Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri

Cüneyt Alan İle Harika Trend Konut Projeleri. Cüneyt Alan Kimdir? Cüneyt Alan Çalışmaları.

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri – Bu makalemizde projelendirmeyi gerçekleştiren bir firma olarak her bir daireye nasıl farklılıklar kattığımıza değineceğiz. Yeni trend konut projelerinden almış olduğunuz 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla odalı dairelerinizi günümüz teknolojisinden de yararlanarak eşsiz güzellikte tasarlıyoruz. Cüneyt Alan ile yola devam etmekte hiçte geç kalmış sayılmazsınız. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak hayalinizdeki mekanlara sahip olabilirsiniz. Hem sizlerin dostu hem de bütçenizin dostu olmak için burda sizleri bekliyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye diyoruz.

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri1
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri2

Günümüz konut projelerinde, konut sahiplerinin kusursuz ve konforlu ev oluşturma isteği sektör liderlerini sıra dışı, çarpıcı ve eşsiz yeni trendler oluşturmaya yöneltmiş durumda. Hal böyle olunca da, klasik konutlar modasını yitirerek, fonksiyonel ve ihtişamın olduğu projelerin öne çıktığını sunan Cüneyt Alan; konutlarda farklılık yaratarak yeni trend ve dinamizmi harekete geçirdi. Daha ihtişamlı, cezbedici, akıllardan kolay kolay çıkmayacak yaşam alanlarını renklendirmeyi hedef edindi. Bu durum yaşam standartlarınızın yükselmesini sağladı.

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri3
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri4
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri5
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri6
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri7
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri8

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Cüneyt Alan İnşaat 1995 yılından günümüze kadar inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaktadır. Farklı hiçbir sektörde arayışlara veya teşebbüslere girmemiş, sadece profesyoneli olduğu sektörde ilerlemenin yollarını aramış ve lider firmalardan olmayı her zaman başarmıştır. Mutlu müşteri listesine her geçen gün yeni bir isim eklemeyi ilke edinmiştir. Çekirdekten yetişmiş bir iş adamı olan Cüneyt Alan hayallerinizi süslemek için çeşitli projeleri sizlere sunmak için sabırsızlanıyor. Çok geç kalmadan bizlere ulaşarak hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmenin zamanı gelmedi mi?

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri9
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri10

Ahşap Yüzeyler İle Gri Duvarlar

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri11

Bu mekanda ahşap parke yüzeylere aynı renk tonlar ile ahşap kapılar eşlik ediyor. Oturma grubu beyaz renkli, TV ünitesi ise doğal ahşap mobilyadan olup beyaz mobilyalar ile mükemmel ahenge sahiptir. Orta sehpadan tutunda aksesuarlara kadar her şey ahşap, siyah ve gri renktedir. Perdelerinizi gri ya da siyah olarak tercih edebilirsiniz.

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri12
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri13

Aynı oturma mekanı diğer başka bir görüş açısında bakıldığında ise bej rengine ağırlık verilmiş olup beyaz renkli duvarlara eşlik etmektedir. Koltuklar bej renginde ayarlanmıştır. Mekanın havasını değiştiren ve sıcak bir görünüm veren halı aynı şekilde bej renkli ve desenlidir. Ayrıca farklı bir açıdan bakıldığı için ahşap parkeler dikey değilde yatay görünümlüdür. Diğer tasarım ile karşılaştırıldığında oturma grubu üzerinde tercih edilen modern bir aydınlatma elemanı bulunmaktadır. Lambaderler ile mekana odak noktası oluşturup, başarılı bir çalışmaya imza atılmıştır.

Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri14
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri15
Cüneyt Alan’dan 2019 Trend Konut Projeleri16

2019 Cüneyt Alan Mutfak Projeleri

2019 Tren Mutfak Dekorasyonları1

Yeni trend mutfaklarda duvarlar, dolaplar ve tezgah beyaz renkler ile tasarlanmıştır. Duvarların fayansında siyah ile beyazın karışımı ile asillik yakalanarak ortamda bir ferahlık oluşturulmuştur. Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda yapılan bu mutfak çalışmamızda ince işçilik ile hassas dokunuşlara yer verilmiştir. Bu tarz tasarlanan bir mutfak küçük alanları olduğundan da geniş gösterecektir.

Tadilat ve dekorasyon adına merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

2019 Tren Mutfak Dekorasyonları2

Yukarıdaki çalışmamızda yine beyaz ile siyahın asilliği tercih edilmiş olup harika tasarım yakalanmıştır. Hayallerinizi elde etmek bizimle çok kolay. Siz hayal edin biz yaşatalım. Yapılan ölçü ve çizimler ile dekore edilen bu mekanda sıcaklık, huzur ve konforu rahatlıkla yakalamak mümkün. Cüneyt Alan ile beraber sohbet ortamında tasarlayacağımız yeni trend mutfak dekorasyonunda keyifli anlar yaşayacağınıza söz veriyoruz. Güçlü referanslarımız ve çalışmalarımız ile işte karşınızdayız. Cüneyt Alan ile yeni trend konut projelerinde sınırların ötesinde bir yaşama ne dersiniz?

Cüneyt Alan İle Yeni Trend Banyo Projeleri

Cüneyt Alan İle Yeni Trend Banyo Projeleri1

Evin en önemli bölümlerinden olan banyolarınızı, bazı ufak detaylara değinilerek olduğundan daha büyük ve geniş gösterebiliriz. Bu bizimle mümkün olup, olduğundan çok şık ve ferah da gösterilebilir. Banyoların tadilat ve dekorasyonunda hem yer tasarrufu hem de geniş görünmesi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Lütfen yazımızın devamını okumaya devam edin.

Cüneyt Alan İle Yeni Trend Banyo Projeleri4
  • Banyo Nasıl Büyük Gösterilir

Aynalı dolapları tercih ederek ortamı geniş gösterebilirsiniz. Özel imalat dolaplarımız ile dekore edeceğimiz banyonuz tüm zarafeti ile gözler önünde olacak. Ferah ve bir o kadar da temiz olan banyonuz, bedeninizi temizlerken ruhunuzu da kötü enerjilerden temizleyecektir. Günün yorgunluğunu atacağınız ılık bir banyo keyfini unutulmaz kılabileceksiniz. Kolay temizlenme özelliği ve düzenli görünümü ile istediğiniz herşeye kolaylıkla erişim sağlamak bizlerle mümkün. Banyonuz küçük ise dolap yerine niş sanatından da yararlanabiliriz. düzenleyici ve toparlayıcı özelliği ile her türlü eşyanızı buralarda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Niş yaptırmak istemeyenlere de Cüneyt Alan aynalı gömme dolapları öneriyor.

Cüneyt Alan İle Yeni Trend Banyo Projeleri3
Cüneyt Alan İle Yeni Trend Banyo Projeleri2

Ayrıca banyonuzun bir bölümünü farklı ve koyu bir renge boyatarak derin bir güç hissi uyandırabilirsiniz.

2019 yeni trend konut projelerimize aşağıdaki sayfalarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonunda Ahşabın Şıklığı

Duvarlarda Çizgili Zerafet

En Popüler Duvar Boyaları

Mutfak Dekorasyonunda Beyaz Esinti

Cüneyt Alan İle Günümüz Mimarisi

Cüneyt Alan İle Güzel Bir Sohbet

Cüneyt Alan’dan Boya Badana Hakkında Önemli Bilgiler

Cüneyt Alan’dan Tadilat Hakkında Önemli Bilgiler

Cüneyt Alan’dan Ev Dekorasyon Tavsiyeleri

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

İç Mimari Hizmetler

Ev İçi Yenileme

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Boya Badana Fiyatları

cüneyt alan,cüneyt alan kimdir,cüneyt alan projeleri,cüneyt alan inşaat,2019 trend konut projeleri,konut projeleri,cüneyt alan dekorasyon tavsiyeleri,cüneyt alan çalışmaları,ters ev, ters ev fiyatları,boya badana,tadilat fiyatları,anahtar teslim ev fiyatları,dekorasyon,ankara inşaat firmaları,cüneyt alan günümüz mimarisi,boya badana fiyatları,anahtar teslim ev fiyatları,ev tadilat fiyatları,