Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır

Diş kliniği dekorasyonu hakkında herşey burada! Bir diş kliniği tasarımında kullanılan malzemeler nelerdir? Diş kliniği dizaynı nasıl olmalıdır? Burada bir diş kliniği tasarım, imalat ve uygulama çalışmamıza ait sözleşme metnimizi okuyabilirsiniz. Tüm detayları ile yapım aşamalarımızı inceleyin.

Diş kliniği dekorasyonu böyle yapılır – Projemize yeni başlıyoruz. Tüm yapım aşamalarımızı, yaklaşık metrajları ve maliyetleri, nasıl yapıldıkları ve hangi malzemelerin kullanıldığı hakkında fikirler edinin. Yanılmanızı ve yanıltılmanızı istemiyoruz. Böylece kendi maliyet hesaplamanızı yapabileceksiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Eski Hali (Güncel) – 30.01.2022

Sayfamızın devamında, Diş Klinik Dekorasyonu yapım aşamalarımızı tüm detayları ile inceleyebilirsiniz. Adım adım tüm imalatları, tasarımları ve uygulamaları takip ederek işte Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır diyeceksiniz. Önce sözleşme metnimizi okuyarak başlayalım. Sonrasında sözleşme metnimizdeki tüm maddeleri harfiyen nasıl yerine getirdiğimizi görselleri ile birlikte inceleyelim.

Çalışmalarımıza Başladık

https://youtu.be/ZLHcwXEyHXs

Profesyonelleri tercih edin, kazanın.

Yapım aşamalarımızı görmek için tıklayınız >>

Diş Kliniği Tadilat & Dekorasyon Sözleşmesi

SÖZLEŞMENİN KONUSU:

Bu sözleşme, MAMAK / ANKARA adresinde bulunan işyerinin (taşınmazın) anahtar teslimi tadilat, onarım ve dekorasyon işleri hususunda; işyeri adına hareket eden bir taraftan sayın ……… (bundan böyle İŞVEREN olarak anılacaktır) ile diğer taraftan Dekordelisi Mimarlık İnş. Tas. Tic. Ltd. Şti. …. VD – Vergi No: (bundan böyle YÜKLENİCİ olarak anılacaktır) arasında, sözleşme konusunu teşkil eden iş ile ilgili haklar, yükümlülükler ve diğer her türlü münasebetleri düzenlemek için aşağıdaki şartlar dâhilinde tanzim, kabul ve imza edilmiştir.

Yüklenici taahhüt – Yapılacak işler.

1- Ödeme şekli ve tarihi.

2- İşin kontrolü.

3- Yetkili kişilerin tespiti.

4- Çıkacak ekstra işler.

5- Garanti kapsamı.

6- Yüklenicinin sorumluluğu ve kazalar.

7- Çalışacak işler ve işçi hakları.

8- İşe başlama ve teslim tarihi.

9- İşverenin sorumlulukları.

10- İşin kabulü.

11- Kanuni adresler ve tebligat.

12- Anlaşmazlıkların çözümü ve cezai şartlar.

13- Son madde ve sözleşme tarihi.

MADDE 1: YÜKLENİCİ TAAHHÜT – YAPMASI GEREKEN İŞLER:

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır.

1- Kırım – Söküm – Hafriyat İşleri

Zeminlerde yapılı bulunan yükseltilerin tamamen kırılması ve tüm zeminlerin eşitlenmesi. Cam önlerinde yapılı bulunan alçıpan bölme duvarların tamamının sökülmesi. Yapılı bulunan düşük asma tavan bölümünün sökülmesi ve diğer yapılı alçıpan asma tavanlar ile eşit yükseklikte yeni alçıpan tavanın yapılması. Sıcak / soğuk – Pis / temiz su tesisat borulama işleri için gereken tüm zemin kırımlarının yapılması. Zeminlerde kırılan tüm kanalların ve yükseltilerin tefsiye şaplarının kum çimento esaslı malzeme ile yapılması/kapatılması. İş genel teslimi öncesinde tüm hafriyatların belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması ve işyerinin kaba temizliklerinin yapılarak işverene teslim edilmesi.

2- Su Tesisat İşleri (Mekanik)

Projesinde belirlenmiş tüm ünitler, mutfak, laboratuar, lavabolar, wc lere sıca-soğuk su, pis su giderlerinin, süzgeçlerinin uygun malzemelerle tesisat alt ve üst döşeme/borulama imalatlarının yapılması. Tesisat döşeme imalatları için gerekli tüm zemin kırımlarının projesine uygun şekilde yapılması. Tüm ana hat bağlantılarının yapılarak çalışır hale getirilmesi. Tüm temiz su borulamalarının işveren tarafından temin edilecek kombi/kazan’a bağlanması ve çalışır hale getirilmesi. Bay/Bayan ve engelli wc lerine prosedürlerine uygun olarak 3 adet klozetlerinin bağlanması, süzgeçlerinin, lavaboların, musluk-batarya-çeşmelerinin, vanalaların takılması. Projesine uygun olarak kombi bağlantısı ve kombi doğalgaz tesisatının döşenmesi. (Projenin çizilmesi ve başkentgaza onaylatılması işverene aittir.) Tüm testlerin yapılması ve sorunsuz şekilde işverene teslim edilmesi. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır. Pvc tesisat borularında kullanılacak marka Fıratboru olacaktır.

3- Wc – Engelli Wc

Bay, bayan ve engelli wc leri olmak üzere; Projeleri ile bire bir uygun wc duvarlarının bims tuğla ile örülmesi. Ön ve arka yüzeylerinin kum çimento esaslı kara sıva ile sıvanması. Pis su gider pimaşlarının döşenmesi ve ana bina hatlarına bağlantılarının yapılması. Süzgeçlerinin sabitlenmesi. Zeminlere İSONEM yalıtım izolasyon malzemesinin uygulanması. Tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere EGE / BİEN marka seramik kaplanması. Klozetlerin (Turkuaz veya Serel marka) takılması. Tüm temiz/pis, sıcak/soğuk su alt ve üst borulama döşeme işlerinin eksiksiz yapılması. wc dolap, lavaboların yapılması. Engelli klozetin takılması ve paslanmaz tutamağının sabitlenmesi. Wc’lere süzgeçlerin yapılması. Wc ler tavanlarına 30×30 metal lip-in asma tavan yapılması. Köşe merkezlere metal fayans köşebentlerinin takılması ve derzlerinin verilmesi. Wc’ler kapılarının lake boya panel kapı olarak uygun renkte imalat ve montajlarının yapılması ve eşik mermerlerinin sabitlenmesi.

4- Elektrik Tesisat

Projesinde belirlenmiş olan tüm elektrik tesisat malzemeleri, düğme ve prizler, sigortalar, aydınlatma elemanları ve zayıf akım malzemeleri işveren tarafından alınarak, tüm işçilikleri yüklenici tarafından eksiksiz olarak projesine uygun şekilde yapılacak ve çalıştırılacaktır. Yüklenicinin yapacağı işçilikler içerinin tamamını (ünitler, mutfak, laboratuar, wc ler, koridor, lobi, bankolar, aydınlatmalar, prizler, düğme ve anahtarlar, sigorta panoları) ve dış aydınlatmalar, tabelalar ve tesisatlarının döşeme ve montaj işçiliklerinin tamamını kapsamaktadır.

5- Asma Tavan – Bölme Duvar

Projesinde belirtilmiş olan tüm odalar bölme duvarlarının; 7,5 cm duvar C ve U alimünyum malzemeler ile kargaslarının zeminden tavana yapılması. Tüm alçıpan bölme duvar aralarına 5’lik camyünü izolasyonun boşluksuz döşenmesi. Çiftyüz olmak üzere tüm bölme duvarların beyaz 1.2 cm kalınlık beyaz alçıpan kaplanması. Tüm bölme duvar zemin birleşim ek yerlerine silikon/mastiklerinin çekilmesi.
Tavanlarda yapılı bulunan asma tavanlarda gereken tamiratların yapılması, açıklıkların kapatılması, duvarlara ve kolonlara sıfırlanması. Havalandırma ve klima borulama ve kanal döşeme işleri sebebiyle kırılacak ve sökülecek yerlerin tamiratlarının yapılması. Radyasyon odası iç duvarlarının kurşun levha altı ve üstü olmak üzere iki kat alçıpan ile kaplanması.

6- Boya Badana İşleri

Tüm tavan ve duvarların alçı sıvalarının yapılarak astar boyalarının uygulanması. İstenilen renklerde tüm iç tavan ve duvarların silikonlu silinebilen DYO marka su bazlı boya ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Tavan boyası olarak TEK marka kullanılması.

7- Cam Bölme Duvarlar

ÖZELLİKLERİ:
-Sistem Kalınlığı: 75 mm
-Profil Rengi Naturel eloksal veya istenen RAL renkleri
-Panel Konstrüksiyonu 1,5 ila 8 mm et kalınlıklarında alüminyum konstrüksiyon / naturel eloksal ve tüm RAL renkleri konstrüksiyona ait her türlü bağlantı elemanı nikel kaplı çelik
-Cam Paneller 10 mm temperli rodajlı veya 5+pvb+5 rodajlı cam – Şeffaf ya da Kumlu Projede belirlenmiş Ünitlerin koridor ön cephe duvarları boydan cam bölme duvar olacaktır. Ünit kapılarının tamamının cam bölme duvar ile aynı malzemeden kanatlı cam kapı olarak yapılması.

8- Zemin Kaplamaları

Zeminlerde tesisat kırımlarından sonra gereken yerlere şapın atılması zeminlerin eşitlenmesi. Yapılı bulunan zemin seramiklerin üzerine EGE / BİEN marka 60×60 (max. m2 80 TL) işveren tarafından seçilecek olan yeni fayansların döşenmesi. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır.

MADDE 2- ÖDEME ŞEKLİ VE TARİHİ:

Madde 1 de belirtilen Yapılacak işlerin toplam tutarı 140.000.-TL (Yüzkırkbin türk lirası) ‘dır. Ödeme şekli aşağıdaki tabloya göre yapılacaktır. İşveren tarafından ödeme şekline ve zamanına uyulacaktır. İş bedeline KDV dahil değildir.
1.ÖDEME: Tüm malzemelerin kredi kartı ile alınması.
2.ÖDEME: İşin yarısı tamamlandığında (kırım, yıkım, su ve elektrik tesisatları,
fayanslar) %50 TL’lik kalan kısmın.
3.ÖDEME: İşin tamamı bittiğinde teslim edildiğinde.

MADDE 3- İŞİN KONTROLÜ:

İmalatın kontrolü için işveren yapımın her aşamasında yapım şeklini kontrol edebilir. Gereğine uygun olmayan ve düzgün olmayan imalat ve malzemelerin değiştirilmesini isteyebilir.

MADDE 4- YETKİLİ KİŞİLERİN TESPİTİ:

Yapılacak olan ve madde 1 de belirtilen işlerde yüklenici adına her türlü kararı almaya ve söz konusu işle alakalı her türlü belge evrak vb imzalamaya aşağıda kimliği tanımlanan ve imzası bulunan kişi yetkilidir.
Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti

MADDE 5- ÇIKACAK FAZLADAN (ekstra) İŞLER:

Alışılan ve gerekenden başka çıkacak her türlü iş ve imalatta yükleniciden kaynaklanmayan fakat yeniden imalat yapılmak zorunda kalınan işler ekstra kabul edilecektir.

MADDE 6- GARANTİ KAPSAMI:

Yüklenici yaptığı imalatlara iş bitiminden itibaren 10 yıl garanti vermektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin garantisi malzemenin üreticisi firmalar tarafından teknik föyünde bulunan süreyle verilecektir.

MADDE 7- YÜKLENİCİNİN SORUMLULUĞU VE KAZALAR:

Yüklenici ‘İmalat ve Montaj İşlerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü’ hükümlerini yerine getirmekle yükümlüdür. Sözleşme konusu İş’te yeterli tecrübe ve deneyimli eleman görevlendirilmesi, iş ve işçiler yönünden iş sahasında alınması gereken her türlü güvenlik tedbirlerinin, işçi sağlığı ve iş güvenliği önlemlerinin alınması, bu hususta alınması gerekli alet, edevatın temini, işçilerin eğitilmesi, iş bu alet, edevatı kullanmalarının sağlanması ve bunlar ile ilgili tüm giderler ve yemek ihtiyaçları Yüklenici tarafınca karşılanacaktır. Yüklenici bu iş için istihdam edeceği personelin çalışmaları sırasında olabilecek iş kazası sonucu meydana gelebilecek ölüm, bedeni ve maddi zararlardan bizzat sorumludur. Yüklenici montaj sırasında mevcut alt ve üst yapılar ile taşınır ve taşınmaz mallara zarar vermemek için gerekli önlemleri alacaktır. Alınan önlemlere rağmen meydana gelebilecek tüm hasarlar ile 3. Şahıslara verilebilecek zararlardan yüklenici tek başına sorumludur. Ayrıca yüklenici işçilerinin 3.şahıslar vereceği zararlardan dolayı doğacak cezai ve hukuki sorumluluklardan da sorumludur. İşverenin yukarıdaki alınması gereken önlemler ve doğacak zararlardan hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır.

Yüklenici çalışmaları sırasında apartman sakinleri ve komşuları hiçbir şekilde rahatsız etmeyecek ve çalışma zamanını ve programını buna göre ayarlayacaktır. Çalışmalarında işyeri dairede temizlik ve hijyen şartlarına dikkat edecek, zemin ve duvarlarda hasar görmemesi için gereken tedbirleri alacaktır.

Kırım söküm işlerinden çıkan atıkları çuvallarla yol kenarındaki kaldırımda istifleyecek ve fazla birikmeden atılmasını sağlayacaktır.

MADDE 8- YÜKLENİCİNİN ÇALIŞTIRACAĞI İŞÇİLER VE İŞÇİ HAKLARI :

Çalışanların özlük hakları öncelik taşımaktadır. Bu nedenle Taşeron, çalıştırdığı işçilerini SSK’ya kaydettirecek, ücretlerini aylık bordrolarla zamanında ödeyecektir. Taşeron ücretlerden yapılan stopaj kesintileri ile aylık SSK primlerini zamanında Vergi Dairesi ve SSK’ya yatırmakla mükelleftir.

MADDE 9- İŞE BAŞLAMA VE İŞİ BİTİRME ZAMANI:

Yüklenici sözleşmenin resmi olarak imzalanmasından ve işverenin gerekli izinleri almasından sonra en geç 2 gün içinde taahhüt ettiği işlere başlamak için yukarıda adresi yazılı taşınmazda elemanları ve gerekli ekipmanları ile hazır bulunacaktır.Yüklenici işe başladıktan sonra 45 işgünü içinde taahhüt ettiği işleri bitirecektir. Bu 45 iş günü zaman zarfında yükleniciden kaynaklanmayan veyahut mücbir sebepler olursa yüklenici tarafından tutanak tutularak işi bitirme zamanına eklenecektir.(mücbir sebepler: hava muhalefeti, deprem sel gibi doğa olayları, yasalardan ve izinlerden kaynaklanan iş durdurmaları, zamanında sipariş edilmeyen ve yüklenicinin uhdesinde bulunmayan malzeme gecikmeleri, işin gidişatını etkileyecek derecede kesilen elektrik ve su vs…)

MADDE 10- TAAHHÜTTE BULUNAN İŞİN KABULÜ:

Yüklenici taahhütte bulunduğu işleri doğru noksansız ve teknik şartnamelerine uygun yapıp
bitirdikten sonra işverene yazı yoluyla bunu bildirir. Yazılı bildirimden sonra en geç 7 gün
içinde işveren belirlediği bir günde taahhüt edilen işin kesin kabulünü yapar. Bunun için
yüklenici veya yetkilisi belirtilen günde söz konusu taşınmaz dairede hazır bulunurlar. İşin
doğru noksansız ve teknik şartnamesine uygun olduğu anlaşılınca altı müştereken
imzalanacak olan iş teslimi ve iş bitirme evrakları imzalanır. Bu tarihten sonra garanti süresi
de başlamış olur.

MADDE 11- İŞVERENİN SORUMLULUKLARI:

İşveren Madde 2 de verilen ödeme şekil ve Planına uyacaktır. Uygulama sırasında kullanılacak olan ve sözleşme eki olan “Malzemeler Listesi” ‘nde bulunan tüm malzemeler İşveren tarafından temin edilecektir. Malzeme seçiminde İşveren ve Yüklenici birlikte hareket edeceklerdir.

Su, elektrik gibi malzemeler İşverence bedelsiz olarak işyerinde sağlanacaktır.

İşveren bu sözleşmede olamayan ve fazladan bir işin yapılmasını talep ettiğinde Yüklenici ile Malzeme ve işçilik fiyatları konusunda mutabakata varıldıktan sonra Yüklenici tarafından yapılacaktır.

İşveren Madde 1 de tarif edilen işlerin hiçbirinden vaz geçemez ve bu nedenle Toplam Sözleşme tutarından indirim isteyemez.

İşveren ve Yüklenici herhangi bir yasal izin gerekirse birlikte hareket ederek iznin alınmasını
sağlayacaklardır. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır.

MADDE 12- KANUNİ ADRESLER ve TEBLİGAT:
İŞVEREN…:
YÜKLENİCİ:
Taraflar yazılı olarak adres değişikliği bildirmedikleri sürece, tarafların yukarıdaki adresine yapılacak tebligatlar usulüne uygun şekilde yapılmış sayılacaktır.

MADDE 13- ANLAŞMAZLIK ve İHTİLAFLARIN ÇÖZÜMÜ:

Bu Sözleşme ve eklerinin uygulanmasından doğabilecek ihtilaflarda Türk Hukuku uygulanacak olup Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yüklenici iş teslim süresini (mücbir sebepler dışında) geçirdiği her iş günü için işverene sözleşme bedelinin %3’ünü cezai bedel olarak ödemeyi taahhüt eder.

MADDE 14- SON MADDE:

Bu Sözleşme, bu madde dahil 14 madde ve 2 nüsha olarak tanzim edilmiş, taraflarca okunarak …/…./2022 tarihinde imzalanmıştır.

YÜKLENİCİ İŞVEREN

Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti

Yüklenici çalışmaları sırasında apartman sakinleri ve komşuları hiçbir şekilde rahatsız etmeyecek ve çalışma zamanını ve programını buna göre ayarlayacaktır. Çalışmalarında işyeri dairede temizlik ve hijyen şartlarına dikkat edecek, zemin ve duvarlarda hasar görmemesi için gereken tedbirleri alacaktır. Kırım söküm işlerinden çıkan atıkları çuvallarla yol kenarındaki kaldırımda istifleyecek ve fazla birikmeden atılmasını sağlayacaktır.

MADDE 8- YÜKLENİCİNİN ÇALIŞTIRACAĞI İŞÇİLER VE İŞÇİ HAKLARI :

Çalışanların özlük hakları öncelik taşımaktadır. Bu nedenle Taşeron, çalıştırdığı işçilerini SSK’ya kaydettirecek, ücretlerini aylık bordrolarla zamanında ödeyecek. Taşeron ücretlerden yapılan stopaj kesintileri ile aylık SSK primlerini zamanında Vergi Dairesi ve SSK’ya yatırmakla mükelleftir.

MADDE 9- İŞE BAŞLAMA VE İŞİ BİTİRME ZAMANI:

Yüklenici sözleşmenin resmi olarak imzalanmasından ve işverenin gerekli izinleri almasından sonra en geç 2 gün içinde taahhüt ettiği işlere başlamak için yukarıda adresi yazılı taşınmazda elemanları ve gerekli ekipmanları ile hazır bulunacaktır.Yüklenici işe başladıktan sonra 45 işgünü içinde taahhüt ettiği işleri bitirecektir. Bu 45 iş günü zaman zarfında yükleniciden kaynaklanmayan veyahut mücbir sebepler olursa yüklenici tarafından tutanak tutularak işi bitirme zamanına eklenecektir.(mücbir sebepler: hava muhalefeti, deprem sel gibi doğa olayları, yasalardan ve izinlerden kaynaklanan iş durdurmaları, zamanında sipariş edilmeyen ve yüklenicinin uhdesinde bulunmayan malzeme gecikmeleri, işin gidişatını etkileyecek
derecede kesilen elektrik ve su vs…)

MADDE 10- TAAHHÜTTE BULUNAN İŞİN KABULÜ:

Yüklenici taahhütte bulunduğu işleri doğru noksansız ve teknik şartnamelerine uygun yapıp bitirdikten sonra işverene yazı yoluyla bunu bildirir. Yazılı bildirimden sonra en geç 7 gün içinde işveren belirlediği bir günde taahhüt edilen işin kesin kabulünü yapar. Bunun için yüklenici veya yetkilisi belirtilen günde söz konusu taşınmaz dairede hazır bulunurlar. İşin doğru noksansız ve teknik şartnamesine uygun olduğu anlaşılınca altı müştereken imzalanacak olan iş teslimi ve iş bitirme evrakları imzalanır. Bu tarihten sonra garanti süresi de başlamış olur.

MADDE 11- İŞVERENİN SORUMLULUKLARI:

İşveren Madde 2 de verilen ödeme şekil ve Planına uyacaktır.

Uygulama sırasında kullanılacak olan ve sözleşme eki olan “Malzemeler Listesi” ‘nde bulunan tüm malzemeler İşveren tarafından temin edilecektir. Malzeme seçiminde İşveren ve Yüklenici birlikte hareket edeceklerdir. Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır.

Su, elektrik gibi malzemeler İşverence bedelsiz olarak işyerinde sağlanacaktır.

İşveren bu sözleşmede olamayan ve fazladan bir işin yapılmasını talep ettiğinde Yüklenici ile
Malzeme ve işçilik fiyatları konusunda mutabakata varıldıktan sonra Yüklenici tarafından
yapılacaktır.

İşveren Madde 1 de tarif edilen işlerin hiçbirinden vaz geçemez ve bu nedenle Toplam Sözleşme tutarından indirim isteyemez.

İşveren ve Yüklenici herhangi bir yasal izin gerekirse birlikte hareket ederek iznin alınmasını sağlayacaklardır.

MADDE 12- KANUNİ ADRESLER ve TEBLİGAT:

İŞVEREN adres:
YÜKLENİCİ adres:
Taraflar yazılı olarak adres değişikliği bildirmedikleri sürece, tarafların yukarıdaki adresine
yapılacak tebligatlar usulüne uygun şekilde yapılmış sayılacaktır.

MADDE 13- ANLAŞMAZLIK ve İHTİLAFLARIN ÇÖZÜMÜ:

Bu Sözleşme ve eklerinin uygulanmasından doğabilecek ihtilaflarda Türk Hukuku uygulanacak olup Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yüklenici iş teslim süresini (mücbir sebepler dışında) geçirdiği her iş günü için işverene sözleşme bedelinin %3’ünü cezai bedel olarak ödemeyi taahhüt eder.

MADDE 14- SON MADDE:

Bu Sözleşme, bu madde dahil 14 madde ve 2 nüsha olarak tanzim edilmiş, taraflarca okunarak …/…./2022 tarihinde imzalanmıştır.

YÜKLENİCİ imza – İŞVEREN imza


Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır ( Eski Hali)

Çizilen projemizi adım adım uygulamak için hazırlıklarımıza başlıyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önceki hali.

Kırım ve Hafriyat İşlerimize Başladık

Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır. Burada incelediğiniz tüm sözleşme maddeleri ve daha fazlası için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. A’dan z’ye bir diş kliniği nasıl yapılır, resmi mezuata göre nasıl dekore edilir? Bir ağız ve diş sağlığı polikliniğinde olmazsa olmazlar nelerdir? Bunun gibi tüm merak ettiklerinize cevaplar vermeye çalıştık Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır makalemizde.

Şu sayfalarımızı ziyaret ederek farklı işyeri dekorasyonları hakkında da bilgilere ve görsellere ulaşabiliriniz.

Düğün Salonu Dekorasyonları

Kuaför Salonu Dekorasyonları

Bar Dekorasyonları

Restaurant Dekorasyonları

Ev Dekorasyonları

Diş Kliniği Dekorasyonu Böyle Yapılır ile İlgili Başlıklar: Diş klinik tasarımları. Diş klinik tadilatı yapan firmalar ankara. Diş kiliniği nasıl yapılır? Diş klinik açmak için izinler nelerdir? Diş kilinik dizaynları. Diş kliniği nasıl dekore edilir.

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.