTRA marka.

Havlupanlar: Demirdöküm marka.

Dış cepke PVC doğramalar: Fıratpen S75 serisi. Çift camlı.

MADDE 3- GARANTİ KAPSAMI:

Yüklenici yaptığı imalatlara iş bitiminden itibaren 10 yıl garanti vermektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin garantisi malzemenin üreticisi firmalar tarafından teknik föyünde bulunan süreyle verilecektir.

MADDE 4- İŞE BAŞLAMA VE İŞİ BİTİRME ZAMANI:

Yüklenici sözleşmenin imzalanmasından en geç 2 gün içinde taahhüt ettiği işlere başlamak için yukarıda adresi yazılı taşınmazda elemanları ve gerekli ekipmanları ile hazır bulunacaktır. Yüklenici işe başladıktan sonra 15 işgünü içinde taahhüt ettiği işleri bitirecektir.

MADDE 5- İŞVERENE AİT OLANLAR:

1-Duş bataryaları, duş tepe batarya ve konsolları, lavabo bataryaları.

Açıklama: Her markanın çok değişken model ve modellere göre çok farklı bataryaları bulunmaktadır. Örneğin; 600 TL’ye de aynı markanın bataryası var 6.000 TL’ede var. Bütçenize göre yanlızca bu seçimi ve temini size bırakıyoruz.

MADDE 6- TEKLİF BEDELİ ve ÖDEMELER:

TEKLİF BEDELİ: 397.500.-TL + KDV
ÖDEME ŞEKLİ:

  • Sözleşme imzalandığında %50.
  • Kırım, elektrik-su tesisatları, fayanslar, asma tavanlar, alçı sıvalar, dış cephe kalıp betonlar, granitler döşendiğinde %30.
  • İş eksiksiz teslim edildiğinde.

Teklif Tarihi: 02.05.2022 (Her gün artan ve değişen malzeme maliyetleri nedeniyle teklif geçerlilik süremiz 2 gündür).

SAYGILAR SUNUYORUZ.

Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti

7/24: 0850 495 0 552 – 0532 654 35 80 – 0534 874 69 46


İki Katlı Dubleks Ev İçin Tadilat Fiyat Teklifimizi okudunuz. Tüm detaylara değindik. İstiyoruz ki bizden fiyat teklifi isteyen değerli müşterilerimiz tamamen aydınlansın. Jangi malzemelerin kullanılacağını, nasıl yapılacaklarını, ayrı ayrı maliyetlerini bilsinler. Kafalarında herhangi bir soru işareti kalmasın. Sizde bizden tadilat ve dekorasyon işleriniz için fiyat teklifi alabilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da inceleyerek farklı ve faydalı tadilat dekorasyon konularına ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon Fiyatları >

ARAMA BAŞLIKLARI: dubleks tadilat fiyatları, iki katlı evin tadilat masrafı, dubleks villamı tadilat yaptırmak, tadilat dekorasyon fiyat teklifi almak istiyorum, villamı tadilata sokmak istiyorum,

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.