Epoksi fiyatlarını bu sayfamızda detaylı bir şekilde inceleye bilirsiniz. Sizlerin daha doğru ve daha güncel fiyatlara ulaşmanız adına sayfamızı sıklıkla güncelleyerek sizleri daha doğru bilgilendirmek istiyoruz.

Epoksi Nedir?

Epoksi bir çok sektörde kullanılan sıvı halden katı hale geçen termoset plastikten oluşan muciezevi bir maddedir. Epoksi yalıtım, kaplama, laminasyon, yapıştırıcı ,pürüzsüzlük özellikleriyle gemicilik, inşaat, çatlak tamiri, çeliklerde boya olarak ve spor salonlarında, fabrikalarda, otoparkla da zemin kaplamada kullanılır

Arc 150-N- Ultra Şeffaf Döküm Tipi Parlak Epoksi Reçine Şeffaf Set > 5 kg , 692,76 TL 

Brtr Kimya Ultra Şeffaf Epoksi >800 Gr Hobi Seti (500 Gr Reçine + 300 Gr Hardener) > 199,90 TL

Brtr Kimya Ultra Şeffaf Epoksi Reçine> 320 Gr Hobi Seti – (200 Gr Reçine + 120 Gr Hardener ) > 94,90 TL  

Epoksi Nasıl Kullanılır?

Eğer epoksi yapmak istiyorsak bu ortamdaki nem oranı % 80 den kesinlikle fazla olmamalıdır. Nem değeri epoksinin sağlıklı kuruması için çok önemlidir. Epoksi yapılacak zemin kesinlikle tertemiz ve pürüzsüz olmalıdır.

Oradaki her hangi bir toz çakıl vs bir parça epoksinin yere yapışmasını engelleyecektir. Kaplanacak yerde kırılma çatlama veya yamukluk varsa epoksi dolgu harcıyla kapatılıp önce zemin pürüzsüz hale getirilmelidir.

Dümdüz ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için önce astar atılır astardan sonra daha akışkan düz bir zemin oluşmasını sağlayacak endüstriyel akıllı şap atılır sonra taş yağı katmanıyla zemin iyice düzeltilir bundan sonra dolgu vernik ve son kat vernikle epoksi zemin kaplama işlemi bitirilmiş olur.

Epoksi dayanıklı zor çizilen sıcağa ve darbeye dayanıklı bir malzemedir. Bir çok alanda bu amaçla kullanıldığı gibi günümüzde masa sehpa ve ev dekorasyonu için zemin kaplamada da kullanılan dekoratif parlak cam gibi görünen bir malzemedir.

Bu sayfamızda sizlere epoksi kullanımı ve fiyatları hakkında kısaca bilgi verdim. Diğer inşaat malzemeleri hakkında bilgi ve fiyat listesine ulaşmak isterseniz aşağıdaki tümünü incele adresinizde ziyaret edebilirsiniz.

İnşaat malzeme fiyatları ve diğer konularda fiyat listesi araştırmalarınızda aşağıda bulunan adresimizi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

iLGİLİ BAŞLIKLAR: epoksi kaplama fiyat ve modelleri, epoksi nedir, epoksi nasıl yapılır,